NSZOZ Endomedical Klinika Chirurgii Endoskopowej

(11 opinii)

Klinika Chirurgii Endoskopowej - ENDOMEDICAL, jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej świadczącym usługi medyczne w zakresie ortopedii i chirurgii urazowej, chirurgii ręki, chirurgii ogólnej i n... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NSZOZ Endomedical Klinika Chirurgii Endoskopowej

Chwaliszewo 19A

61-105 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika Chirurgii Endoskopowej - ENDOMEDICAL, jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej świadczącym usługi medyczne w zakresie ortopedii i chirurgii urazowej, chirurgii ręki, chirurgii ogólnej i naczyniowej, chirurgii plastycznej, neurologii, reumatologii i dermatologii estetycznej. Klinika dysponuje siedmiołóżkowym oddziałem zabiegowym z nowoczesną, doskonale wyposażoną salą operacyjną, która spełnia wymogi dla przeprowadzania szerokiego zakresu operacji, od niewymagających hospitalizacji drobnych zabiegów, poprzez artroskopie stawów kończyn dolnych i górnych po endoprotezoplastykę stawów.

Zabiegi

 • Chirurgia naczyniowa – leczenie nadpotliwości, leczenie żylaków kończyn dolnych
 • Chirurgia ogólna w tym najnowocześniejsze metody leczenia przepuklin
 • Pełny zakres ortopedii kończyn

Badania

 • Szeroki zakres badań USG

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Surdziel Inny

  Super gość. Prawdziwy mistrz w swoim fachu. Polecam pana Pawła wszystkim którzy cierpią z powodu uszkodzeń kończyn górnych.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Kamil Kałowski konsultacja ortopedyczna

  Pan doktor jest profesjonalny we wszystkim począwszy od pierwszej wizyty poprzez całe prowadzenie choroby , kolano jak nowe !!!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Kamil Kałowski konsultacja ortopedyczna

  Poszedłem do Pana Doktora. Szukając pomocy u innych specjalistów tej dziedziny. Przyjęty zostałem bardzo dobrze. Nadmieniam że była to wizyta prywatna. Super specjalista. Na podstawie dokumentacji medycznej którą posiadałem powiedział mi wstępnie, że jest uszkodzona endoproteza która miałem wszczepiona 10 lat temu. Jednakże w 2017 roku miałem wypadek na rowerze. Po upływie ok. 5 miesięcy odczuwałem ból w lewym biodrze. Początkowo leczyłem się u innych lekarzy tej specjalności, lecz bez skutku. Dopiero Doktor Kałowski postawił mnie na nogi. Jego oddział którym kieruje wykonał wobec mnie dużą pracę. Pand Doktor mnie operował dwukrotnie. Jestem bardzo szczęśliwy, że znalazłem sie pod opieką Doktora Kałowskiego. Lekarz przesympatyczny. A przede wszystkim Super Specjalista. Polecam z całego serca bo lekarz oddany Pacjentowi.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Nasr Sewehli badanie stawów biodrowych u niemowląt

  Pan doktor bardzo konkretny, wszystko wytłumaczy. Punktualny i rzetelny. Wizyta wypadła bez stresu dla mnie i dziecka

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Nasr Sewehli badania diagnostyczne

  Polecam Pana Doktora! Sumienny,zaangażowany w pacjenta, świetne podejście do dziecka. Wyprowadzil mojego synka z dysplazji bioderek. Szczerze polecam!

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Spichalski porada

  Bardzo grzeczny i wsłuchujący się doktor ortopeda Jacek Spichalski w problem choroby kończyn dolnych. Wręcz przyciągający swoją empatią pacjenta w pomocny sposób z nadzieją postawienia prawidłowej diagnozy mojej przypadkowości ,.Serdecznie polecam i cieplutko pozdrawiam Danuta Ossowska z Borów Tucholskich.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Surdziel operacja barku

  W sierpniu 2017 roku złamałem na wyścigu kolarskim obojczyk (złamanie z odłamami i skróceniem obojczyka 2,7 cm) oraz łopatkę. W następstwie wypadku uszkodzony został splot ramienny - bark opadł zupełnie...
  Dla mnie (zaangażowany triathlonista amator) brzmiało to jak niemalże koniec ze sportem. Nie mogłem nawet podnieść ręki na 5 cm, ruszałem tylko palcami... Pan doktor przyjął mnie w zasadzie natychmiast, postawił diagnozę: operacja zestawienie obojczyka płytą Hofera. Operacja odbyła się bez żadnych komplikacji - fantastyczny ortopeda. W zasadzie bezpośrednio po operacji intensywna rehabilitacja: 2-3 godziny dziennie przez zaproponowaną świetną rehabilitantkę. Teraz: 3 miesiące po operacji: biegam, pływam i robię pompki.., co wydawało się zupełnie nierealne po wypadku. Gorąco polecam Pana doktora. Profesjonalista!

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Nasr Sewehli kontrola bioderek u niemowlaka

  Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Doktora Sewehli. Jest wyjątkowo kompetentny i sumienny. Ma super wyczucie jeśli chodzi o dzieci. Na każdej wizycie nasza maluda czuła się jak u siebie, pomimo że normalnie jest bardzo nieufna. Polecam bardzo serdecznie!!!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Nasr Sewehli

  Do doktora trafiłam z moją najstarszą córką . Szybko zdiagnozował u niej przyczynę stawiania stóp do środka , które nie normalizowało się wraz z wiekiem . Dzięki wdrożonej rehabilitacji możemy już mówić o całkowitej poprawie . Polecam!

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Spichalski ACL

  W sprawie kolan jechać w ciemno. Pan doktor nie naciąga, potrafi trafnie zdiagnozować problem i doradzić/odradzić ewentualny zabieg.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania