Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Medical Clinic Podhale

Nowotarska 294

34-431 , Waksmund , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Łokas Inny

  Dr. Łokas od samego początku zrobił na mnie dobre wrażenie. Spokojny, sensowny, uśmiechnięty. Zanim zajrzał na płytkę z rezonansem obejrzał mnie sprawdził motorykę / sposób chodzenia. Rezonans obejrzał sam, nawet nie spojrzał na opis. Pokazał mi na monitorze gdzie jest problem, wyjaśnił szczegółowo jak będzie wyglądało leczenie i rekonwalescencja.

  Jestem po zabiegu 6 miesięcy, wróciłem do aktywności fizycznych, sportu, pracy - coś co cały ub. rok było niemożliwe.

  Polecam gorąco i chciałbym by więcej lekarzy miało takie podejście jak Pan doktor.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sylwester Kranas Inny

  Jakiś czas temu miałem ostre zapalnie powrózka nasiennego które zostało wyleczone, jednak drobne dolegliwości zostały i zauważyłem nieprawidłowości lewego jądra. Nie zależnie od tej sytuacji udałem się do urologa ponieważ ze względu na mój stresujący tryb życia miałem obniżony poziom testosteronu , sporo poniżej normy co wpływało negatywnie na moje samopoczucie oraz obniżone libido . Lekarz urolog wtedy zapisał mi lecznicza dawkę testosteronu co znacznie polepszyło moje samopoczucie oraz libido .
  Opowiedziałem to podczas dzisiejszej wizyty lekarzowi - powiedział ze to kryminał a tego lekarza który mi to przepisał powinni zamknąć - nie zapytał nawet jaka dawka testosteronu to była .
  Był bardzo nie miły, krzyczał na mnie , kazał odpowiadać jak w wojsku . Gdy oparłem rękę o stół powiedział ze mam się na nim nie wieszać bo on się na mnie nie wiesza . Czy tak powinno traktować się pacjentów ? …


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Cwalina Laserowa korekcja wad wzroku

  Nieprzyjemny, opowiada dziwne rzeczy zanim dokładnie zbada, lekceważy pacjenta, słaby efekt korekcji wzroku.
  Z wady 4.25 zjechał do 1.00 i Pan Cwalina do mnie, że trzeba będzie dokorygować okularami... Nosz ja... po to wydaje 9.000zł żeby wydać jeszcze z 500 na kolejne okulary!? Wynik śmieszny biorąc pod uwagę, że u niektórych z wady ponad 6.0 schodzili poniżej 0.5. Jak wyraziłem swoje niezadowolenie to tylko kiwnął głową...
  Ale już podczas badania przed samym zabiegiem zacząłem się zastanawiać gdzie ja trafiłem... dr Cwalina daje mi szkiełka i każe czytać litery. Dalej słabo widziałem to mi zaczął wciskać, że jestem niedowidzący, że mózg odłączył mi oko i nic nie poradzi. Odpowiadam, że jakim cudem jak tydzień wcześniej na badaniu kwalifikacyjnym u kogo innego po dobraniu szkieł widziałem dobrze. Ten siedzi zdziwiony. Jeszcze raz daje mi to samo szkło i każe czytać. Pytam czy mogę pokręcić tymi okularkami, bo ostatnio to pomogło? Pokręciłem i cyk - widzę, czytam...
  Po badaniu każe czekać na zabieg. No to czekam. Po 1.5h czekania dali mi krople znieczulające, oczy odrętwiały - normalne. Pewnie zaraz zabieg - pomyślałem i dalej czekam. Kolejne 1.5h...
  Zabieg jak to zabieg - nic przyjemnego
  Po zabiegu dr Cwalina każe chwilę zaczekać pod salą, będzie jeszcze badanie kontrolne czy wszystko git.
  No to czekam... znowu 1.5h... oczy już tak piekły, że nie byłem w stanie wysiedzieć. Zacząłem szukać tego lekarza już trochę po omacku. Prawie spadłem ze schodów (pewnie widać na kamerach) ale znalazłem, siedzi w sali i pogaduszki sobie urządza z kolegą... chyba o mnie zapomniał, bo gdy mnie zobaczył zerwał się na proste nogi i poleciał ze mną do gabinetu. Żadnego przepraszam tylko tekst, że "zabieg się przedłużył", ale nie bardzo wiem kogo, bo byłem ostatni.
  Wszystko zajęło tak długo, że już większość aptek była zamknięta, a czekała mnie jeszcze objazdówka po mieście, żeby wykupić zalecane krople.

  Prywatna obsługa, nie małe pieniądze a podejście do pacjenta jak na NFZ...


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Tomasz Heluszka Inny

  Jestem 3 godziny po ekstrakcji szóstki, która już bardzo bolała. Zabieg odbył się szybko, bezboleśnie. Pan Doktor, u którego byłam pierwszy raz, bardzo miły, rzeczowy, wszystko wyjaśnił. W tej chwili czuję się doskonale, nic mnie nie boli, choć znieczulenie już minęło. Przyjęto mnie pilnie, bez problemu. Szczerze polecam Doktora Tomasza oraz Medical Clinic Podhale.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Cwalina usunięcie skrzydlika

  Lekarz godny polecenia, pełen profesjonalizm, serce dla pacjenta i pełne zaangażowaniepolecam z całego serca


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Wolnicki konsultacja urologiczna + USG

  Super podejście do synka 2,5 lat i do problemu. Zabieg przebiegł sprawnie. Szybki powrót do domu. Po tygodniu od korekcji wady zrzuciliśmy pampersy ;))


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Cwalina Soczewki toryczne i multifokalne

  Doktor Łukasz Cwalina dokonał rzeczy, która w moim rozumieniu była niewykonalna. Zredukował mi wadę wysokiej krótkowzroczności (około -11 i -7 dioptrii z astygmatyzmem 1,5 dioptrii) praktycznie do wartości zerowej, stosując zabieg wszczepienia torycznych soczewek refrakcyjnych.
  Dzięki temu okulary z których korzystałem przez całe życie mogłem odłożyć ,,na półkę."
  Jestem Doktorowi za to niezmiernie wdzięczny - również za indywidualne i życzliwe podejście do pacjenta.
  Zachęcam wszystkich , którzy mieli podobne do mnie problemy;
  do poddania się leczeniu , przede wszystkim żeby nie czekali,
  aż wada wzroku bardzo się pogłębi.  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Wolnicki Inny

  Do Pana Doktora trafiliśmy po kilku nieudanych zabiegach spodziectwa. Wizyty przebiegały w spokojnej, miłej atmosferze. O wszystkich planach zostaliśmy poinformowani w prostym przekazie. Operacja przebiegła pomyślnie, a tuż po niej byliśmy w stałym kontakcie z Panem Doktorem. Pół roku po zabiegu wszystko jest w porządku ! :) Ale najważniejsze jest to, że Pan Doktor zmienił podejście synka do lekarzy, świadomość wizyty nie jest dla niego stresująca. Podejście do rodziców również na najwyższym poziomie


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Łokas Inny

  Cudowny lekarz.Bardzo się cieszę że trafilam na takiego specjalistę..Bardzo dziękuję za wszystko panie doktorze.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Wolnicki Konsultacja urologiczna dzieci

  Szczerze polecam Pana Doktora. Po pierwszej wizycie zostalismy od razu skierowani na zabieg. Pan Doktor miły, życzliwy i tłumaczy wszystko spokojnie


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz