dr n. med.

Jacek Markuszewski

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

16 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2001 roku. W 2006 roku obronił pracę doktorską z zakresu endoprotezoplastyki rewizyjnej stawu biodrowego, 2009 roku uzyskał… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKA

  Wizytę u Pana Doktora można podsumować "jednym" słowem: rzeczowo, konkretnie, bez pośpiechu czyli tak jak powinna odbywać się każda wizyta u lekarza. Pan Doktor szczegółowo i zrozumiale dla pacjenta odpowiada na wszelkie pytania, nie wykazując pojawiającego się u niektórych lekarzy zniecierpliwienia gdy pacjent nie zrozumie od razu wszystkiego. Polecam.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Jesteśmy z Piły przyjechaliśmy do doktora Jacka markuszewskiego z bardzo złą diagnozę nowotwora kości po obejrzeniu wyników i sprawdzeniu wszystkich tomografów zdjęć krwi od razu wykluczył jakiekolwiek zmiany nowotworowe i dzięki temu przywrócił nas z powrotem do normalnego życia bardzo dobry miły sympatyczny wspaniały lekarz. Wszystko dokładnie opowiedział omówił serdecznie go Polecam. na pewno w ramach jakichkolwiek kontroli ponownie udamy się do doktora.

 • A
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry lekarz, tłumaczy szczegółowo, nie wykonuje pochopnych zabiegów, bez pewności, że są niezbędne. Podczas wizyty nie odczuwa sie presji czasu, wizyta trwa tak długo, aż doktor wszystkiego nie zbada dokładnie, co tłumaczy chwilowe poślizgi. Jednym słowem profesjonalista! Polecam absolutnie.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam póki co na jednej wizycie. Pan doktor jest naprawdę super człowiekiem. Bardzo pogodny. Widać, że lubi to co robi. Super wytłumaczył na czym polega mój problem z kolanem. Odpowiadał cierpliwie na każde pytanie. Zapewne to nie ostatnia wizyta u doktora. Polecam z czystym sercem!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  To była wizyta kontrolna po operacji wykonanej przez dr Markuszewskiego w listopadzie. Moje kolano było operowane trzeci raz i czuję, że wreszcie jest dobrze. Dziękuję Panie Doktorze

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan Doktor Jacek Markuszewski był drugim ortopedą do którego się udałem z moją kontuzją kolana, pierwsza diagnoza( u poprzedniego lekarza) była bardzo zła, wysyłał mnie na operację mimo braku szczegółowych badań. Pan Doktor po dokładnym badaniu i obejrzeniu wszelkiej dokumentacji(usg oraz rezonans) wykluczył operację i był zaskoczony wcześniejszymi opiniami lekarzy. Pan Jacek Markuszewski jest wyśmienitym lekarzem ze wspaniałym indywidualnym podejściem do pacjenta. Kolano mam sprawne i mogę wrócić do sportu wyczynowego, który trenowałem na co dzień. Gorąco polecam!

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentne, szczegółowe wyjaśnienie przyczyny dolegliwości. Propozycja dalszego leczenia - dwie możliwości operacji, ich zalety, koszt i dalsza rehabilitacja. Pan doktor wzbudził moje zaufanie.

 • Mamy pierwszą wizytę zaliczoną. Mega spokojny, mega sympatyczny i wykazujący chęć pomocy. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. To tak na dzisiaj. Za kilka miesięcy operacja - wtedy "skrobnę" więcej. Na dziś mega pozytyw!!!

 • G

  Pan dr. Markuszewski jest bardzo dobrym specjalistą, operował mój staw skokowy po kilku nieudanych wczesniej operacjach. Jest konkretny, miły, dobry w swoim fachu. Dokładnie bada i tłumaczy pacjentowi jak zamierza leczyć. Polecam wszystkim pacjentom z problemami ortopedycznymi dr. Markuszewskiego
  Dziekuje bardzo Panie Doktorze za wachowa opiekę

 • S

  Pan doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Byłam u niego w 34 tygodniu ciąży w związku z podejrzeniem rozejścia spojenia łonowego. Po moich wczesniejszych doswiadczeniach z innym ortopeda. Balam sie wizyty u lego lekarza w ciazy. Poswiecil mi duzo czasu. Zbadal dokladnie, wykonal USG. Wyjasnil wszystko i bardzo uspokoił. Polecam w 100% ciężarnym, które mają problemy ortopedyczne.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2001 roku. W 2006 roku obronił pracę doktorską z zakresu endoprotezoplastyki rewizyjnej stawu biodrowego, 2009 roku uzyskał tytuł specjalisty.
  W latach 2002 - 2018 był pracownikiem naukowym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu - Adiunktem Kliniki Ortopedii Ogólnej, Onkologicznej i Traumatologii i Lekarz Oddziałowym oddziału IA w Szpitalu im. Wiktora Degi w Poznaniu.
  Od czerwca 2018 pełni funkcję Kierownika Oddziału Ortopedii i Traumatologii Szpitala MSWiA w Poznaniu
  Uczestnik bardzo wielu szkoleń i staży w europie i USA. Instruktor i wykładowca na kursach endoprotezoplastyki w kraju i za granicą.
  Konsultant naukowy producentów implantów.
  Aktywny członek i wykładowca grupy polskiej AOTRAUMA – organizacji szkolącej lekarzy w prawidłowym leczeniu operacyjnym złamań.
  Autor i współautor ponad 30 publikacji w czasopismach krajowych i zagranicznych. Współautor podręczników ortopedii krajowych i zagranicznych.
  Wykonuje operacje endoprotezoplastyki stawu biodrowego i kolanowego, także w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Posiada bardzo duże doświadczenie w endoprotezoplastyce rewizyjnej stawów, także z użyciem implantów typu custom-made (projektowanych dla danego pacjenta).
  Poza endoprotezoplastyką specjalizuje się artroskopii stawów, rekonstrukcjach więzadeł stawu kolanowego, leczeniu operacyjnym złamań, leczeniu deformacji stopy oraz diagnostyce i leczeniu operacyjnym nowotworów narządu ruchu.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Pracownik naukowy Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu -Adiunkt Kliniki Ortopedii Ogólnej, Onkologicznej i Traumatologii
 • Lekarz Oddziałowy oddziału IA w Szpitalu im. Wiktora Degi w Poznaniu
 • Instituto Rizzoli, Bolonia - Ortopedia Onkologiczna 2008