Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (57)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Roman Głowacki Inny

  Polecam jestem po endoskopowym zabiegu zatok .Bardzo dobra opieka po zabiegu,dobrze wykonana operacja i zdecydowanie jest poprawa .Super kontakt z doktorem.Szczerze polecam doktora i jego zespół .

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Heluszka Inny

  Leczenie ubytków które i tak były ze szlifowanie pod korony.

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Klaudia Cierniak - Kożuch konsultacja laryngologiczna

  Arogancja, wyniosłość, zarozumiałość, to najłagodniejsze z określeń, którymi można opisać Panią lekarkę. Na każde pytanie bardzo lakoniczna odpowiedź z niewyobrażalną niechęcią. Nie zadaje pytań, stawia diagnozę po jednym zerknięciu do nosa. Totalny brak szacunku do pacjenta. Na efekty leczenia jeszcze czekam, być może będę mogła w tej kwestii powiedzieć chociaż jedno pozytywne zdanie. Fakt jest jednak taki, ze będę omijać gabinet tej Pani najszerszym łukiem.


  G
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Wolnicki kwalifikacja do operacji

  Pan doktor bardzo konkretny. Bardzo dobre podejście do dzieci. W przypadku synka gdzie było ryzyko że zabieg się nie uda, pan doktor przeprowadził zabieg wzorowo, wszystko się udało. Jesteśmy bardzo zadowoleni że trafiliśmy na pana doktora i jesteśmy mu bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. Mogę tylko polecić :)


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Beata Maria Gabis konsultacja pediatryczna

  Konsultacja za 220 zł z której mało co wynikło. Trochę niemiłych, uszczypliwych komentarzy skierowanych w stronę klienta i mocna krytyka wcześniejszego leczenia, mimo że to leczenie przyniosło pozytywny skutek - choć mały. Testów alergicznych nie było, ponieważ pani Beata zdecydowała że niemal półtoraroczne dziecko jest na to za małe - możliwe że słusznie, tylko dlaczego nie zostaliśmy o tym wcześniej powiadomieni skoro jasno zakomunikowałem wiek syna podczas rejestracji. Nikt nam też nie powiedział że pani dr woli by z dzieckiem przyszła matka, zamiast ojca. Czułem się tam niemile widziany, a mój syn płakał podczas badania i na empatię pani dr nie można było liczyć; stetoskop z różową pandą to trochę za mało, zwłaszcza kiedy atmosfera jest tak sztywna. Na plus szeroki wywiad i chęć zebrania jak najwięcej informacji o pacjencie przez panią Beatę. Miejsce również bardzo przyjazne, oprócz gabinetu pani dr oczywiście.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Urszula Czubek Inny

  Lekarz oddany pacjentom, robiący dokładny wywiad, mający czas dla ludzi i choroby. Dobry specjalista. Duża wiedza i doświadczenia. Polecam


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Makieła poradnia oprtpedyczna i zabiegi operacyjne

  Bardzo dobry lekarz,profesjonalne podejście do pacjenta .W moim przypadku rekonstrukcja ścięgna ACL w stu procentach udana.Rok wcześniej odblokowanie kolana i czyszczenie uszkodzonej łąkotki, powrót do pracy po miesiącu.Polecam serdecznie.


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sylwester Kranas Inny

  Wszystko jak należy pan doktor wykonał wszystko jak należy.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Wolnicki Konsultacja urologiczna dzieci

  Bardzo pofesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z powołania Szybka i fachowa pomoc. Dziękuję ...


  W
  Profil zweryfikowany
  Krzysztof Łokas Inny

  Dr. Łokas od samego początku zrobił na mnie dobre wrażenie. Spokojny, sensowny, uśmiechnięty. Zanim zajrzał na płytkę z rezonansem obejrzał mnie sprawdził motorykę / sposób chodzenia. Rezonans obejrzał sam, nawet nie spojrzał na opis. Pokazał mi na monitorze gdzie jest problem, wyjaśnił szczegółowo jak będzie wyglądało leczenie i rekonwalescencja.

  Jestem po zabiegu 6 miesięcy, wróciłem do aktywności fizycznych, sportu, pracy - coś co cały ub. rok było niemożliwe.

  Polecam gorąco i chciałbym by więcej lekarzy miało takie podejście jak Pan doktor.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Nowotarska 294, 34-431 Waksmund Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania