Umów wizytę 433 odwiedziny w ciągu 30 dni

Nazywam się Janusz Sroga i i jestem specjalistą chirurgii ogólnej i naczyniowej. Moje gabinety prywatne oferują Państwu diagnostykę, terapię i leczenie operacyjne oparte o najlepsze… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.Pan doktor przeprowadził wstepny wywiad dotyczący moich dolegliwości.Po wykonaniu badania zalecił odpowiednie do moich dolegliwości leczenie.Jestem zadowolona z wizyty.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: badanie proktologiczne

  Pan Doktor jest bardzo miłym i kompetentnym lekarzem. Wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze. Na wszystkie pytania uzyskałam pełna odpowiedz razem z wyjaśnieniem. Badanie bezstresowe i bezbolesne. Serdecznie polecam.
  Anna

 • Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: ból nogi

  Bardzo profesjonalny, miły i z dużą wiedzą lekarz. Po zrobieniu USG otrzymałam fachowa poradę dotycząca leków i rehabilitacji mimo że problemem nie do końca były żyły. bardzo dziękuję!

 • A
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

  Pan Doktor to osoba cechująca się wysoką kulturą osobistą. Dał się poznać jako profesjonalista i specjalista w swojej dziedzinie. Poświęcił mi jako pacjentowi sporo czasu oraz uwagi. Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, iż Pan Doktor cierpliwie i po ludzku tłumaczy poznany przypadek. Ponadto emanuje spokojem, pozytywną pewnością siebie oraz optymizmem, który przelewa na pacjenta. Bada bardzo skrupulatnie i rzeczowo.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego z USG układu żylnego dwóch kończyn

  Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Podczas wizyty otrzymałam dokładne informacje, a każde moje pytanie otrzymało wyczerpującą odpowiedź. Życzę sobie i innym więcej lekarzy z takim podejściem do pacjentów :)

 • Wiosną miałam operację na żylaki, którą przeprowadził dr Janusz Sroga. Lekarz kompetentny, konkretny, bardzo życzliwy, z cierpliwością wysłuchujący pytań pacjentów i odpowiadający na wszystkie. Uśmiech niemal nie schodzi mu z ust. Oczywiście efekty po operacji bardzo pozytywne. I nie trzeba było wracać do żadnych poprawek (co mi się przytrafiło kiedyś gdzie indziej - strata czasu i pieniędzy). Można bez przesady powiedzieć, że dr Janusz Sroga jest lekarzem z powołania.
  Danuta

 • B

  Wspaniały lekarz z poczuciem humoru. Miałam u Pana Doktora usuwane żylaki w znieczuleniu miejscowym, pełen profesjonalizm i pogoda ducha Pana Doktora sprawia ,że pacjent nie boi się zabiegu. Polecam tego specjalistę, gdyż zajmuje się kompleksowo pacjentem.

 • E

  Wspaniały lekarz o ogromnym doświadczeniu i empatii, błyskawicznie rozpoznał przyczynę moich dolegliwości. Nim trafiłam do Pana Doktora, błąkałam się po różnych specjalistach, lecz dopiero Pan Doktor właściwie mnie zdiagnozował. Zaproponował od razu kilka metod leczenia, mogłam uczestniczyć w procesie leczenia świadomie i wspólnie wybraliśmy najlepszą w moim przypadku technikę zabiegu - takie partnerskie podejście jest dla mnie szalenie ważne, bo nie lubię, gdy lekarz traktuje pacjenta z góry. Rozwiał wszystkie moje wątpliwości, udzielił wyczerpujących odpowiedzi, a przy tym dodał otuchy do tego stopnia, że wyszłam z gabinetu podbudowana i uśmiechnięta. Pan Doktor jest doskonałym specjalistą i lekarzem o dobrym sercu - w dzisiejszych czasach to rzadkość. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i opiekę podczas całego procesu leczenia. Oby zawsze trafiać na takich lekarzy.

 • Z

  W pewnej znanej powieści o chłopach, jeden stary parobek Kuba wykonał własnoręcznie na sobie zabieg chirurgiczny amputacji nogi siekierą, znieczuliwszy się uprzednio odpowiednią ilością wysokooktanowej okowity.
  Na całe szczęście uniknąłem takiej konieczności dzięki Doktorowi od naczyń Januszowi Srodze Ordynatorowi Oddziału Chirurgii Naczyniowej z 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie, któremu jestem niezmiernie wdzięczny.

 • M

  Rzeczowy lekarz , udziela wyczerpujących informacji dotyczących stanu zdrowia pacjenta .Ciepły i życzliwy .Miałam wykonywany przez tego lekarza zabieg tzw.miniflebektomii w znieczuleniu miejscowym i jestem bardzo zadowolona ( a żylaki miałam duże i brzydkie ) .Bałam się ,ale P.Doktor rozwiał moje wątpliwości .Po 1,5 miesiąca po zabiegu wróciłam do jazdy na rowerze i nie mam żadnych dolegliwości. Trafiłam do P.Doktora z przypadku i polecam na chirurgiczną wizytę czy konsultację!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Janusz Sroga i i jestem specjalistą chirurgii ogólnej i naczyniowej. Moje gabinety prywatne oferują Państwu diagnostykę, terapię i leczenie operacyjne oparte o najlepsze wzorce medyczne.

  Zapraszam na moją stronę www.sroga.com.pl gdzie znajdą Państwo więcej informacji.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia naczyniowa

Choroby

 • żylaki kończyn dolnych
 • miażdżyca tętnic
 • stopa cukrzycowa