Jerzy Zygmunt

Ginekolog

11 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Bardzo dobry lekarz i miły człowiek. Dokładnie przeprowadza badania, odpowie na każde pytanie. Można na niego liczyć.

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Bardzo dobry lekarz i miły człowiek. Dokładnie przeprowadza badania, odpowie na każde pytanie. Można na niego liczyć.

  • Bardzo dobry lekarz chodzę już prawie 2 lata leczy mnie z mojej choroby i nie dołuje mnie nawet jak się bałam tego. Pytałam o różne rzeczy w sprawie tech choroby i na wszystko mi odpowiedział. Polecam pana Jerzego ;)

  • Chodzę do dr Zygmunta od ponad 6 lat i jestem bardzo zadowolona. Jest konkretny, szczegółowy tzn dokładne badania (sprawdzi wszystko). Obecnie jestem w ciąży staraliśmy się z mężem rok o dzidziusia aż dr Zygmunt znalazł przyczynę. Teraz czekam na szczęśliwe rozwiązanie i jestem cały czas pod opieką dr Zygmunta.
   Beata

  • J

   póki co jestem bardzo zadowolona, rzeczowy, zabawny nawet jak cos zlego sie dzieje, nie dołuje pacjentki zawsze stara sie aby wizyta przebiegla w milej atmosferze, cierpliwy, chodzę do Pana Zygmunta co prawda od paru miesiecy dopiero, ale juz mialam operacje i bardzo szybko wrociłam do siebie po niej, dojezdzam z Opola 50 km (czyli 100km w dwie strony!!!!) + 100zł wizyta wiec ponosze nie male koszty, ale zdrowie nie ma ceny i dlatego uwazam ze warto, w Opolu zwiedzilam chyba wszystkich lekarzy nikt sie mna nie zajal jak powinien i mysle ze wlasnie to doprowadzilo az do operacji...

  • Lekarz- kumpel, rzeczowy, kompetentny, z troską podchodzi do zdrowia pacjentki, przeprowadza wywiad medyczny, zleca badania- wizyty kontrolne, wiem , że to powinien być standard- ale niestety u wielu lekarzy to rzadkość. Polecam - bardzo miły człowiek i dobry specjalista.

  • Chodzę do doktora Zygmunta od paru ładnych miesięcy. Zaczęło się od złapania grzybicy pochwy i cóż tu robić?? Trzeba iść pierwszy raz do takiego lekarza wybrałam go z pośród listy paru prywatnych jak i normalnych lekarzy. Pierwszy raz wystraszona spięta weszłam do gabinetu a tu co? Zobaczyłam miłego starszego pana trochę przemęczonego pracą. Bardzo miły, uprzejmie traktuje każdą osobę. Wyleczył mnie z grzybicy całkowicie mimo, że to długotrwała i dość męcząca nawracająca choroba. Teraz chodzę do niego po tabletki antykoncepcyjne przypisał mi najsłabsze takie które nie wpłyną zbytnio na mój młody organizm. Gdyby nie doktor Zygmunt być może mogłabym być w ciąży pewna mechanicznych zabezpieczeń. Doktor jak drugi ojciec wytłumaczył wszystko ciemne i jasne strony, przepytał, dopasował. Dba i pilnuje pacjentki. Trochę spóźnialski ale jest to wynikiem tylko tego, iż pracuje dodatkowo w szpitalu więc trochę roboty ma;) Gorąco polecam jest najlepszy!

  • informuje o stanie zdrowia pacjentki zleca wszelkie badania
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```

  • Dobry lekarz, kulturalne traktowanie pacjentek,troska o zdrowie kobiet,polecam jako lekarza ginekologa .

  • Nie jestem kobietą, ale miałem styczność z tym lekarzem podczas pierwszej ciąży mojej Żony. Świetne podejście do pacjentów oraz rzeczowy w każdym calu. Potrafi znaleźć "złoty środek" w każdym problemie. Rozumie problemy "zwykłych ludzi".

  • bardzo dobrze prowadzil ciaze i wszystko dobrze umi wytlumaczyc dba o swoich pacjentow.

  Jesteś tym lekarzem?

  110

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.