dr n. med.

Jerzy Brzozowski

verifiedCreated with Sketch.

Okulista, Chirurg

14 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Doktor nauk medycznych, specjalista chorób oczu. Główny mikrochirurg w warszawskim Centrum Operacji Zaćmy. Specjalizuje się w operacjach przedniego odcinka oka. Posiada ogromne doświadczenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Operacji ZaćmyUsługa: wizyta kwalifikacyjna do operacji zaćmy

  Mój mąż miał skierowanie na zabieg usunięcia zaćmy. Pan doktor Brzozowski, po wywiadzie i badaniu, stwierdził, że jest to początek i można dobrać odpowiednie okulary korekcyjne. Szczegółowo wszystko wyjaśnił w bardzo przystępny sposób i w miłej atmosferze. Kolejna wizyta za rok. Jesteśmy wdzięczni Panu Doktorowi, oby takich lekarzy było więcej.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Moja mama, która była pacjentką doktora, była bardzo zadowolona. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, doktor poświęcił czas na szczegółowe wyjaśnienie co dzieje się z okiem oraz opisał możliwości leczenia.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Operacji ZaćmyUsługa: zaćma posterydowa obu oczu

  Pan doktor operował u mnie zaćmę posterydową obu oczu kilka m-cy temu. Efekt jest rewelacyjny. Ostrość widzenia i barwy są dużo lepsze niż przed chorobą. Doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Do tego jeszcze jest w świetnym kontakcie z pacjentem. Przekonał mnie rzeczowo do droższych soczewek i jestem mu za to również bardzo wdzięczny. Nie muszę używać okularów! Bardzo wysoko oceniam też kontakt z panem doktorem po zabiegu. Bada i w sposób bardzo profesjonalny a zarazem dostępny wyjaśnia wszystkie kwestie. Ceny chyba najniższe w wawie. Polecam!!!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Operacji Zaćmy

  U pana doktora byłam ze swoim ojcem, wydawało się dobrym kandydatem do operacji zaćmy. Okazało się niestety, że problem jest inny. Pan doktor w sposób serdeczny i zarazem przystępny wytłumaczył dlaczego operacja zaćmy nie jest najlepszym rozwiązaniem. Nie namawia na coś co najprawdopodobniej nie przyniesie spodziewanych efektów. bardzo taktowana i empatyczna osoba. Szczerze polecam.

 • Dr Brzozowski - Lekarz niezwykle uprzejmy, pełen empatii, dbający o samopoczucie pacjenta, dokładnie wyjaśniający na czym będzie polegał zabieg. Również po zabiegu zainteresowany pacjentem. Pan doktor usuwał zaćmę mojemu tacie (cukrzykowi). Wszystko odbyło się sprawnie i bez komplikacji. Dziękuję. Polecam Pana Doktora Brzozowskiego. Pełen profesjonalizm i troska o dobre samopoczucie pacjenta i osoby towarzyszącej.

 • Wspaniały doktor ,dobroduszny opiekunczy,doktora ręce to cud, nie każdy go posiada .Tak właśnie nie widziałam a teraz widze,trzeba było powiedziedz dziękuje ale to za mało aby wyrażić wdzięczność,,,,, Urszula Ch.

 • E

  Bardzo dobry lekarz i człowiek,podobnie jak cały zespół.Takich ludzi nam potrzeba.Po wstępnym badaniu i rozmowie,miną stres,minęły obawy.Pan doktor wyczerpująco odpowiada na pytania,objaśnia wątpliwości.Jestem zadowolony.POLECAM.

 • Pełen profesjonalizm.Mój 92-letni ojciec,kombatant z 1% widzenia w prawym oku - bo lewe jest kompletnie nieczynne - po zabiegu odkrywa piękno świata na nowo.Jesteśmy bardzo zadowoleni i bez wahania jeszcze raz oddalibyśmy się w ręce Dr Brzozowskiego. Stefan K.

 • B

  Miałem rzadki przypadek zaćmy wikłającej 30 lat ( konsekwencja zapalenie błony naczyniowej) widoczność okiem rzędu kilku procent. Zabieg się udał , obsługa w porządku , tlumaczenie dokładne i tak mało co rozumiałem.
  Tanio nie było ale warte swojej ceny , w końcu oczy mamy tylko jedną parę .

  Pozdrawiam B.L

 • A

  Z całego serca polecam doktora Brzozowskiego,operacje mojego ojca przeprowadził dwa tygodnie temu-jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego, z kultury obsługi jaka panuje w centrum i profesjonalizmu Pana Doktora.Człowiek bardzo stanowczy ale zarazem ciepły i przyjazny opowiedział i wyjaśnił wszystko.Operacja trwała 20 min a po godzinie można było opuścić centrum.Dziękujemy i pozdrawiamy cały zespół Centrum Operacji Zaćmy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doktor nauk medycznych, specjalista chorób oczu. Główny mikrochirurg w warszawskim Centrum Operacji Zaćmy.
  Specjalizuje się w operacjach przedniego odcinka oka. Posiada ogromne doświadczenie w operacjach zaćmy. Podczas swojej praktyki zawodowej wykonał już ponad 6 tysięcy zabiegów okulistycznych! Medycyna jest jego życiową pasją. Swoją wiedzę poszerza podczas krajowych oraz zagranicznych konferencji naukowych. W technologii usunięcia zaćmy stosuje najnowsze osiągnięcia medycyny.

  Studia i specjalizacja z okulistyki zaowocowały pracą doktorską pod tytułem „Badanie kluczowych markerów komórkowych systemu immunologicznego pacjentów po przeszczepie drążącym rogówki i pacjentów z niezapalnym obrzękiem istoty właściwej rogówki”.

  Doktor Jerzy Brzozowski przez wiele lat wykonywał zabiegi okulistyczne również w szpitalach w Łodzi - obecnie wykonuje swoją praktykę w Warszawie.

  Pacjenci podkreślają jego życzliwy stosunek do chorych oraz bezpośredniość w kontaktach.

  Prywatnie Jerzy Brzozowski jest miłośnikiem literatury. Relaksuje się pływając, jeżdżąc na nartach oraz wędkując.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Choroby

Zdjęcia