lek.

Jacek Bujko

verifiedCreated with Sketch.

Lekarz rodzinny

15 opinii +dodaj

Ukończyłem wydział Lekarski Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w 2010 roku a staż podyplomowy w szczecińskim szpitalu MSWiA - w 2011 roku. Rozpocząłem specjalizację z medycyny rodzinnej… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Wyczerpujący opis diagnozy i leczenia
Dobry kontakt z dziećmi
Konsultacje ogólne niezależnie od grupy wiekowej pacjenta

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Szczecińska

  Lekarz konkretny i rzeczowy. Dawno nie byłem u tak dobrego lekarza. Zajął się moim problemem bardzo profesjonalnie.
  Najpierw wywiad, badanie i diagnoza. Dawno żaden lekarz nie zadał mi tak dużo pytań i nie przeprowadził tak szczegółowego wywiadu.
  Panie Jacku... dziękuję.
  Polecam.

  Jacek Bujko2018-08-06

  Dziękuję uprzejmie, bardzo się wszyscy staramy :)

 • J
  Lokalizacja: Przychodnia SzczecińskaUsługa: Ból kręgosłupa

  Świetny lekarz rodzinny.Pierwszy ktòry poświęcił dużo czasu na mòj problem. Zajął się problemem nie tylko pod kątem farmaceutycznym, ale ròwnież rehabilitacją.Zamierzam przenieść się do dr. całą rodziną, bo widziałam jak dobre ma podejście do dzieci. Serdecznie polecam.

  Jacek Bujko2018-08-02

  Dziękuję, to bardzo miłe ???? trzymam kciuki za Pani powrót do zdrowia!

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia SzczecińskaUsługa: porada

  Bardzo miły i rzeczowy. Przyszedłem tylko po poradę a tu Pan doktor okazał zainteresowanie, przebadał i przeprowadził konsultację (choć nie musiał). Całą wizytę w przychodni uważam za pozytywną.

  Jacek Bujko2018-07-05

  Dziękuję za docenienie naszych starań :) Do zobaczenia!

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia SzczecińskaUsługa: konsultacje internistyczne

  Wizyta była profesjonalna, przebiegła w miłej atmosferze. Lekarz szczegółowo i przystępnie omówił problem będący powodem konsultacji.Jak najbardziej polecam!
  Polecam.

  Jacek Bujko2018-03-14

  Dziękuję, polecam się na przyszłość :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Doktor przeprowadził dokładny wywiad, rozeznanie w ewentualnych innych dolegliwościach, przeprowadzono dokładne przebadanie, udzielono bardzo uprzejmie wszystkich wyjaśnień. Polecam Państwu p. dr Bujko, życząc jednak zdrowia

  Jacek Bujko2018-03-14

  Bardzo dziękuję! Liczę, że konsultacje będą potrzebne jak najrzadziej :)

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia SzczecińskaUsługa: orzeczenie o stanie zdrowia

  Pełen profesjonalizm. Szybka i fachowa ocena stanu zdrowia pacjenta. Wizyta o ustalonej godzinie, bez zbędnego czekania w kolejce. Polecam i pozdrawiam :-)

  Jacek Bujko2018-03-05

  Bardzo dziękuję, pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia SzczecińskaUsługa: konsultacje internistyczne

  Poprawna diagnoza dobrze dobrana kuracja.
  Wręcz wzorowy kontakt mailowy - bardzo szybkie i rzeczowe odpowiedzi po dosłaniu wyników zleconych badań.
  Polecam

  Jacek Bujko2018-03-05

  Dziękuję za miłe słowa, polecam się w przyszłości!

 • E
  Lokalizacja: Przychodnia Szczecińska

  Jestem pacjentką doktora Bujko od ponad roku. Nie korzystam zbyt często z konsultacji, jak już korzystam z wizyt to zawsze jestem zadowolona i pozytywnie zaskoczona. Jak załapałam infekcję to doktor zlecił dodatkowe badania by potwierdzić lub wykluczyć celowość zastosowania antybiotyków. Jak zaniepokoiły mnie jakieś wyniki badań, zaraz dostałam obszerne wyjaśnienia oraz szereg badań do wykonania by zgłębić temat. Wszystkie badania, nawet te robione na własne życzenie prywatnie trafiają do doktora i zawsze otrzymuję informację zwrotną w formie elektronicznej. Moje wizyty zawsze odbywały się terminowo. Bardzo odpowiada mi system elektronicznej rejestracji wizyty, bo mogę dopasować sobie dzień i godzinę pod siebie, a terminy nie są odległe. Polecam i trzymam kciuki za dalszy wysoki poziom obsługi pacjenta....

  Jacek Bujko2018-02-24

  Bardzo dziękuję :)

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia Szczecińska

  Lekarz z doświadczeniem, dobrym podejściem do pacjenta, potrafiący w zrozumiały sposób wyjaśnić szczegóły problemu. Dr Bujko jest lekarzem całej mojej rodziny, ma dobre podejście do dzieci. Wizyty w milej, ale profesjonalnej atmosferze. Polecam, oby więcej takich lekarzy!

  Jacek Bujko2018-02-16

  Dziękuję za miłe słowa, do zobaczenia! :)

 • P
  Lokalizacja: Przychodnia SzczecińskaUsługa: złe samopoczucie

  Do Przychodni Szczecińskiej trafiłem przypadkiem. Od dłuższego czasu chodziłem do wielu lekarzy, którzy nie potrafili zdiagnozować co mi dolega. Dopiero dr Bujko postawił poprawną diagnozę - niedoczynność tarczycy. Postanowiłem przepisać się do tej przychodni. Wizyty są zawsze miłe, merytoryczne i profesjonalne, a przychodnia bardzo nowoczesna. Nie było problemu z wystawieniem e-zwolnienia. Polecam ;).

  Jacek Bujko2018-02-13

  Dziękuję za miłe słowa :)

Pytania pacjentów (42)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Wczoraj wieczorem zjadłam płatki z mlekiem. Po ok. 10 minutach zaczął mnie piec język z tyłu i pojawił się biały nalot na języku. Teraz część nalotu zeszła a pieczenie przeszło na gardło. Byłam miesiąc temu leczona na infekcję grzybiczą dróg intymnych, ale zostałam wyleczona. Mam nadzieję, że to nie jest grzybica jamy ustnej.. nie wiem czy poczekać, czy wybrać się do lekarza?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jacek Bujko

  Kontakt z lekarzem z reguły jest dobrym wyborem.

 • Czy w ciągu dnia spiąc w godzinach 18:30-20, potem 22:00-23:20 i następnie 0:30-4:00 nie umrę z wyczerpania? Pytam, bo nie mam innej możliwości snu że względu na pracę i inne obowiązki. Taki rytuał trwałby miesiąc.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jacek Bujko

  Nie jest to najzdrowszy cykl snu. Umrzeć raczej się nie umrze jednak będzie to sen niskiej jakości powodujący znaczne wyczerpanie mogące istotnie wpływać na jakość pracy - zalecam unikanie takiego systemu pracy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłem wydział Lekarski Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w 2010 roku a staż podyplomowy w szczecińskim szpitalu MSWiA - w 2011 roku. Rozpocząłem specjalizację z medycyny rodzinnej w ramach rezydentury jako kandydat z najwyższym wynikiem Lekarskiego Egzaminu Państwowego. Ukończyłem szkolenia dodatkowe w zakresie medycyny rodzinnej w Wielkiej Brytanii, Holandii i Hiszpanii oraz jestem laureatem specjalnego bursarium na udział w Światowym Zjeździe Lekarzy Rodzinnych w Lizbonie w 2014 roku. Od 2012 roku działam w grupie Młodych Lekarzy Rodzinnych Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce oraz należę do zachodniopomorskiego Zarządu Wojewódzkiego Kolegium Lekarzy Rodzinnych W Polsce. W 2016 roku ukończyłem szkolenie specjalizacyjne zdobywając tytuł specjalisty medycyny rodzinnej oraz dodatkowo ukończyłem szkolenie Leonardo EURACT uzyskując dyplom nauczyciela medycyny rodzinnej. Jestem doktorantem III roku PUM, prowadzę zajęcia ze studentami III i IV roku Wydziału Lekarskiego w zakresie diagnostyki laboratoryjnej. Pracowałem w ponad dwudziestu różnych praktykach medycyny rodzinnej w całej Polsce wykonując zastępstwa za lekarzy rodzinnych. Prywatnie jestem ojcem trójki dzieci i prowadzę własny klub sportowy.

Specjalizacje

 • Medycyna rodzinna

Edukacja

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie
 • Szkolenie specjalizacyjne - medycyna rodzinna

Publikacje

 • Szczelina odbytu (Lekarz rodzinny; Rocznik 2013, tom 187, numer 3)

Nagrody i wyróżnienia

 • Bursarium Vasco da Gama Fund na udział w światowym zjeździe lekarzy rodzinnych WONCA 2014 w Lizbonie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital MSWiA w Szczecinie
 • Staż szkoleniowy w zakresie medycyny rodzinnej, Holandia
 • Staż szkoleniowy w zakresie medycyny rodzinnej, Wielka Brytania
 • NZOZ Beata Modlińska, specjalistyczna praktyka lekarska
 • Staż szkoleniowy w zakresie medycyny rodzinnej, Hiszpania
więcej

Certyfikaty

Choroby