dr n. med.

Jerzy Jaroszewski

Chirurg, Proktolog, Chirurg dziecięcy

16 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Jerzy Jaroszewski to jeden z 544 lekarzy o specjalizacji chirurg w miejscowości Kraków na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten chirurg nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 210 osób

 • Dostępność

  Lekarz Jerzy Jaroszewski przyjmuje w 3 gabinetach

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Pan doktor skarbonka. Powie tylko tyle, za ile"wrzuciłe/aś"za wizytę. Nawet nie spojrzał na stan oparzonej ręki, nic nie mówiąc wykonał zabieg, zabandażował, odesłał do domu. Wypisał co trzeba zrobić, po czym zaprosił za dwa dni na kontrolę. Na kontroli byłam przekonana, że dowiem się więcej, o dalszym leczeiu-pielęgnacji ręki, tak by nie było blizn, jednak na każde moje pytanie doktor, był podirytowany, jakby to była wiedza tajemna(a może właśnie jest?)którą miałby mi sprzedać. Oczywiście zaprosił mnie na kolejną wizytę(!)na którą na pewno nie pójdę. Szczerze odradzam. Może i świetny fachowiec, ale sposób w jaki traktuje pacjenta, w prywatnej placówce, (za 5 minut wizyty)ODSTRASZA.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Podczas wizyty dr Jaroszewski był nieuprzejmy, czułem się jakby miał do mnie pretensje, że skierowano mnie do niego z głupotą i przekazano informacje, które Panu doktorowi nie odpowiadają. Badanie wykonane było komfortowo, ale po wizycie czułem się zupełnie zdezorientowany i nie miałem pojęcia co w końcu w mi dolega.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Po wizycie u Pana Doktora nie mogę usiąść z BÓLU na pupie. Nie był "zbyt delikatny"... Byłam wcześniej badana dwukrotnie w ten sposób i nie było problemów. Jeśli chodzi o kontakt z pacjentem raczej mierny. Musiłam sama wyciągać z Pana Doktora co i jak. Skierował mnie na kolonoskopię tylko, że zapomniał wypisać receptę na środek, który jest dosyć istony w całym przygotowaniu do badania. To tylko taki szczegół... Ogólnie mogłobyć lepiej zwłaszcza jeśli płaci się za wizytę. Alicja


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Daję 5 gwiazdek bo Pan Jaroszewski okazał się być tym lekarzem, na jakiego liczyłem. Szybko, konkretnie, bez zbędnego gadania. Badanie bardzo delikatne i szybka diagnoza. Od razu zrobił mi drobny zabieg i opatrunek. Wytłumaczył co i jak. Myślę, że warto zaufać tej osobie.

 • bardzo słaby

  Jako lekarz nie zdazyl sie wykazac i chyba sie juz nie wykaze bo w zyciu do niego nie wroce. Niesamowicie negatywne doswiadczenie. Gbur i ignorant. Nie udzielil zadnych informacji, pytania zadawal w sposob bym poczula sie glupio. Nie patrzyl na mnie podczas wywiadu a zbadal w sposob taki ze dawno nie czulam sie tak...zle (dodam ze musialam byc w pol naga). A wszystko trwalo 3minuty. Ogromne rozczarowanie podejsciem do pacjenta-kobiety.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Zostałam potraktowana w bardzo nieuprzejmy sposób. Pan doktor łaskawie rzucił okiem na moją opuchniętą stopę, nie zwrócił uwagi na silny ból o którym wspominałam i zbadał ją bardzo niedokładnie, po czym postawił złą diagnozę. Stwierdził, że nic mi nie jest, oraz że ból wynika z nieprawidłowej budowy stopy oraz z przeciążenia. Odnosił się do mnie w bardzo niemiłych słowach i zalecił zażywanie środków przeciwbólowych. Po wizycie na pogotowiu oraz u ortopedy okazało się, że w kościach śródstopia są mikrourazy.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Najlepszy proktolog oraz chirurg, skutecznie leczy hemoroidy, ponadto wycinał mi już 4 znamiona i jestem bardzo zadowolony.

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista. Bardzo mi pomógł. Miałam okropny problem i minął szybciutko dzięki Panu Doktorowi. Delikatny jeśli chodzi o badanie, daje jasne wskazówki co robić i tłumaczy co się dzieje. Przydałoby się tylko trochę więcej uśmiechu :)

 • bardzo słaby

  Nigdy przedtem nie spotkałam się z takim traktowaniem pacjenta. Człowiek arogancki, niemiły i niewychowany. W czasie wizyty nawet na mnie nie spojrzał, a na każde moje pytanie odpowiadał z wielką łaską. Dodam, że była to wizyta prywatna, gdyż zależało mi na czasie (jak każdemu choremu). Szczęśliwie udało mi się odzyskać pieniądze za tę "pomyłkę". Szanowny Pan doktor na moje zwrócenie uwagi, że nie życzę sobie by na mnie krzyczał, zareagował niewspółmiernie do sytuacji: podarł moją kartę oraz wyniki badań - to chyba jednoznacznie świadczy o tym, jakim jest człowiekiem i lekarzem. Unikać, unikać i jeszcze raz unikać!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz. Zrobił na mnie średnie pierwsze wrażenie, ale po przeprowadzeniu wywiadu i badaniu zmieniam zupełnie zdanie. Bardzo doby kontakt z pacjentem, badanie przeprowadzone delikatnie i fachowo. Pan Doktor naprawdę dokladnie i prosto wytłumaczył przyczne schorzenia i propozycje leczenia. Naprawde wielki pozytyw.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Kazimierz Karolewski

ginekolog,  onkolog,  chirurg

Umów się