dr n. med.

Jarosław Leś

verifiedCreated with Sketch.

Anestezjolog

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
159 odwiedzin w ciągu 30 dni

Wieloletnie doświadczenie w leczeniu bólu metodami zabiegowymi; blokady, neuroliza, termolezja. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2001 roku uzyskał Dyplom z Anestezjologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: Instytut Diagnostyki i Leczenia Bólu (IDLB)Usługa: konsultacja anestezjologiczna

  Lekarz wysłucha pacjenta skrupulatnie następnie zadaje fachowe pytania w celu diagnostyki. Proponuje leczenie dokładnie omawiając jego przebieg. Polecam, miły człowiek. Grażyna Mielczarek

 • Lokalizacja: Instytut Diagnostyki i Leczenia Bólu (IDLB)Usługa: konsultacja anestezjologiczna

  Wspaniały lekarz.Olbrzymi szacunek do pacjenta,po ludzku sympatyczny, a przy tym kompetentny. Wizyta odbyła się terminowo i punktualnie . Przebieg wizyty w bardzo przyjemnej atmosferze. Zdecydowanie polecam każdemu.

 • Bardzo miły i życzliwy Pan Doktor, naprawdę przejmuje się losem pacjenta. Byłem u niego z powodu bólu barku, wykonał mi 2x blokadę i ból ustąpił. Polecam

 • Do doktora zwróciłam się o pomoc z powodu silnego bólu, mam przepuklinę kręgosłupa w odcinku lędźwiowym z uciskiem korzeni nerwowych. Byłam na wielu rehabilitacjach, wizytach u innych ortopedów, u osteopaty, niestety ani leczenie ani rehabilitacja nie pomogły. Doktor mnie zbadał, obejrzał MRI, a następnie zaproponował blokadę. Nie byłam przekonana do tej metody leczenia, ale dolegliwości ustąpiły. Teraz wierzę, że już będzie dobrze, rozpoczynam kolejną rehabilitację, ale tym razem już bez bólu. Polecam!

 • J

  Do doktora Lesia udałam sie prawie bez przekonania, u tylu lekarzy już byłam i tyle terapii zaliczyłam, nawet blokady. Od wielu tat zmagam się z bólem kręgosłupa. Mam zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe i dyskopatię. Rehabilitacja, zabiegi i tabletki nic nie pomagały, pomału z bólu przestawałam chodzić. Doktor wykonał u mnie zabieg blokady ( innej niż poprzednie) i ku mojej radości ból znacznie się zmniejszył. Polecam

 • Dr Leś to wspaniały specjalista i bardzo miły człowiek. Słucha pacjenta, szczegółowo bada, a potem jeśli jest taka konieczność - proponuje zabieg. Bardzo cierpiałam z powodu bólu kręgosłupa, tabletki nie pomagały, po wykonanej przez doktora blokadzie bóle ustąpiły. Doktora Lesia poleciła mi koleżanka, u której wykonał termolezję z powodu neuralgii nerwu trójdzielnego.

 • K

  Wspaniały lekarz , spokojnie tłumaczy na czym polega zabieg , niezwykle cierpliwy. przy takim lekarzu nie można bać się żadnego zabiegu. Polecam.

 • A

  Pan Doktor zakładał a po dwóch latach niestety wyjmował mi port do chemioterapii ze względu na skrzeplinę. Ani jeden ani drugi zabieg nic nie bolał mimo moich obaw. Pan doktor to nie tylko najwyższej rangi specjalista w swojej dziedzinie ale również empatyczny i serdeczny człowiek.
  Polecam wszystkim trafić tylko na takiego anestezjologa jak Doktor Leś!!

 • Pan doktor jest wspaniałym specjalistą internistą, anestezjologiem, ale również wspaniałym, serdecznym, ciepłym człowiekiem. Pełen profesjonalizmu, zaangażowania i indywidualnego podejścia do pacjenta. Dzięki odpowiedniemu leczeniu i dobraniu odpowiednich lekarstw moja mama Regina nie cierpi bólu za co bardzo dziękuję i pozdrawiam Marzena Rostkowska.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wieloletnie doświadczenie w leczeniu bólu metodami zabiegowymi; blokady, neuroliza, termolezja.

  Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
  W 2001 roku uzyskał Dyplom z Anestezjologii w Republice Południowej Afryki, a 2004 roku specjalizację w anestezjologii i intensywnej terapii.
  W 2009 roku ukończył studia podyplomowe - Medycyna Bólu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
  W 2012 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych.

  W leczeniu bólu szkolił się między innymi na Oddziale Leczenia Bólu Uniwersytetu w Istambule (Turcja) kierowanym przez prof. Serdara Erdine (Department of Algiology, Istanbul University, Istanbul Faculty of Medicine) oraz w Klinice Leczenia Bólu Centrum Medycznego Universytetu im. Radbouda w Nijmegen (Holandia) prowadzonej przez prof. Krisa Vissersa (Pain and Palliative Medicine at Radboud University Medical Centre Nijmegen).
  Uczestnik kongresów i szkoleń z zakresu anestezjologii i medycyny bólu w Polsce i za granicą.
  Członek Polskiego Towarzystwa Badania Bólu (PTBB).

Specjalizacje

 • Anestezjologia i intensywna terapia

Edukacja

 • Medycyna Bólu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Najbliższe terminy:

kolejne dni