Adresy (3)

Janowska 3, Mysłowice
Specjalistyczna Praktyka Lekarska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
Świerczyny 1, Mysłowice Przyjmuje na NFZ
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EUROMED-M Sp. z o.o. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ

Signal Iduna


Brak informacji o usługach i ich cenach
Bernarda świerczyny 1, Mysłowice Przyjmuje na NFZ
NZOZ Euromed-M Sp. z o.o. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ

Signal Iduna


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

1995 - uzyskanie tyt. specjalisty w zakresie Endokrynologii - egzamin zdany z wyróżnieniem 1996 - Zastępca Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych Sz...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
83 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska USG tarczycy

Przez kilka lat chodziłam do Pana Doktora. Okazało się po czasie że jestem leczona na guza którego nie mam i od 2013 jadłam codziennie eutyrox który nie był mi potrzebny bo jestem zdrowa jak ryba. Badania zrobił mi inny lekarz - polecony przez inną osobę - po okazaniu wyników z lat poprzednich zrobił mi nowe badania. Tabletki wycofał - badania zrobił ponownie za kilka miesięcy i jestem wolna od leków i cała zdrowa !


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska tarczyca

Bardzo dobry lekarz, leczę się u Pana dr już 6 lat, polecam każdemu co ma problem z samopoczuciem, u każdego trafna diagnoza a to się dzisiaj rzadko zdarza, nas „tarczycowców” spychają do jednego worka. „ psychiatrycznego” ale nie Pan doktor.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska niedoczynnosc tarczycy

Nie polecam tego lekarza na każdą dolegliwosć przepisuje leki leczy nie opierając sie na wynikach badan Przed wizyta u Pana Doktora byłam leczona sterydami na wtórna niedoczynnosc nadnerczy w dawce 5-10 mg Po roku czasu wykluczono niedoczynnosc nadnerczy Bardzo bałam sie sama odstawic steryd Słyszałam opinie ze Pan Doktor jest jeden z najlepszych zapisałam sie na wizyte opowiedziałam cała historie z poprzedniego leczenia Cytuje słowa Pana Doktora podejme sie leczenia jezeli pani usunie guzka na tarczycy Zaufałam Panu Doktorowi zdecydowałam sie na operacje usunieto mi tarczyce i jedną przytarczyce po czym okazało się ze to było zupełnie niepotrzebne guzek był nie złosliwy Po pokazaniu testu z synacthenem pomimo ze wynik był ujemny Pan Doktor jednak stwierdził ze choruje na wtórna niedoczynnosc nadnerczy Pan Doktor zwiekszył mi dawke 20 do 30 mg do tego cortineff 2 razy w tygodniu czułam sie coraz gorzej Niestety do tej pory borykam sie ze skutkami po sterydach mam chore jelita leki sie nie wchłaniaja Zostałam sama z problemami wylałam wiele łez Po sterydach mój dom to szpital 7 razy pobyty w szpitalach w tym 1 ma Endrokrynologi w Krakowie gdzie wykluczono niedoczynnosc nadnerczy Pobytach w szpitalach nie mam jednoznacznej diagnozy Myslałam ze Pan Doktor mi pomoze ale niestety bardzo sie roczarowałam

dr n. med. Janusz Klajnowicz

Po raz kolejny zmienia Pani historię wydarzeń, która nie pokrywa się z prawdą. Proszę pamiętać że historia choroby jest dokumentem , który jest dowodem rzeczowym.

Ponadto:

- skierowanie do zabiegu zostało wystawione zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

-we wtórnej niedoczynności nadnerczy ,wyniki badań hormonalnych mogą być prawidłowe, test z Synacthenem jest w połowie

przypadków niemiarodajny, a o rozpoznaniu w znacznym stopniu decyduje badanie kliniczne.

Na podstawie literatury

- Wielka Interna Endokrynologia cz. II str. 467-471

-Endokrynologia Kliniczna

-Jesienna Szkoła Endokrynologii 2015


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EUROMED-M Sp. z o.o. Hashimoto

Jestem usatysfakcjonowana
Lekarz przeprowadził dokładny wywiad, sprawdził wyniki przyniesionych badań, przeprowadziła badanie postawił diagnozę, pytał ,pytał pytał, dobrał leki otrzymałam dokładna rozpiske ich stosowania.
Lekarz który przeprowadził ze mną rozmowę, tłumaczył przyczyny i dawał zalecenia i wskazówki do dalszych działań. Dawno żaden z lekarzy tak ze mną nie rozmawiał. Moja ocena Pozytywna z plusem


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Niski wzrost

Nikomu nie polecam tego lekarza! W wieku 15 lat byłam u niego na wizycie w związku z moim niskim wzrostem. Pan „doktor” po szybkiej konsultacji zalecił mi branie leków, które jak się potem (niestety za późno) okazało były zupełnie nieodpowiednie i niepotrzebne. Leczył mi niedoczynność tarczycy, mimo że jej nie miałam lekarstwami, które były przeznaczone dla kobiet w ciąży. Obecnie od wizyty minęło 5 lat, od tej pory mam bardzo nieregularne miesiączki, straciłam bardzo dużo włosów z głowy i muszę korzystać z pomocy endokrynolog-ginekolog, ponieważ grozi mi bezpłodność. Jeszcze raz wielkie nie dla pana Klajnowicza.

dr n. med. Janusz Klajnowicz

Niedoczynność tarczycy okresu dziecięco -młodzieżowego może charakteryzować się między innymi obniżonym tempem wzrastania ,wypadaniem włosów oraz zaburzeniami dojrzewania /zaburzenia cyklu miesięcznego/. Niedoczynności mogą mieć charakter wtórny lub subkliniczny gdzie wyniki badań hormonalnych mogą być prawidłowe a o włączeniu leczenia decydują objawy kliniczne oraz objętość tarczycy. w/g Prof.Karbownik-Lewińskiej /Centrum Zdrowia Matki Polki/ zaniechanie leczenia przynosi wiele niekorzystnych następstw psychosomatycznych w póżniejszym okresie życia .
Na podstawie literatury:
-Endokrynologia kliniczna-niedoczynność tarczycy okresu dziecięco- młodzeżowego
-Wielka Interna Endokrynologia cz. I-choroby tarczycy u dzieci
-Szkoła endokrynologii 2013, 2015.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza! eczy ludzi opierając się na swoich poglądach a nie wynikach badań. Myślałam, że mi pomoże, ale bardzo się rozczarowałam. Bez zrobienia badań zalecił mi przyjmowanie sterydu przez bardzo długi okres. Po zrobieniu badań u innego lekarza okazało się, że nie powinnam w ogóle tego sterydu przyjmować. Niestety do tej pory borykam się ze skutkami przyjmowania sterydu (niewydolność żylna kończyn dolnych oraz podwyższone cukry- stan przedcukrzycowy). Bardzo żałuję, że trafiłam do tego lekarza...

dr n. med. Janusz Klajnowicz

Niedoczynności nadnerczy o charakterze wtórnym i subklinicznym, występują częściej niż pierwotna niedoczynność nadnerczy /Choroba Addisona/.Wyniki badań hormonalnych oraz test z ACTH mogą być w tych przypadkach prawidłowe, co nie wyklucza istnienia choroby, którą w tym przypadku rozpoznaje się na podstawie objawów klinicznych .
Na podstawie literatury:
- Wielka Interna Endokrynologia cz. II niedoczynność kory nadnerczy
- Endokrynologia Kliniczna
- Jesienna Szkoła Endokrynologii 2015 i 2016


K
Użytkownik zweryfikowany

Wszystkie te wspaniałe opinie przyczyniły się do tego, że doktor jest wręcz oblegany a wizyta u niego graniczy z cudem. Dzwoniąc 05.12.2014 dowiaduję się, że prywatnie zapisy są dopiero w Styczniu 2015 na termin w maju 2015. Przyznam szczerze, że bardzo dobrego endokrynologa szukam ale jeżeli moja pierwsza wizyta będzie w maju i dowiem się na niej jakie badania mam zrobić a kolejna w grudniu to normalne leczenie wydaje się wręcz niemożliwe.


K
Użytkownik zweryfikowany

Prawdziwy lekarz z powołaniem- specjalista!,jestem pod wrażeniem jak zajął się moim mężem,słucha pacjenta-wyciąga wnioski -leczy,diagnozę przedstawia w zrozumiały i prosty sposób ,bada kompleksowo i szuka przyczyny a to najważniejsze.Polecam z czystym sumieniem Pana doktora, to wykwalifikowany lekarz z ogromną wiedzą .


J
Użytkownik zweryfikowany

Dobrze tłumaczy mechanizm choroby, sposób leczenia, używając prostych słów. Szeroko patrzy na dolegliwości pacjenta. Ponadto kultura osobista ale bez wylewności, powaga i skupienie. Ale najważniejsze to EFEKTY !!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

1995 - uzyskanie tyt. specjalisty w zakresie Endokrynologii - egzamin zdany z wyróżnieniem 1996 - Zastępca Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych Sz...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Endokrynologia