Jerzy Torkowski

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Lekarz Medycyny Specjalista Ginekolog-Położnik

  Witam polecam Pana dr.J.T
  Jest bardzo miły, sympatyczny, nie bierze dużo pieniędzy można się z nim dogadać, odpowie na każde pytanie,
  udzieli pomocy kiedy tylko trzeba
  I jeżeli się coś dzieje to od razu można się umówić nie czekając ani nawet godziny...
  Jest punktualny i ogólnie polecam

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Lekarz Medycyny Specjalista Ginekolog-Położnik

   Witam polecam Pana dr.J.T
   Jest bardzo miły, sympatyczny, nie bierze dużo pieniędzy można się z nim dogadać, odpowie na każde pytanie,
   udzieli pomocy kiedy tylko trzeba
   I jeżeli się coś dzieje to od razu można się umówić nie czekając ani nawet godziny...
   Jest punktualny i ogólnie polecam

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dostępny, uprzejmy,równy gość z racjonalnym podejściem :-) ma niezwykłą charyzmę i jest bardzo specyficzny w rozmowie co mnie akurat bardzo się podoba, zawsze chętny do pomocy, doktor z powołania.

  • super lekarz w 100 % z powołania zawsze pomoże kobiecie delikatny pomocny zawsze odbierze telefon zero skrępowania nie zdziera posiada dużą wiedzę w zakresie ginekologii szczerze polecam.

  • K

   Byłam u tego lekarza, czytając opinie na jego temat, pomyślałam dobry lekarz,ale niestety rozczarowałam się. Posiada lekceważący stosunek, beznadziejny sprzęt usg, chyba z lat 70tych, na którym nic nie widać.
   Mam problem z ciążą, nie potrafił nic doradzić, zero kompetencji, i stwierdził że przy wyniku beta hcg 183 w ciąży nie jestem. Konsultowałam się jeszcze z innymi lekarzami i potwierdzili ciążę. W gabinecie zapytał się mnie czy zależy mi na ciąży, byłam zaskoczona tym pytaniem, co o tym świadczy? Sami się domyślicie. Nie polecam, szkoda czasu i pieniędzy.

  • A

   Fantastyczny nie tylko lekarz ale i człowiek.Empatyczny,bardzo delikatny, z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie, niezwykle uprzejmy ,konkretny i nie wywyższający się jak niestety większość środowiska lekarskiego, Życzę sobie i innym na swojej drodze tylko takich lekarzy jak Pan Dr, Gorąco polecam:)))

  • P

   Może dobry, ale usg jakie posiada w swoim gabinecie chyba jest z lat 70, ekran z 10 cm na 10 cm, przy moich początkach ciąży Pan dr patrzył w ekran z odległości 5 cm,żeby cokolwiek na nim zobaczyć. Ogólnie średnio. Dodatkowo brał pieniądze za wypisanie L4. Wizyta 100 zł, a jak z L4 to 120. Tak samo z receptami (120 zł). Średnio...

  • M

   Bardzo dobry lekarz, z świetnym podejściem do pacjenta. Można z nim porozmawiać, zapytać o wszystko!
   Można uzyskać pomoc Pana Jerzego nawet w niedziele! GORĄCO POLECAM!!!

  • V

   bardzo sympatyczny lekarz, odpowie na każde pytanie. Zawsze można na nim polegać w nagłych przypadkach.
   Nigdy się nie stresuję, gdy muszę iść na badanie.

  • G

   Dobry specjalista i co też ważne nie szaleje cenowo...to ważne bo większość lekarzy w Tychach cenią się jakby byli gwiazdami filmowymi porno!!!

  • G

   Tak jak było pisane, na każde pytanie pan dr odpowiada, fakt, że np usg ma przestarzałe, ale w tym momencie wysyła na darmowe usg do znajomego mu lekarza. Jeśli chodzi o lekceważący stosunek do pacjentek- cóż moje drogie przedmówczynie są przewrażliwione i biorą wszystko zbyt do siebie. Owszem sposób wypowiedzi pana dr jest specyficzny, ale bynajmniej nie ma na celu lekceważenia kogokolwiek, bo tak jak pisałam, odpowiada na każde pytanie i poświęca czas bez patrzenia na to, czy ktoś jest w kolejce. A propo kolejek- jest możliwość umówienia się na wizytę TEGO SAMEGO dnia (pan dr preferuje dzwonienie rano i można się umówić na popołudnie lub "na już"), w kolejce się stoi i owszem, jak przychodzi się w godziny ogólnodostępne, ale jako że jest to dobrowolny wybór pacjentek- nie powinny narzekać.