Jędrzej Lewandowski

Ortopeda

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1300 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Jędrzej Lewandowski to jeden z 196 lekarzy o specjalizacji ortopeda w miejscowości Poznań na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten ortopeda nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Jędrzej Lewandowski przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

34 opinie

 • Szczerze polecam dr Jędrzeja Lewandowskiego. Bardzo rzeczowy i konkretny. Na wizytę przyszedłem z kompletem wyników (rezonans), a on nie chciał w nie zaglądać tylko najpierw pełen wywiad, wszystko sam dokładnie posprawdzał, a potem dopiero te wyniki. Jestem po rekonstrukcji więzadeł krzyżowych w kolanie i czuję się bardzo dobrze. Po zabiegu praktycznie żadnych dolegliwości bólowych, co świadczy o jakości wykonanego zabiegu. Poza tym bardzo miły, uprzejmy. Z przyjemnością odwiedza się tego lekarza w gabinecie! Operował moją najbliższą rodzinę i każdy bardzo zadowolony z pomocy doktora!

 • Dr Lewandowski to wybitny specjalista . Operował mojego męża na oddziale ortopedycznym
  w Kościanie " endoproteza stawu biodrowego" . Wspaniały lekarz , wspaniały człowiek z ogromną kulturą . Operowana noga jak nowa . Jesteśmy ogromnie wdzięczni i życzymy Panu Doktorowi
  wszystkiego co najlepsze .

 • Byłam pacjentką doktora przeszło rok temu. Wcześniej moim kolanem zajmowało się czterech ortopedów. Pomimo licznych badań żaden nie był w stanie stwierdzić, czy mam więzadło, czy już nie. (Pierwszy ortopeda zamiast przekierować mnie na operację, zapakował mnie w gips na 6 tygodni, z mięśni nie zostało nic!). Pan doktor też nie był pewien w 100% ale jasno powiedział: "Potrzebna artroskopia. Trzeba zajrzeć do środka, a jak się okaże, że rekonstrukcja jest konieczna, to zrobimy". To mi się podoba. Zajrzeliśmy, była potrzebna, została doskonale zrobiona. Potem pan doktor dał mi namiar na świetnego rehabilitanta i droga do wyzdrowienia już prosta.
  Pan Lewandowski to na prawdę miły, kulturalny człowiek, z poczuciem humoru, któremu nie chodzi o kasę a o dobro i zdrowie pacjentów. Dobrze i dokładnie bada, robi wywiad, wszystko ze szczegółami tłumaczy, działa jak należy. Takich lekarzy jak on spotkałam jeszcze tylko dwoje, czy troje (a z powodu moich licznych przypadków, wielu ich w życiu widziałam). Polecam!!! złoty człowiek, profesjonalny lekarz!!!

 • Miałem robioną artrodezę stawu skokowego.Dzisiaj dzięki dr.Lewndowskiemu chodzę po górach i mogę normalnie funkcjonować.

 • Witam wszystkich, ja miałem rekonstrukcje więzadła krzyżowego w roku 1998 jeszcze starą metoda ,powiem tak kolano cały czas trzyma i jest stabilne teraz czeka mnie znowu rekonstrukcja w drugim kolanie w lutym oczywiście będzie mnie operował dr.Lewandowski ponieważ ufam mu i jeśli chodzi o kolana to jest mistrzem!!! Pozdrawiam!

 • Nie dosyć, że bardzo dobry specjalista to jeszcze bardzo spoko facet. Co prawda, ja byłem tylko na kontroli po skręceniu stawu skokowego, ale od razu widać, że ma dobre podejście. Pogadasz z nim na luzie, odpowie cierpliwie na wszystkie pytania, wytłumaczy, pokaże na rysunkach. W porównaniu z ortopedą, który stawiał diagnoze...bez porównania. Doktor Lewandowski jest również doskonałym specjalista, kiedyś składał skomplikowane złamanie stawu skokowego mojej mamie, inni twierdzili, że już noga nie będzie w pełni sprawna, ale miała to szczęście, że w szpitalu trafiła na doktora Lewandowskiego i po urazie nie ma śladu. Ma poczucie humoru i nie pracuje "za kare" jak niektórzy;) Polecam!

 • Następna moja opinia..Miałam robioną atroskopię na Chwaliszewie Dr.Lewandowski to lekarz z powołania.

  Na stole operacyjnym Dr Lewandowski tłumaczył mi dokładnie co robi,widziałam przebieg zabiegu na monitorze.Zwykły człowiek nie rozumie co i jak ,ale samo podejście lekarza do pacjęta i właśnie to tłumaczenie daje poczucie bezpieczeństwa.Poza tym Dr.to człowiek o dużej kulturze osobistej,pełen empatii .Polecam gorąco.
  Jest tylko jedno zastrzeżenie co do kliniki:rehabilitant ,który jest tam zatrudniony w|g mnie nie powinien pracować ,podchodząc do pacjeta żuje gumę rozmawiając z nim.Pacjęt rozumie co drugie słowo z zalecanych ćwiczeń.Nie jest symapatyczny,klinika tak jak na Chwaliszewie nie powinna Go zatrudniać.

 • Miałam już 2 razy operowany staw biodrowy przez pana doktora, to bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek

 • Lekarz z powołaniem. W 2008 roku miałam amputacje podudzia super fachowiec :) :) Dzisiaj śmigam jak sarenka .

 • Przez lata leczyłam kolano i nic.
  Leki ,które mi zapisywano nie działały.
  Jedna wizyta u dr.Lewandowskiego i 2 miesiące brania leków i zstrzyków i mogę CHODZC bez bólu.
  Naprawde polecam super lekarz ,fachowiec dowisz isę wszystkiego co i jak a nie jak u innych.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online