Adres

ul. Wyczółkowskiego 26/4, Bytom
Specjalistyczna Praktyka Lekarska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
23 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Byłam na kilku wizytach i zawsze w kolejce czekałam minimim 2 godziny, chociaż byłam wcześniej umówiona na konkretną godzinę. Sama wizyta u lekarza była zawsze bardzo chaotyczna: doktor za każdym razem spoglądał w kartę jakby po raz pierwszy ją widział i nie potrafił odczytać nawet swoich notatek. Ceny za wizytę bardzo drogie, na moją dużą ilość pytań nie uzyskiwałam odpowiedzi, a na każdej wizycie mówił co innego. Podobno ma duże sukcesy, ale mnie ta współpraca się nie podobała.


D
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Docenta JACKA Zamłyńskiego z całego serca. Jeśli masz/macie możliwość wybierz/cie go na swego ginekologa. Wraz z narzeczoną zwróciliśmy się do Docenta Zamłyńskiego (pochodzimy z niewielkiego miasta niedaleko Poznania woj. Wielkopolskie) o pomoc gdy ginekolog z naszego miasta stwierdził DOPIERO w 26tygodniu ciąży, że nasza CÓRUNIA ma rozczep kręgosłupa, wodogłowie i szpotawość lewej nóżki. Pan Jacek niezwłocznie przyjął nas do kliniki w Bytomiu. Pomimo że z tak daleka przyjeżdżaliśmy do kliniki za każdym razem Pan Jacek zawsze przyjmował nas z uśmiechem na twarzy...Rzadko się zdarza, że lekarz SAM OD SIEBIE robi jakiekolwiek dodatkowe badania, interesuje się swoją pacjentką a jednak DOCENT ZAMŁYŃSKI taki jest.Uważam, że jest on LEKARZEM Z POWOŁANIA...i bardzo sympatycznym człowiekiem. Pomógł nam na tyle ile mógł i nasza CÓRKA przyszła na świat bez żadnych dodatkowych komplikacji i za to JESTEŚMY WDZIĘCZNI DOCENTOWI MY RODZICE I NASZA CÓRECZKA JULKA:)


M
Użytkownik zweryfikowany

Przemiły, przesympatyczny i do tego madry lekarz. Leżałam długo w szpitalu w Bytomiu na patologii i zawsze podejmował słuszne decyzje, a do tego sprawiał, że czułam, iz jestem w dobrych rekach. Do tego jest życzliwy i zawsze uśmiechnięty. Polecam :)


P
Użytkownik zweryfikowany

polecam!!!!!!!!!! moj cala rodzina i znajomi sie lecza u niego jest super specjalista!!!!!!!!!!!!!robil mi juz nie jedna operacje i zawsze wszystko bylo super praktycznie uratowal mi zycie i szanse na zostanie matka!!!!!!!!!!


J
Użytkownik zweryfikowany

To lekarz jak anioł, pogodny, wesoły, szybko nawiązuje kontakt z pacjentką, zawsze odbiera telefon i przejmuje się swoimi pacjentkami, a to że ma ich dużo to trzeba się czasem przypomnieć. Robił mi laparoskopię torbiela, przy okazji zrobił jeszcze inne rzeczy, które wyszły w trakcie zabiegu, wszystko poszło sprawnie, b. dobrze. Ja przyjechałam do niego z Wa-wy, byłam tam u wielu lekarzy, ale Pan docent jest naprawdę godny polecenia. Jest to najlepszy fachowiec od laparoskopii w Polsce, od niego uczyli się inni. Przeprowadza także jedyne w Polsce b. specjalistyczne operacje na płodzie. POLECAM!


M
Użytkownik zweryfikowany

LEKARZ BARDZO DOBRY POLECAM . JEDNAK PRAKTYKA I REJESTRACJA W PRYWATNYCH GABINETACH SIGMA- BI -SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PANI W REJESTRACJI ZAPISUJE PACJENTKI CO 10 MIN A LEKARZ PRZYJMUJE CO PÓŁ GODZINY LUDZIE OSTATNIO BYŁAM ZAPISANA NA GODZINĘ 17 A DO GABINETU ZOSTAŁAM POPROSZONA O GODZINIE 20 . 30 . TO SKANDAL I BRAK SZACUNKU DLA PACJENTEK PANIE DOCENCIE PROSZĘ COŚ Z TYM ZROBIĆ BO POCZEKALNIA MAŁA , NAWET CZASEM BRAKUJE POWIETRZA NIESTETY Z TEGO POWODU JUŻ DO PANA NIE PRZYJADĘ A SZKODA ....BO BARDZO PANA POLUBIŁAM A TO POWINNO BYĆ ODWZAJEMNIONE . CZS TO PIENIĄDZ NIE TYLKO DLA LEKARZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM .


B
Użytkownik zweryfikowany

Dr Zamłyński jest naprawdę świetnym fachowcem i wspanaiłym człowiekiem. ma wspaniały stosunek i podejście do pacjentki.Dzięki Panu doktorowi mam zdrową córke (9 lat). Wcześniej "leczyłam" się prywatnie w Jaworznie i tylko sobie zaszkodziłam. Doktor po 1 laparoskopii w szpitalu na Batorego (odwirowanie jajników) powiedział że teraz powinnam zajść w ciążę i tak się stało. Całą ciążę wysokiego ryzyka (założony między innymi krążek) doktor prowadził i tylko dzieki niemu urodziłam w 7 miesiacu zdrową córkę(2340 kg). Dziękuje z całego serca doktorze. Polecam wszystkim pacjentka takiego lekarza!!! Beata z Jaworzna


B
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do docenta Zamłyńskiego 9 lat temu kiedy chciałam zajść w ciąże i prosiłam o wskazówki jakie badania mam zrobić aby się lepiej do ciąży przygotować. Na początku pozytywnie zaskoczyło mnie to, iż mimo wielu czekających pacjentek cierpliwie odpowiadał na moje pytania, czułam się jak bym była jedyną pacjentką. Oczywiście przez to czeka się długo w poczekalni ale co z tego. Byłam wcześniej w Katowicach u wybitnego specjalisty, cytowanego w prasie, wizyta o czasie, zapłaciłam dużo a czułam się zlekceważona totalnie. Przez te 9 lat prowadził mi dwie ciążę i nie zamieniłabym go na żadnego innego. Jest doświadczonym, bardzo dobrym specjalistą, czasami wydawało mi się że każe robić za dużo badań, ale po kilku pobytach na patologii ciąży zrozumiałam że on po prostu dmucha na zimne bo wie jakie zdarzają się trudne przypadki.Oczywiście lubi kasę a który przyjmujący prywatnie lekarz ją nie lubi? Miałam dwie cesarki, wypalaną nadżerkę, kilka pobytów w szpitalu i nigdy nie zapłaciłam więcej niż wymagała tego wizyta czy specjalistyczne badanie. Nie planuję już więcej dzieci ale i tak raz do roku idę do Docenta na kontrolę, wolę zapłacić więcej niż u innych ale mieć pewność że jeśli coś niepokojącego będzie się działo on to wykryje. Gorąco polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Docent Zamłyński jest moim lekarzem od kilku lat, mam problemy z mięśniakami więc przeszłam wielu specjalistów, jednak Docent sprawdził się w tej roli najlepiej. Jest zawsze uśmiechnięty, ma ogromną wiedzę i powołanie, zawsze oddzwania na telefon,intereseuje się każdym szczegółem, wiem bo prowadziłam u Docenta trudną ciążę ze szczęśliwym skutkiem właśnie dzięki Docentowi.Bzdurą jest że leci na kasę! Kierował mnie kilka razy do siebie do kliniki,przeprowadzał mi operację na mięśniaka i cesarkę, nigdy nie dał mi odczuć że chodzi o kasę,zawsze byl miły i wiem że robil wszystko co w jego mocy bez dodatkowych zasobow pieniężnych z mojej strony.Polecam Docenta z czystym sumieniem, jest naprawdę super dobrym specjalistą i ma serce do tego co robi.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz, uratował mi życie parę lat temu, a teraz życie naszego maleństwa, dostawałam skurczy porodowych w 6 miesiącu ciąży chodziłam prywatnie do dwóch lekarzy w Częstochowie, jeden z Mickiewicza, drugi z Parkitki bo czułam, że coś jest nie tak, brzuch twardniał co chwilę i schodził poniżej pępka jak do porodu, jednak według nich wszystko było w porządku przy maksymalnie skróconej szyjce, na dodatek z bardzo wąską miednica bo jestem szczupła kazali mi rodzić naturalnie nawet mnie nie mierząc, zajeżdżając do docenta na wizytę od razu poszłam do szpitala na założenie szwu, teraz czekamy tylko na rozwiązanie już za parę tygodni. Polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie