dr n. med.

Janusz Jagielski

verifiedCreated with Sketch.

Neurochirurg

42 opinie +dodaj

leczenie operacyjne chorób kręgosłupa – dyskopatie szyjne i lędzwiowe, leczenie chorób centralnego układu nerwowego: nowotworów mózgu i rdzenia kręgowego, chorób naczyniowych (tętniaki,… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Bardzo spokojnie i wnikliwie doktor wytlumaczyl na czym bedzie polegala operacja. Szybki termin operacji na nfz

 • E
  Lokalizacja: Instytut Psychiatrii i Neurologii

  Mama miała dwie operacje wykonane przez dr. Jagielskiego, lekarz jest bardzo miły, uprzejmy i pomocny. Byłyśmy częstymi i hmm trudnymi pacjentkami i za każdym razem lekarz odpowiadał cierpliwie na nasze pytania, jak była potrzeba pilnej konsultacji to nigdy nie odmówił. Bardzo dobry lekarz i człowiek.

 • M
  Lokalizacja: Instytut Psychiatrii i NeurologiiUsługa: spondyloza szyjna

  Pragnę po czterech dniach od operacji wyrazić na tym forum najwyższe uznanie i podziw dla fachowości, kompetencji, rzetelności i osobistego ciepła budzącego ufność w sprawność i skuteczność poczynań doktora Jagielskiego. Niech ten rodzaj hołdu będzie formą podziękowania, którego nie mogłem złożyć mu osobiście, bo w dniu mojego wypisu był (jak zawsze) oblegany przed i po operacjach przez kolejnych pacjentów oczekujących od niego pomocy.
  Dr Jagielski, udanie operując mi cztery kręgi szyjne, usuwając wypukliny i osteofity, stabilizując implantami, wyzwolił mnie z potwornego bólu. Już dzisiaj mogę to w pełni odczuć. Przez ręce doktora Jagielskiego Opatrzność dokonała cudu przywrócenia mnie do normalnego życia, niech więc zsyła na niego wszelkie łaski i błogosławieństwa.
  Wielkie dzięki Panie Doktorze!

 • M
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Super lekarz. Dokladnie wytlumaczyl problem na spokojnie, zaproponował ewent. rozwiazanie. Wizyta przebiegla w milej atmosferze. Szczerze to balem sie wizyty jak diabli ale Pan Dr Jagielski uspokoil mnie wszystko tlumaczac. Polecam!

 • Lokalizacja: Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w WarszawieUsługa: przepuklina lędźwiowa

  Jestem 3 dzień po operacji masywnej przepukliny lędźwiowej uciskającej nerwy.
  Przyszłam ( bo poza zdrętwiałą nogą nic nie bolało) beztrosko ze skierowaniem od neurologa i rezonansem na oddział pewna, ze zostanę cofnięta do domu przez mój " dobry stan"
  Nie dość, ze w trybie natychmiastowym zostałam na oddziale to Pan dr. Jagielski tego samego dnia mnie operował.
  Lekarz z powołania z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Bardzo dziękuje za opiekę, błyskawiczną decyzję i wiedzę.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Bardzo dobry specjalista, Po zapoznaniu się z badaniem RM błyskawiczna diagnoza i propozycja rozwiązania problemu. Przy tym bardzo sympatyczny człowiek. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za udzielenie natychmiastowej pomocy, za to że skończył się mój koszmar związany z niewyobrażalnym bólem. Dziękuję Panie Doktorze z całego serca.!

 • W
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Doskonaly lekarz uczestniczyl podczas mojej operacji i dzieki temu przyczynil sie do uratowania mi zycia za co jestem mu niezmiernie wdzieczna i z calego serca mu dziekuje, gdyby nie pan Doktor nie bylo by mnie teraz w domu z rodzina :) serdecznie pozdrawiam

 • Natychmiastowa diagnoza, przyjęcie na oddział i krótki czas oczekiwania na operację masywnej przepukliny odcinek lędźwiowy L4L5. Bardzo sprawna, udana operacja i na 2 dzień po operacji samodzielne chodzenie. Dr Jagielski rekomendowany mi przez innego neurochirurga. Ja również będę go polecać.

 • A

  Dr Jagielski operował mnie 11go wrzenia 2014r. Mialam naczyniaka Jamistego w placie skroniowym przy Hipokampie. Objawami naczyniaka byla padaczka skroniowa. Operacja udala sie wspaniale po 5 dniach wyszlam ze szpitala jak nowo narodzona. Padaczki nie mam! Jest niecaly miesiac po operacji - udala sie tak wspaniale ze nie moglo byc inaczej. Jestem mloda - 28l i bardzo aktywna zawodowo.
  Doktor Jagielski to wspanialy czlowiek i ZŁOTE RĘCE. Dziękuję za NOWE ŻYCIE bo Panu je zawdzięczam a miałam ogromnie dużo do stracenia... W szpitalu na Bródnie było mi cudownie! Cały personel jest wyjątkowy - od Pań sprzątających przez wydające jedzenie (niezłe jedzienie) i pielęgniarki po wspaniałych lekarzy. Oddział prawie cały wyremontowany! Leżałam 90% czasu na salach jak z amerykańskiego filmu! DZIEKUJĘ!!!

 • A

  A mnie pan doktor nie przyjąl na oddział, mimo ze miałam skierowanie na biopsję guza mózgu, bo stwierdził że nie ma łózka i może mnie położyć na korytarzu. Poza tym nie ma mnie w grafiku planowanych zabiegów i mam wracać do domu. Po prostu za dobrze i za zdrowo wyglądałam. Więc na oko ocenił, że jeszcze mogę poczekać. Był niegrzeczny i opryskliwy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • leczenie operacyjne chorób kręgosłupa – dyskopatie szyjne i lędzwiowe,
  leczenie chorób centralnego układu nerwowego: nowotworów mózgu i rdzenia kręgowego, chorób naczyniowych (tętniaki, naczyniaki), urazów kręgosłupa i układu nerwowego.

Specjalizacje

 • Neurologia