lek. dent. Jakub Bijoś

Stomatolog · Więcej O specjalizacjach

Warszawa 1 adres

Nr PWZ: 4536575

10 opinii
Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Zajmuję się protetyką stomatologiczną i stomatologią zachowawczą.

W swojej pracy stawiam na dokładną diagnostykę i precyzję działania. Wierzę, że komunikacja z pacjentem jest fundamentem, dlatego wszystko dokładnie tłumaczę - sprzyja to atmosferze komfortu i bezpieczeństwa.

Zakres mojej pracy to:

Protetyka stomatologiczna:

  • korony

  • mosty

  • licówki

  • protezy akrylowe

  • protezy szkieletowe

  • nakłady

  • wkłady koronowo-korzeniowe

Stomatologia zachowawcza:

  • leczenie próchnicy

  • odbudowa zębów do leczenia kanałowego

  • leczenie ubytków niepróchnicowego pochodzenia

  • pomoc doraźna

  • leczenie nadwrażliwości

więcej O mnie

Rodzaje konsultacji

Zdjęcia i filmy

Usługi i ceny

  • Konsultacja stomatologiczna

    300 zł

  • Konsultacja protetyczna

    300 zł

  • Korony cyrkonowe

    2 600 zł

  • Leczenie próchnicy

    Od 300 zł

  • Licówki

    2 600 zł

Adres

ODONTO Klinika Stomatologiczna
ODONTO Klinika Stomatologiczna

Słowackiego 12/lok u6, Żoliborz, 01-627 Warszawa

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Telefon

22 545...

10 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Skuteczność leczenia

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • K

    Bardzo polecam ten gabinet. Przyszedłem z bólem ósemki i zostałem przyjęty profesjonalnie, spokojnie i z dużym zaangażowaniem. Lekarz zlecił pantomogram, dokładnie wyjaśnił problem, oczyścił bolesne miejsce i pokierował mnie dalej do chirurga. Cała wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, a obsługa recepcji była uprzejma i kompetentna. Czułem się dobrze zaopiekowany. Możliwe, że właśnie znalazłem swojego nowego stomatologa.

     • ODONTO Klinika Stomatologiczna Konsultacja stomatologiczna  • 

  • A

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Sympatyczny Pan stomatolog, który wszystko dokładnie tłumaczy. Pierwszy raz miałam świadomość tego co się dzieje. Duże zaangażowanie i komfort podczas zabiegu. Polecam!

     • W innym miejscu Inny  • 

    lek. dent. Jakub Bijoś

    Pani Aniu, bardzo dziękuję. Pani zadowolenie dużo dla mnie znaczy. Cieszę się, że razem przeszliśmy przez całą wizytę w komforcie i dobrej atmosferze.
    Pozdrawiam serdecznie!


  • A

    Wizyta przebiegła jak zwykle w pozytywnej atmosferze. Doktor Jakub jest nie tylko świetnym specjalistą, ale także osobą o wysokiej kulturze osobistej oraz ogromnej empatii. Uważnie słucha pacjenta, wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały i konkretny, odpowiada na wszelkie pytania. Leczenie jest nie tylko szczegółowo zaplanowane, ale także bezbolesne. Z całego serca polecam Doktora!

     • W innym miejscu Inny  • 

    lek. dent. Jakub Bijoś

    Pani Aleksandro, bardzo dziękuję. Przykładam dużą wagę do komunikacji i komfortu pacjenta. Niezmiernie się cieszę, że jest to zauważane i doceniane. Pozdrawiam serdecznie!


  • D

    Pan Doktor Jakub w miły i rzetelny sposób przeprowadził mnie przez całą wizytę. Pomógł z bolącym zębem, przez którego nie mogłem normalnie spać. Wiem, że w razie potrzeby mogę liczyć na doktora, dziękuje!

     • W innym miejscu Inny  • 

    lek. dent. Jakub Bijoś

    Bardzo dziękuję za miłe słowa i zaufanie. Cieszę się, że czuł się Pan tak dobrze zaopiekowany.
    Pozdrawiam serdecznie!


  • J

    Doktor Jakub wspaniale wszystko tłumaczy. Miałam dosyć skomplikowane leczenie, bez problemu opracował wymagający plan leczenia z innymi specjalistami. Dziękuję za nowe licówki!

     • W innym miejscu Inny  • 

    lek. dent. Jakub Bijoś

    W swojej pracy podchodzę do pacjenta holistycznie. W przypadku większego planu leczenia wiąże się to z potrzebą konsultacji z innymi specjalistami.
    Bardzo się cieszę, że jest Pani zadowolona.
    Pozdrawiam serdecznie!


  • K

    Trafiłam do doktora Jakuba z polecenia i na pewno będę wracać! Leczenie przebiegło sprawnie, bezboleśnie i w bardzo miłej atmosferze. Polecam z całego serca!

     • W innym miejscu Inny  • 

    lek. dent. Jakub Bijoś

    Bardzo dziękuję i cieszę się, że ma Pani tak pozytywne wrażenia.
    Pozdrawiam serdecznie!


  • W

    Świetny specjalista, bardzo pomógł mi z moim problemem
    zorientowany, dobre podejście do pacjenta

     • W innym miejscu Inny  • 

    lek. dent. Jakub Bijoś

    Panie Wojciechu, cieszę się, że wspólnie zażegnaliśmy problem. Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie.


  • M

    Pełen profesjonalizm i miła obsługa. Wszystko wykonane starannie, bez bólu i w przyjaznej atmosferze.

     • W innym miejscu Inny  • 

    lek. dent. Jakub Bijoś

    Pani Mario, bardzo dziękuję. Stworzenie przyjaznej atmosfery w gabinecie jest niezwykle ważne - pozwala poczuć się komfortowo. Pozdrawiam serdecznie.


  • P

    Bardzo dobra wizyta wszystko przebiegło sprawnie i bez bólu. Lekarz konkretny, spokojnie wyjaśnia co robi i poświęca czas na wysłuchanie pacjenta. Gabinet czysty, dobrze wyposażony a atmosfera jest bardzo przyjazna. Widać profesjonalne podejście i szacunek do pacjenta. Na pewno wrócę

     • W innym miejscu Inny  • 

    lek. dent. Jakub Bijoś

    Pani Piotrze, jest mi niezmiernie miło. Dobra komunikacja i czas na rozmowę są niezwykle ważne. Cieszę się, że ma Pan takie odczucia. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.


  • A

    Trafiłam do Doktora z bólem. Doktor szczegółowo omówił przyczynę i rozwiązanie problemu oraz zlecił odpowiednią diagnostykę co skutecznie wyeliminowało moje dolegliwości. Jeszcze raz dziekuje.

     • W innym miejscu Inny  • 

    lek. dent. Jakub Bijoś

    Pani Aleksandro, bardzo się cieszę, że moje działania przyniosły Pani ulgę. Prawidłowa diagnostyka jest fundamentem leczenia, a szczegółowe omówienie problemu pozwala budować wzajemne zaufanie.
    Dziękuję za opinię.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania