Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu
ul.Spokojna 10, Swarzędz

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie mają znaczenie. Dowiedz się więcej o procesie moderacji.
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Otolaryngologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu Inny

Do doktora trafiliśmy z rekomendacji lekarza prowadzącego naszą córkę chorą na mukowiscydozę. Po pierwszej wizycie kwalifikującej nas do zabiegu i badań wiedziałam,że trafiliśmy na wybitnego specjalistę laryngologa, a przy tym serdecznego,życzliwego i troskliwego lekarza. Córka przeszła dwie operacje zatok w przebiegu mukowiscydozy. Opieka i zaangażowanie doktora o stan zdrowia naszej córki zasługuje na najwyższe uznanie. Dalsze leczenie, kolejne wizyty i kontakt telefoniczny do dnia dzisiejszego. Po operacji życie naszej córki się poprawiło o 100%. Skończyły się ciągłe zapalenia zatok i problemy z oddychaniem z czym nie mogli sobie poradzić tutejsi laryngolodzy. Gorąco polecamy dr.Sroczyńskiego. Specjalista o wysokich kwalifikacjach i wspaniały, empatyczny lekarz. A przecież nasza córka była zwykłą pacjentką.... lecz dla Pana doktora takie pacjentki są niezwykłe. Dziękujemy doktorze. Rodzice Gabrysi


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Otolaryngologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu Inny

Bardzo polecam dr. Sroczyńskiego, wspaniały lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Córka została przyjęta z polipami nosa i zatok w przebiegu mukowiscydozy, po wykonanym zabiegu przez doktora dziecko oddycha nosem , śpi w nocy i skończyły się bóle głowy co wcześniej niestety towarzyszyło nam na co dzień. Opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie. Dr. Sroczyński jest lekarzem którego można zapytać i zawsze dostaje się konkretną odpowiedź. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi i uważam że jest najlepszym laryngologiem dziecięcym jakiego spotkałam.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Pan doktor Sroczyński to lekarz z powołania. Kompetentny, odpowiedzialny, ma czas dla pacjenta.Badanie w gabinecie pełen profesjonalizm. Wykonywał zabieg adenotomii u mojego sześcioletniego synka. Poinformował dokładnie jak mamy postępować przed zabiegiem i po zabiegu. Przychodził i pytał się jak się syn czuje. Na drugi dzień był już z samego rana i go zbadał czy wszystko w porządku. Nawet jak byliśmy w domu to również zadzwonił i interesował się stanem zdrowia. Dziękujemy Panie Doktorze. Rodzice Alanka.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu oddychanie przez usta

Wspaniały lekarz którego bardzo gorąco polecamy. Super profesjonalne i miłe podejście do naszego trzylatka. Nikodem miał usuwany trzeci migdał i zabieg był wykonywany przez doktora. Wszystko przebiegło pomyślnie za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Kontakt z Panem doktorem w dniu zabiegu jak i po, był rewelacyjny. Z czystym sumieniem możemy polecić tego lekarza !!! Nikodem z rodzicami


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Trafiliśmy do dr z polecenia- świetny specjalista, bardzo dobry kontakt- polecam jak najbardziej z perspektywy mamy 5 latka który został przez doktora operowany- usunięcie migdałków podniebiennych. Opanowany, spokojny, a także troskliwy- wróciliśmy do domu i nadal byliśmy otoczeni 'opieką' przez doktora- polecam!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Spuchnieta szyja i problemy z jedzeniem

Nigdy więcej wizyty u tego Pana doktora. Trafiłam do dr po miesięcznej walce z kamieniem w śliniance. Opisałam wszystkie dolegliwości, nawet zasugerowałam że pod językiem wyczuwam kulkę (kamień). Miałam ze sobą wszystkie wyniki badań, krew, usg które opisywało, że ślinianka z lewej strony jest powiększona bo puchłam. Pan doktor nawet nie zajrzał do wyników, kazał tylko powtórzyć usg i skasował 180 zł za wizytę. Parę dni później trafiłam do szpitala z 4mm kamieniem w śliniance który znajdował się pod językiem. Lekarz w szpitalu nie mógł uwierzyć, że laryngolog tego nie widział. Jak to jest możliwe, że ja go widziałem a lekarz który ceni swoją wiedzę na 180zł nic nie zauważył. Nigdy więcej. Zdecydowanie nie polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy z oddychaniem przez nos

Wreszcie trafilismy do właściwego laryngologa. Niestety wcześniejsze wizyty u innych lekarzy to była dla nas strata czasu i tylko szkody wyrządzone dziecku.
Szczególne podziękowania za cierpliwość dla 3-latka, który jak nigdy wczesniej się rozpłakał i nie chciał współpracować. Gdy już straciłem nadzieję, że uda się przeprowadzić dziecku badanie kamerką nagle doktor szybko zadziałał, wszystko nam pokazał i już było po. Dziekuję za tę cierpliwosć bo naprawdę bardzo potrzebowaliśmy tej diagnozy po bardzo trudnym tygodniu bez snu czuwając nad młodym, który się budził z płaczem nie mogąc złapać powietrza.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu częste anginy i zapalenia ucha

Trafiliśmy na Pana doktora z polecenia naszej Pani Pediatry, ponieważ syn bardzo czesto chorowal na anginy i zapalenie ucha. Juz na pierwszej wizycie Pan doktor stwierdził, ze syn kwalifikuje sie do usuniecia wszystkich 3 migdałków. Umówiliśmy sie na termin operacji komercyjnej bo nie chcielismy czekać na NFZ. Pan doktor osobiscie wykonywał operację, ktora przebiegla bez powikłań. Dodatkowo bardzo dbał oto abysmy czuli sie bezpiecznie po operacji i bywal bardzo czesto u nas w pokoju. Pan doktor po zakończonym juz dyżurze lekarskim byl z nami w stalym kontakcie telefonicznym. Dziękujemy za profesjonalne podejście Antoś z rodzicami.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Wspaniały profesjonalista rozpoznanie choroby w 100% już na pierwszej wizycie gdyby nie Pan doktor Sroczyński nadal zylabym w niewiedzy i stopniowo traciła słuch bezpowrotnie dodam, że jestem osobą dorosłą teraz dzięki Panu doktorowi nareszcie słyszę że zdwojoną siła , na nowo uczę się słuchać to wspaniałe uczucie czeka mnie operacja na drugie ucho i wręcz nie mogę już się jej doczekac. Nie zostawia pacjenta samemu sobie a wręcz przeciwnie krok po kroku wyjaśnia wszystkie wątpliwości, kieruje na potrzebne badania, jest w stałym kontakcie z pacjentem zarówno przed jak i po operacji. Jest to lekarz z pasją o jakiego niesłychanie trudno w dzisiejszych czasach szczerze polecam Pana doktora


M
Użytkownik zweryfikowany

Jest mi bardzo przykro, że akurat moje dziecko musiało przejść to co przeszło przez dra Sroczyńskiego... Naprawdę polubiłam Pana doktora, ufałam jego diagnozie. Długo do niego jeździłam z dzieckiem jednak finalnie bardzo się zawiodłam. Zacznę od tego, że córka -4 lata- miała przerośniętego migdałka gardłowego. Niby standard. Kilka miesięcy wizyt, zostawione niemałe pieniądze (bo oczywiście prywatnie). Po przedłożeniu doktorowi badań słuchu, które jednoznacznie wskazywały na nieprawidłowości w uchu środkowym (konsekwencja trzeciego migdałka), zostałam z córką skierowana na Szpitalną na badanie fiberoskopii. Dodam, że miałyśmy czekać jedynie 2-3 tygodnie na termin ale pan doktor o nas zapomniał... Musiałam dwa razy się przypominać, po czym w końcu mogłyśmy się zjawić na badaniu, które zostało przeprowadzone w znieczuleniu miejscowym, na tzw. "głupim jasiu" (dziecko było przytomne, z dwiema pielęgniarkami musiałam je trzymać). Przeżycia niefajne. Wszystko to tylko po to, żeby lekarz mógł potwierdzić to co od miesięcy sam widział podczas każdej naszej wizyty u niego - czyli przerośnięty trzeci migdał. Żadnej innej nieprawidłowości nie stwierdził. Czy zostawił nas na oddziale w celu jego usunięcia? Ależ oczywiście, że nie. Czy polecił jak najszybsze i najlepsze rozwiązanie? Również nie. Stwierdził, że "nie wie kto prywatnie wykonuje takie zabiegi". Śmieszne. Po wyjściu ze szpitala po fiberoskopii udałam się do innego lekarza w celu konsultacji. I co się okazało? Dziecko miało OBUSTRONNE WYSIĘKOWE ZAPALENIE USZU (którego dr Sroczyński ani razu nie stwierdził, nawet w szpitalu) i konieczny był jak najszybszy drenaż uszu, żeby nie doszło do perforacji błony bębenkowej. Córka ma już usuniętego migdałka gardłowego, zdrenowane uszy i założone szpulki. Można? Można. Wystarczy ludzkie podejście do małego pacjenta. I co mam teraz myśleć o dr Sroczyńskim? Kilka miesięcy wizyt, kupa pieniędzy, czasu i nerwów a przede wszystkim cierpienia dziecka, bo przecież zaufałam lekarzowi. Nie polecam, będę odradzać każdemu, kto do dr będzie chciał się udać. Jest mi bardzo przykro, żałuję, że tak źle wybrałam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia

Powiązane wyszukiwania