O nas

Szpital na Klinach, należący do Grupy Neo Hospital powstał z przekonania, że troska o zdrowie, godność, poczucie komfortu i bezpieczeństwa pacjenta to najważniejsze wartości. Wyróżnia nas pasja i doskonałość kliniczna. Koncentrujemy się na kompleksowym rozwiązywaniu problemów zdrowotnych naszych pacjentów. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom dostępu do spersonalizowanej opieki medycznej. Tworząc Szpital na Klinach postawiliśmy na grono wybitnych specjalistów, którzy budują rangę tego miejsca i których wiedza uzyskana w trakcie wieloletniej, klinicznej praktyki przekłada się na trafne diagnozy i skuteczne leczenie naszych pacjentów. Nasz zespół spełnia cztery podstawowe kryteria, którymi są: profesjonalizm, troska o pacjenta, ciągłe kształcenie oraz wysokie kwalifikacje interpersonalne. Naszym pacjentom zapewniamy dostęp do szerokiego zespołu lekarzy posiadających stopnie naukowe i specjalistów, posiadających drugi stopień specjalizacji.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Mammograf
 • USG klasy premium
 • Holter RR 24
 • Holter EKG 24
 • Bieżnia do badań wysiłkowych
 • Kardiotokograf KTG
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (861)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Mawlichanów konsultacja ginekologiczna

  Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Kompetentny, życzliwy, empatyczny, z ogromną wiedzą medyczną, dobry psycholog. Odpowiedział mi na wszystkie pytania. Trafnie zdiagnozował, doradził cały proces leczenia, w konsekwencji uratował mi życie. Na dzień dzisiejszy, prawie rok po operacji, odzyskałam zdrowie, czuję się świetnie. Spadł mi ogromny ciężar. Mogę teraz jedynie podziękować i życzyć dalszych sukcesów w leczeniu.

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Piotr Sołtysiak USG brzucha

  Bardzo dokładne usg i zaangażowany lekarz. Na wszelkie pytania uzyskałam odpowiedź i mogę polecieć wszystkim tego lekarza

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Mawlichanów kwalifikacja do operacji

  Znalazłam Pana dr na tym portalu, wybrałam po opiniach.
  Bardzo pozywytwne zaskoczenie pierwszą wizytą : spokojne wysłuchanie, delikatne badanie, diagnoza oraz metody leczenia. Operacja odbyła się 2 tygodnie po pierwszej wizycie w Szpitalu im Rydygiera.
  Pan dr był, wyjaśniał i osobiście operował z fantastycznym zespołem. Podejście do pacjenta wielki plus, czułam się bezpieczna i zaopiekowana. Bezproblemowy kontakt z Panem doktorem. Wracam do zdrowia, jestem bardzo wdzięczna, że spotkałam tak życzliwego lekarza z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Paweł Kozłowski Inny

  Lekarz wykonał mi gastroskopię. Przed gastroskopią zrobił wywiad i opisał przebieg badania. Sama gastroskopia wykonana sprawnie. Po badaniu opisał dokładnie co widział, co pobrał i wytłumaczył co dalej. Wypisał również leki biorąc pod uwagę inne leki, które aktualnie biorę. Polecam

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Bobrzyński konsultacja + USG jamy brzusznej

  Do doktora Bobrzyńskiego udałem się celem wykonania badania USG jamy brzusznej. Badanie zostało przeprowadzone w sposób bardzo dokładny, a doktor szczegółowo omówił jego wynik. Następnie udzielił wyczerpujących odpowiedzi na pytania i skierował do dalszego leczenia. Doktor Bobrzyński to świetny specjalista o wszechstronnej wiedzy medycznej, a jednocześnie ciepły i empatyczny człowiek. Zdecydowanie polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania