Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Skrobacka Inny

  Polecam z całego serca panią doktor. Rzetelna , miła bardzo rzeczowa.Jestem w trakcie leczenia , zleciła cały pakiet badań w celu rozpoznania i myślę że stawia trafne diagnozy .

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Skrobacka Inny

  Wspaniały lekarz z powołaniem. Od lat jestem pod opieką Pani doktor, teraz prowadziła moją ciążę. Jest osobą troskliwą i pełną empatii, pamięta swoje pacjentki co daje poczucie bycia ważną, a nie tylko kolejną do odznaczenia. Dopytuje, docieka i wyjaśnia, woli zrobić dodatkowe badanie żeby się upewnić, stara się rozwiać wszelkie wątpliwości, daje poczucie, że jest się w naprawdę dobrych rękach. Ma ogromną wiedzę i lata doświadczenia.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Skrobacka Inny

  Pani Dorota prowadzi moją pierwszą ciąże, jej dbałość, dokładność, uprzejmość są godne podziwu! Zawsze pyta o samopoczucie i dopytuje o różne objawy. Pamięta o konsultacjach u innych lekarzy i trzyma rękę na pulsie. Zawsze czuję się zaopiekowana, wszystko wyjaśnia bardzo dokładnie, sprawdza, tłumaczy, każdy wynik omawia, konsultuje i "dmucha na zimne", czasem zlecając jakieś badanie ponownie, dla pewności - co mnie dodatkowo uspokaja :) Czuję, że jestem pod dobrą opieką i polecam mocno Panią Dorotę jako lekarza prowadzącego :)

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Miklaszewska Inny

  Z moim problemem borykałam się parę miesięcy. Byłam wcześniej u okulisty i dermatologa, którzy zaproponowali mi jakieś leczenie, jednak podczas wizyt troszkę zbyt często używali sformułowania "no nie wiem...", może spróbujmy...", a mój stan wydawał się być coraz gorszy. Uznałam, że na wszelki wypadek skorzystam z dodatkowej opinii i tak trafiłam do dr Miklaszewskiej, która od razu poważnie mnie potraktowała, stwierdziła problem i znalazła rozwiązanie - wizyta w szpitalu. Uratowała mnie! Mija trzeci dzień po zabiegu i moje oko jest zdrowe! Jestem w szoku, tym bardziej, że tak długo się męczyłam i innym specjalistom trudno było mi cokolwiek skutecznego poradzić... A od pani doktor czuć było intencje - że po porstu chce mi pomóc... Nawet mi wytłumaczyła dokładnie jak się zachować w szpitalu, gdy jej powiedziałam, że ni gdy nie byłam i bardzo się boję. Dziękuję pani bardzo!!!

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kazimierz Głowacki Inny

  Jeden z gorszych lekarzy na jakich trafiłem. Stwierdził, że jestem zbyt wrażliwy i zbagatelizował moje objawy. Zbadał mnie bez jakiegokolwiek zaangażowania. Dopiero inny laryngolog wykrył refluks gardłowo krtaniowy. W dodatku za wizytę prywatnie zapłaciłem 130 złotych.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Hydzik

  Świetny diagnosta! Powiedziałam w czym rzecz, lekarz pod tym kątem wykonał usg i postawił diagnozę wraz z zaleceniami.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Przemysław Borowy

  Niesamowicie ciepły i empatyczny człowiek, widać, ze bardzo się stara. Dokładnie bada i wypytuje o dolegliwości. Pierwszy raz od dawna poczułam, ze lekarza naprawdę interesuje mój problem i zależy mu na tym, żeby go rozwiązać. Bardzo, bardzo polecam!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janina Kantor-Włodarczyk konsultacja pediatryczna

  Pani Doktor jest bardzo miłą osobą, jest przyjaźnie nastawiona do dzieci. Niestety nie jestem zadowolona z poziomu merytorycznego wizyty - na szereg pytań związanych z żywieniem i rozwojem dziecka odpowiadała lakonicznie i jak laik. Podobną wiedzę mogłabym czerpać z forum internetowego, na którym wypowiadają się różne osoby. Jestem zawiedziona wizytą.

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Bożyk

  Pan doktor dokładnie i rzetelnie sprawdzil mój wzrok. Do tego bardzo miły, uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia. Bardzo polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Dorota Skrobacka Inny

  Pani doktor jako jedyna pomogła mi w moich dolegliwościach -jako jedyny z wielu lekarzy postawił trafną diagnozę. Doktor słucha, odpowiada na pytania rzeczowo, doradza, rozmowa przebiega w przyjaznej atmosferze. Najlepszy lekarz- lekarz z powołaniem.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania