Adresy (2)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
22 273.....

Gen. Romana Abrahama 18 lok 322, Praga-Południe, Warszawa
Timeless | Chirurgia Plastyczna (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna
22 273.....

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista Chirurgii Plastycznej Ogólnej i Onkologicznej. Lekarz z dwudziestoletnim doświadczeniem klinicznym. Wykonuje pełen zakres operacji chirurg...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny Wydział Lekarski

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Usługi i ceny

Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

od 200 zł


Gajowa 29, Białystok

200 zł

Renew Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej


Gen. Romana Abrahama 18 lok 322, Warszawa

300 zł

Timeless | Chirurgia Plastyczna


Zwykła wizyta


Gajowa 29, Białystok

Brak informacji o cenie

Renew Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej


Konsultacja onkologiczna

300 zł


Gen. Romana Abrahama 18 lok 322, Warszawa

300 zł

Timeless | Chirurgia Plastyczna


Chirurgia rekonstrukcyjna

300 zł


Gen. Romana Abrahama 18 lok 322, Warszawa

300 zł

Timeless | Chirurgia Plastyczna

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Timeless | Chirurgia Plastyczna profesorskie konsultacje chirurgiczne

Duża kultura osobista, wiedza i doswiadczenie... Konsultacje z odpowiedziami na wszystkie pytania. Gorąco polecam.!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Timeless | Chirurgia Plastyczna konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

U doktora Jaworowskiego w Klinice przeszłam operację mikrochirurgicznej rekonstrukcji piersi płatem brzucha - DIEP. Jestem po mastektomii z powodu raka piersi. Blizna była głęboka, skóra zniszczona radioterapią (sucha, ciemna, itp). Z doktorem Jaworowskim omawialiśmy różne alternatywy, ale w mojej sytuacji najlepszym rozwiązaniem była odbudowa piersi. Doktor mnie nie naciskał, miałam czas na podjęcie decyzji (zabieg sporo kosztuje). Mimo, że operacja była długa, skomplikowana, to efekt rekompensuje wszystko :) Dziękuję z całego serca doktorowi Jaworowskiemu za cierpliwość - zarzucałam go codziennie pytaniami (doktor jest do dyspozycji pacjenta pod tel.). Jestem dwa miesiące po operacji. Wszystko ładnie się goi, a ja już mogę normalnie funkcjonować. Dzięki doktorowi Jaworowskiemu jedna operacja pozwoliła mi poczuć się znów kobieco! A poza tym mam też płaski brzuch, bo z niego właśnie doktor odtworzył moją pierś :) Polecam doktora Jaworowskiego! Poczułam się potraktowana poważnie, wyjątkowo, profesjonalnie i ze zrozumieniem. Dziękuję doktorze!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Timeless | Chirurgia Plastyczna Powiekszenie piersi

Jestem 2 tyg po operacji powiększenia piersi Przez dr.Jaworowskiego. Zabieg wykonany był przez cięcie w fałdzie pachowym pod mięsień. Zdecydowałam się na Implanty mało popularne w Polsce ,aczkolwiek najlepsze moim zdaniem na rynku, Motiva Ergonomix. Pan Doktor Jaworowski jest niezwykle utalentowaną osobą z olbrzymim doświadczeniem.Na wizycie przed operacją uważnie słuchał jakie są moje oczekiwania , wspólnie ustaliliśmy rozmiar odpowiedni do mojej sylwetki, odpowiedział na wszystkie moje pytania i rozwiał wątpliwości. Wychodząc z gabinetu byłam przekonana o tym ,że dobro i bezpieczeństwo pacjenta jest dla niego najważniejsze. Cieżko mi ocenić wygląd piersi kilka dni po operacji ponieważ są jeszcze opuchnietę ale z każdym dniem wyglądają coraz lepiej :) Są przede wszystkim symetryczne ,idealnie rozłożone na mojej klatce piersiowej,mam niewielkie blizny, których praktycznie nie widać .Znajomi są pod wielkim wrażeniem jak moje nowe piersi naturalnie wyglądają. Nie mogę doczekać sie efektu końcowego ...postaram sie wrzucić kilka zdj , kiedy piersi juz sie ,,ułożą". Zdecydowanie polecam Doktora Jaworowskiego.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Renew Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

Jestem zadowolona z pierwszej wizyty. Pan doktor omówił wszystkie kwestie dotyczące przyszłego zabiegu (zalety jak i powikłania jakie mogą wystąpić). Odpowiadał na każde pytania, nawet te "oczywiste". Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Timeless | Chirurgia Plastyczna konsultacja operacja plastyczna brzucha

Bardzo konkretny i sympatyczny lekarz. Na wizycie nie czułam się skrępowana i uzyskałam wszystkie informacje.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Timeless | Chirurgia Plastyczna konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej

Zazdroszczę osobom, które są zadowolone z operacji przeprowadzonych przez dr Janusza Jaworowskiego. Ja nie miałam tyle szczęścia.

Miałam przeprowadzona operacje ścięcia garbu nosa - operacja się nie udała. Lekarz podjął się drugiej operacji w celu poprawienia - bezskutecznie. Zostałam obwiniona, ze nie zastosowałam się do zaleceń lekarza co jest nieprawda.

lek. Janusz Jaworowski

Szanowna Pani,
udane operacje to nie kwestia szczęścia a wiedzy i doświadczenia. Podczas każdego zabiegu i po nim robię wszystko, żeby efekt moich działań był dla pacjenta jak najlepszy.

Zdarza się, że pacjenci, bez wcześniejszej konsultacji pozwalają na ingerencję w operowane miejsce lekarzom bez doświadczenia w chirurgii plastycznej, a w najgorszych przypadkach samodzielnie zdejmują opatrunki i ingerują w miejsce operacji. Niestety, taka sytuacja miała miejsce w Pani przypadku. Do dzisiaj nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego nie stosowała się Pani do zaleceń, wiedząc przecież, że poprawiamy wcześniejszą, nieudaną operację laryngologiczną, po której wystąpiły powikłania w postaci garbu.

Proces gojenia się tkanek po operacji jest kluczowy dla jej efektów. Dlatego zawsze powtarzam pacjentom, jeśli wybrali chirurga, który przeprowadzi operację, muszą stosować się do jego zaleceń także w okresie rekonwalescencji.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Timeless | Chirurgia Plastyczna korekta nosa

Polecam Pana Doktora w 100% Jest to miły, kulturalny i rzetelny specjalista. Od zawsze miałam kompleks związany z moim nosem, który uległ urazowi w dzieciństwie i przez to był garbaty. Na pierwszej konsultacji Pan Doktor obejrzał nos i zlecił badania. Na kolejnej konsultacji ustaliliśmy formę zabiegu. Usłyszałam dokładnie propozycje co można zmienić w moim nosie, oprócz usunięcia samego garbu, aby wyglądał proporcjonalnie do reszty twarzy. Pan Doktor starał się sprostać moim oczekiwaniom w stosunku do nowego nosa i jednocześnie naprowadzić mnie na najlepsze rozwiązanie. Po operacji zostałam zapewniona, że wszystko zostało zrobione zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Sam pobyt w klinice wspominam bardzo dobrze. Ma przepiękny wystrój i nowoczesne zaplecze techniczne. Personel bardzo miły i pomocny. Przed samą operacją miałam okazję porozmawiać z Panem Doktorem Jaworowskim i anestezjologiem, którzy dokładnie mnie o wszystkim poinformowali i wyczerpująco odpowiedzieli na moje pytania. Panie pielęgniarki czuwały całą noc i były uczynne w każdej sytuacji.
Obecnie jestem już dwa miesiące po operacji. Pomimo lekkiej opuchlizny, w tym momencie mogę powiedzieć, że jestem zachwycona efektem jaki uzyskaliśmy! Nos jest idealnie prosty, został lekko skrócony, świetnie komponuje się z moją twarzą. Dzięki Panu Doktorowi Jaworowskiemu odzyskałam pewność siebie i już nie wstydzę się stanąć do nikogo profilem :)
Serdecznie polecam Pana Doktora i jeszcze raz dziękuję za nowy komfort życia.
Studentka Medycyny


O
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Timeless | Chirurgia Plastyczna konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor jest bardzo miły, otwarty, jednocześnie konkretny i kompetentny. Wyczerpująco odpowiadał na pytania, nie spieszył się i bardzo indywidualnie rozpatrzył mój problem. W 100% polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Timeless | Chirurgia Plastyczna operacja plastyczna twarzy

Jestem 6 miesięcy po operacji podbródka (sliding genioplasty), korekcji odstających uszu oraz korekcji nosa chrzęstnego z usunięciem małego garba. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów. Twarz stała się bardziej pociągła, uszy nie odstają, nos został skrócony, gdyż był za długi oraz został usunięty z niego niewielki garb. Podbródek został wydłużony, gdyż był za krótki oraz została odessana tkanka tłuszczowa z okolicy brody, aby uzyskać ładny profil twarzy. Dzięki tej operacji moja pewność siebie i atrakcyjność wzrosła. Podejście Pana Dra Janusza Jaworowskiego było bardzo profesjonalne i rzeczowe. Na konsultacjach przed operacją poinformował o przebiegu operacji oraz o czasie i możliwym bólu podczas rekonwalescencji. Do pełnej sprawności wróciłem po około 3-4 miesiącach po operacji. Przez pierwsze 3 miesiące musiałem szczegółowo dbać o każdą operowaną część ciała. Było to momentami denerwujące i zabierało trochę czasu, ale ten wysiłek warty był poprawy wyglądu twarzy i polepszeniu mojego samopoczucia. Po 6 miesiącach stwierdzam, że czucie w uszach jest nieznacznie słabsze, niż przed operacją. Czucie czubka nosa jest niemalże identyczne jak przed operacją. Małym minusem jest to, że czuję linię przecięcia kości podbródka, ale mam nadzieję, że za kilka miesięcy ten problem zniknie. W skrócie: lekko słabsze czucie w uszach, nosie i podbródku nie przeszkadza mi w ogóle w codziennym życiu. Nie zwracam na to uwagi, ponieważ są to minimalne różnice. Tego typu operację polecam osobom, które patrzą w lustro i widzą defekty swojej twarzy na przykład odstające uszy, krzywy nos, zbyt krótki / długi podbródek. Po operacji patrzę w lustro z uśmiechem i cieszę się z nowego wyglądu twarzy. Polecam Pana Dra Janusza Jaworowskiego i gdybym miał powtórnie wybrać lekarza, który wykonałby taką operację to wybrał Dra Janusza. Dr Janusz jest profesjonalistą i takich ludzi szanuję i cenię najbardziej.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Timeless | Chirurgia Plastyczna

Jestem 3,5 miesiąca po powiększeniu piersi u doktora Jaworowskiego. Implanty okrągłe Motiva 725 ml, cięcie pod pachą. Pan doktor dokonał istnego cudu. Piersi wyglądają bardzo naturalnie, blizna pod pachą jest praktycznie niewidoczna. Panu doktorowi udało się dzięki niezwykłemu kunsztowi lekarskiemu wprowadzić duże implanty poprzez naprawdę małe nacięcie pod pachą. Doktor Jaworowski jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą. Od razu podczas pierwszej wizyty zyskał moje pełne zaufanie. Świetnie doradził mi rozmiar i kształt implantów, wszystko dokładnie wytłumaczył. Z czystym sumieniem polecam doktora Jaworowskiego.Dziękuję Panie doktorze za piękne piersi oraz miłe i profesjonalne konsultacje zarówno przed jak i po operacji.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

132 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam serdecznie,
  mam 27 lat i od zawsze znaczną asymetrię piersi. W zeszłym roku byłam na konsultacji chirurgicznej i zdiagnozowano u mnie zespół Polanda. Czy wobec tego przysługuje mi zabieg powiększenia mniejszej piersi refundowany przez NFZ? Jak długo czeka się na taką operację, gdzie je wykonują i od czego zacząć?
  Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie

  Dzień dobry,
  Diagnoza wymaga potwierdzenia przez chirurga plastycznego. Proszę zgłosić się do szpitali które posiadają oddziały chirurgii plastycznej lista ośrodków znajduje sie na stronie polskiego towarzystwa chirurgii plastycznej. Z doświadczenia wiem ze czeka się za długo i to na samą konsultację nie mówiąc o operacji, nawet kilka lat.
  Gdyby miała Pani swoje powody to można zgłosić się a konsultację i wszytko zaplanować w dużo krótszym czasie
  dr Janusz Jaworowski
  specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
  specjalista chirurgii ogólnej
  i onkologicznej

  lek. Janusz Jaworowski

 • Pytanie dotyczące powiększanie piersi

  Dzień dobry, czy w przypadku Bcr1 jest możliwość powiększenia piersi ? Czy powiększenie ma wpływ na rozwój nowotworu czy tylko utrudnia jego wykrycie . Dodam ze tylko kuzynka od strony taty miała raka piersi .

  Szanowna Pani,
  Tak jest taka możliwość, wyłącznie za pomocą implantów piersi.
  Dodam że powiększenie piersi nie ma wpływu na rozwój nowotworu piersi
  ani też nie utrudnia jego wykrycia.
  dr Janusz Jaworowski
  specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
  specjalista chirurgii ogólnej
  i onkologicznej

  lek. Janusz Jaworowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista Chirurgii Plastycznej Ogólnej i Onkologicznej. Lekarz z dwudziestoletnim doświadczeniem klinicznym. Wykonuje pełen zakres operacji chirurg...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny Wydział Lekarski

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia onkologiczna
 • Chirurgia ogólna

Staże

 • Staż specjalizacyjny w dziedzinie chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie
 • Staż chirurgia onkoplastyczna, mikrochirurgia rekonstrukcyjna Memorial Sloan Kettering Cancer Center, New York, NY 10065, Stany Zjednoczone w ramach grantu naukowego Fundacji im. Jakuba hr. Potockiego
 • Staż specjalizacyjny w dziedzinie chirurgii ogólnej, oddział chirurgii ogólnej Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego
Zobacz więcej

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Nagrody i wyróżnienia

 • Luminatus 2015 Nagroda dla najlepszego zespołu badawczego pod kierownictwem dr Jaworowskiego z Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Curie-Skłodowskiej
 • "Polski Wynalazek 2014" BioImplant trzecia nagroda zespołowa
 • BioImplant złoty medal oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji na Międzynarodowych Targach Wynalazczości Concours Lepin, 2014

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (11)

Artykuły (1)