Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

W moim gabinecie stosuję indywidualne i kompleksowe podejście do pacjenta. Dotyczy to zarówno dietetyki, gdzie łączę wiedzę lekarską z najnowszymi osiągnięciami medycyny żywieniowej,… więcej

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

  • W moim gabinecie stosuję indywidualne i kompleksowe podejście do pacjenta. Dotyczy to zarówno dietetyki, gdzie łączę wiedzę lekarską z najnowszymi osiągnięciami medycyny żywieniowej, jak i dermatologii estetycznej, w której wykorzystuję zaawansowane technologie oraz zasady dobrej praktyki kosmetycznej.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
1 opinia

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G

    Do pana doktora Wielgusa zgłosiłam się na zabieg zamykania rozszerzonych naczynek i przebarwień po słońcu laserem IPL. Efekt jest spektakularny - nie oczekiwałam, że już po pierwszym zabiegu zauważę taką różnicę! Pan doktor jest bardzo uprzejmy, kompetenty, dokładny i poświęca pacjentowi dużo czasu: wyjaśnił mi dokładnie na czym polega zabieg i jak będzie przeprowadzany. Po zabiegu otrzymałam specjalny krem/maskę oraz informacje jak postępować, aby zminimalizować ryzyko powastawania nowych 'pajączków' (mam skórę naczynkową) i przebarwień. Następnego dnia doktor zadzownił z pytaniem o moje samopoczucie po zabiegu:-) Podsumowując: jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Jeśli zdecyduję się na kolejne zabiegi med. estetycznej, to z pewnością wybiorę doktora Wiegusa w myśl zasady "dobrego i sprawdzonego nie należy zmieniać".

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online