dr n. med.

Jerzy Brzozowski

Okulista, Chirurg

11 opinii +dodaj

Umów wizytę 568 odwiedzin w ciągu 30 dni

Doktor nauk medycznych, specjalista chorób oczu. Główny mikrochirurg w warszawskim Centrum Operacji Zaćmy. Specjalizuje się w operacjach przedniego odcinka oka. Posiada ogromne doświadczenie… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doktor nauk medycznych, specjalista chorób oczu. Główny mikrochirurg w warszawskim Centrum Operacji Zaćmy.
  Specjalizuje się w operacjach przedniego odcinka oka. Posiada ogromne doświadczenie w operacjach zaćmy. Podczas swojej praktyki zawodowej wykonał już ponad 6 tysięcy zabiegów okulistycznych! Medycyna jest jego życiową pasją. Swoją wiedzę poszerza podczas krajowych oraz zagranicznych konferencji naukowych. W technologii usunięcia zaćmy stosuje najnowsze osiągnięcia medycyny.

  Studia i specjalizacja z okulistyki zaowocowały pracą doktorską pod tytułem „Badanie kluczowych markerów komórkowych systemu immunologicznego pacjentów po przeszczepie drążącym rogówki i pacjentów z niezapalnym obrzękiem istoty właściwej rogówki”.

  Doktor Jerzy Brzozowski przez wiele lat wykonywał zabiegi okulistyczne również w szpitalach w Łodzi - obecnie wykonuje swoją praktykę w Warszawie.

  Pacjenci podkreślają jego życzliwy stosunek do chorych oraz bezpośredniość w kontaktach.

  Prywatnie Jerzy Brzozowski jest miłośnikiem literatury. Relaksuje się pływając, jeżdżąc na nartach oraz wędkując.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Choroby

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Operacji Zaćmy

  U pana doktora byłam ze swoim ojcem, wydawało się dobrym kandydatem do operacji zaćmy. Okazało się niestety, że problem jest inny. Pan doktor w sposób serdeczny i zarazem przystępny wytłumaczył dlaczego operacja zaćmy nie jest najlepszym rozwiązaniem. Nie namawia na coś co najprawdopodobniej nie przyniesie spodziewanych efektów. bardzo taktowana i empatyczna osoba. Szczerze polecam.

 • Dr Brzozowski - Lekarz niezwykle uprzejmy, pełen empatii, dbający o samopoczucie pacjenta, dokładnie wyjaśniający na czym będzie polegał zabieg. Również po zabiegu zainteresowany pacjentem. Pan doktor usuwał zaćmę mojemu tacie (cukrzykowi). Wszystko odbyło się sprawnie i bez komplikacji. Dziękuję. Polecam Pana Doktora Brzozowskiego. Pełen profesjonalizm i troska o dobre samopoczucie pacjenta i osoby towarzyszącej.

 • Wspaniały doktor ,dobroduszny opiekunczy,doktora ręce to cud, nie każdy go posiada .Tak właśnie nie widziałam a teraz widze,trzeba było powiedziedz dziękuje ale to za mało aby wyrażić wdzięczność,,,,, Urszula Ch.

 • E

  Bardzo dobry lekarz i człowiek,podobnie jak cały zespół.Takich ludzi nam potrzeba.Po wstępnym badaniu i rozmowie,miną stres,minęły obawy.Pan doktor wyczerpująco odpowiada na pytania,objaśnia wątpliwości.Jestem zadowolony.POLECAM.

 • Pełen profesjonalizm.Mój 92-letni ojciec,kombatant z 1% widzenia w prawym oku - bo lewe jest kompletnie nieczynne - po zabiegu odkrywa piękno świata na nowo.Jesteśmy bardzo zadowoleni i bez wahania jeszcze raz oddalibyśmy się w ręce Dr Brzozowskiego. Stefan K.

 • B

  Miałem rzadki przypadek zaćmy wikłającej 30 lat ( konsekwencja zapalenie błony naczyniowej) widoczność okiem rzędu kilku procent. Zabieg się udał , obsługa w porządku , tlumaczenie dokładne i tak mało co rozumiałem.
  Tanio nie było ale warte swojej ceny , w końcu oczy mamy tylko jedną parę .

  Pozdrawiam B.L

 • A

  Z całego serca polecam doktora Brzozowskiego,operacje mojego ojca przeprowadził dwa tygodnie temu-jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego, z kultury obsługi jaka panuje w centrum i profesjonalizmu Pana Doktora.Człowiek bardzo stanowczy ale zarazem ciepły i przyjazny opowiedział i wyjaśnił wszystko.Operacja trwała 20 min a po godzinie można było opuścić centrum.Dziękujemy i pozdrawiamy cały zespół Centrum Operacji Zaćmy.

 • E

  Jestem bardzo wdzięczna Doktorowi Brzozowskiemu. Dzięki niemu znów mogę swobodnie jeździć na rowerze, oglądać filmy i czytać. Gorąco polecam wszystkim tego znakomitego chirurga i Centrum Operacji Zaćmy :-)

  Ewa W.

 • C

  Jestem bardzo zadowolony z operacji. Pieniądze zainwestowane w zabieg okazały się bardzo trafną inwestycją. Dr Brzozowski jest wspaniałym, życzliwym Mikrochirurgiem. To doskonały Profesjonalista który posiada ogromne doświadczenie. Polecam niezdecydowanym .
  Czesław

 • D

  !!! Lekarz z powołania, rewelacja, anielskie podejście do pacjenta, duża cierpliwość i niespotykana empatia, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie, wysoka kultura i duże poczucie humoru - aż żal opuszczać gabinet :-)

  dr n. med. Jerzy Brzozowski2014-05-05

  Bardzo mi miło, że odnieśliście Państwo takie wrażenie. Polecam się i załączam wyrazy uszanowania.
  Dr Jerzy Brzozowski