dr n. med.

Jacek Markuszewski

Ortopeda

14 opinii +dodaj

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2001 roku. W 2006 roku obronił pracę doktorską z zakresu endoprotezoplastyki rewizyjnej stawu biodrowego, 2009 roku uzyskał… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry lekarz, tłumaczy szczegółowo, nie wykonuje pochopnych zabiegów, bez pewności, że są niezbędne. Podczas wizyty nie odczuwa sie presji czasu, wizyta trwa tak długo, aż doktor wszystkiego nie zbada dokładnie, co tłumaczy chwilowe poślizgi. Jednym słowem profesjonalista! Polecam absolutnie.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam póki co na jednej wizycie. Pan doktor jest naprawdę super człowiekiem. Bardzo pogodny. Widać, że lubi to co robi. Super wytłumaczył na czym polega mój problem z kolanem. Odpowiadał cierpliwie na każde pytanie. Zapewne to nie ostatnia wizyta u doktora. Polecam z czystym sercem!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  To była wizyta kontrolna po operacji wykonanej przez dr Markuszewskiego w listopadzie. Moje kolano było operowane trzeci raz i czuję, że wreszcie jest dobrze. Dziękuję Panie Doktorze

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan Doktor Jacek Markuszewski był drugim ortopedą do którego się udałem z moją kontuzją kolana, pierwsza diagnoza( u poprzedniego lekarza) była bardzo zła, wysyłał mnie na operację mimo braku szczegółowych badań. Pan Doktor po dokładnym badaniu i obejrzeniu wszelkiej dokumentacji(usg oraz rezonans) wykluczył operację i był zaskoczony wcześniejszymi opiniami lekarzy. Pan Jacek Markuszewski jest wyśmienitym lekarzem ze wspaniałym indywidualnym podejściem do pacjenta. Kolano mam sprawne i mogę wrócić do sportu wyczynowego, który trenowałem na co dzień. Gorąco polecam!

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentne, szczegółowe wyjaśnienie przyczyny dolegliwości. Propozycja dalszego leczenia - dwie możliwości operacji, ich zalety, koszt i dalsza rehabilitacja. Pan doktor wzbudził moje zaufanie.

 • Mamy pierwszą wizytę zaliczoną. Mega spokojny, mega sympatyczny i wykazujący chęć pomocy. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. To tak na dzisiaj. Za kilka miesięcy operacja - wtedy "skrobnę" więcej. Na dziś mega pozytyw!!!

 • G

  Pan dr. Markuszewski jest bardzo dobrym specjalistą, operował mój staw skokowy po kilku nieudanych wczesniej operacjach. Jest konkretny, miły, dobry w swoim fachu. Dokładnie bada i tłumaczy pacjentowi jak zamierza leczyć. Polecam wszystkim pacjentom z problemami ortopedycznymi dr. Markuszewskiego
  Dziekuje bardzo Panie Doktorze za wachowa opiekę

 • S

  Pan doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Byłam u niego w 34 tygodniu ciąży w związku z podejrzeniem rozejścia spojenia łonowego. Po moich wczesniejszych doswiadczeniach z innym ortopeda. Balam sie wizyty u lego lekarza w ciazy. Poswiecil mi duzo czasu. Zbadal dokladnie, wykonal USG. Wyjasnil wszystko i bardzo uspokoił. Polecam w 100% ciężarnym, które mają problemy ortopedyczne.

 • G

  Bardzo dobry lekarz byłam przez doktora Jacka Markuszewskiego operowana,po źle wcześniej wykonanej operacji przez innego lekarza.A dr.Jacek Markuszewski podjął się tego trudnego wyzwania żeby poprawić po innym lekarzu za co jestem bardzo i to bardzo wdzięczna Panu dr.Jackowi Markuszewskiemu bo gdyby nie doktor Jacek to nie wiem jak by dziś wyglądało moje życie.Panie doktorze jeszcze raz Panu z całego serca dziękuję.Dziękuje za dobrą opiekę i udana operacje a wiem ze nie było
  łatwo poprawiać po kimś innym ma tej samej nodze.,Dziękuję z całego serca :) Opinia 5 gwiazdek to za mało ja doktorowi Jackowi Markuszewskiemu przyznała bym 10 gwiazdek.....i to by było za mało po tym co doktor dla mnie zrobił.

 • A

  Bardzo dobry lekarz bylam przez niego i doktora szwarca operowana ,bardzo dobry duet. Dziekuje za dobra opieke i udana operacje a wiem ze nie bylo latwo bo to moja trzecia operacja ma tej samej nodze ,dziekuje bardzo

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2001 roku. W 2006 roku obronił pracę doktorską z zakresu endoprotezoplastyki rewizyjnej stawu biodrowego, 2009 roku uzyskał tytuł specjalisty. Pracownik naukowy Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu – Adiunkt Kliniki Ortopedii Ogólnej, Onkologicznej i Traumatologii.
  Lekarz Oddziałowy oddziału IA w Szpitalu im. Wiktora Degi w Poznaniu, z którym związany jest od początku kariery zawodowej.
  Uczestnik bardzo wielu szkoleń i staży w europie i USA. Instruktor i wykładowca na kursach endoprotezoplastyki w kraju i za granicą.
  Konsultant naukowy producentów implantów.
  Aktywny członek i wykładowca grupy polskiej AOTRAUMA – organizacji szkolącej lekarzy w prawidłowym leczeniu operacyjnym złamań.
  Autor i współautor ponad 30 publikacji w czasopismach krajowych i zagranicznych. Współautor podręczników ortopedii krajowych i zagranicznych.
  Wykonuje operacje endoprotezoplastyki stawu biodrowego i kolanowego, także w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Posiada bardzo duże doświadczenie w endoprotezoplastyce rewizyjnej stawów, także z użyciem implantów typu custom-made (projektowanych dla danego pacjenta).
  Poza endoprotezoplastyką specjalizuje się artroskopii stawów, rekonstrukcjach więzadeł stawu kolanowego, leczeniu operacyjnym złamań, leczeniu deformacji stopy oraz diagnostyce i leczeniu operacyjnym nowotworów narządu ruchu.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Pracownik naukowy Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu -Adiunkt Kliniki Ortopedii Ogólnej, Onkologicznej i Traumatologii
 • Lekarz Oddziałowy oddziału IA w Szpitalu im. Wiktora Degi w Poznaniu