dr n. med.

Izabela Jastrzębska

Pediatra, Lekarz sportowy

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 106 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapraszam serdecznie do konsultacji pediatrycznych on-line. Przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Konsultacje ekspresowe - odpowiedź pisemna lub kontakt telefoniczny (Skype) w... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam serdecznie do konsultacji pediatrycznych on-line. Przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Konsultacje ekspresowe - odpowiedź pisemna lub kontakt telefoniczny (Skype) w ciągu 1 godziny. www.konsultacje-lekarskie.pl. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w leczeniu chorób dzieci a dodatkowo sama jestem matką 6 dzieci, więc rozumiem dobrze rodziców i ich niepokój gdy dziecko jest chore.
  Przez ponad 12 lat pracowałam w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
  W roku 2007 uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych za pracę pod tytułem "Choroba refluksowa przełyku u dzieci", a w roku 2009 zdałam egzamin specjalizacyjny w dziedzinie pediatrii.
  Jestem również specjalistą medycyny sportowej, serdecznie zapraszam sportowców, zarówno dzieci jak i dorosłych. W gabinecie posiadam aparat do badania EKG.

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Publikacje

 • Choroba refluksowa przełyku

Nagrody i wyróżnienia

 • Stypendium Ministra Zdrowia (1998, 1999)

Znajomość języków

 • angielski
 • włoski

Staże

 • Szpital Dziecięcy Bambin Gesu w Rzymie
 • Szpital Uniwersytecki w Getyndze
 • Instytut Przygotowań Olimpijskich CONI w Rzymie

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jesteśmy pacjentami Pani doktor już jakiś czas. Mój synek ma teraz 'już' 5 lat, trafiliśmy do doktor Jastrzębskiej kiedy miał kilka miesięcy, a my byliśmy wymęczeni ciągłymi wizytami u neonatologów, pediatrów, badaniami, kontrolami. Praktycznie nie wychodziliśmy z apteki. Był wcześniakiem z objawami alergii pokarmowej, i wtedy pani doktor bardzo nam pomogła. Cenię panią doktor, bo ma indywidualne podejście, słucha rodziców, przeprowadza dokładny wywiad, ma trafione diagnozy, jest bardzo uważna i empatyczna. Polecam ją swoim znajomym i wszyscy podzielają moją opinię. Podoba mi się to że przepisuje robione leki, podpowiada domowe sposoby na radzenie sobie z infekcjami, zwraca uwagę na dietę. Mając takiego pediatrę jestem spokojna o zdrowie swojego dziecka.

 • A

  Najlepszy pediatra w Krakowie. Wspaniały i niezwykle dobry człowiek. Pani doktor kocha dzieci i to widać na każdej wizycie. Dokładnie bada i analizuje stan zdrowia dziecka. Pamięta o jego wszystkich dolegliwościach. Mało tego pamięta nawet o bliznach na ciele i bez przypomnienia dokładnie je obserwuje na każdej jednej wizycie. Można ją o wszystko zapytać i nie czuć przy tym skrępowania. Zawsze wysłucha i pomoże. Synek urodził się z wadą układu moczowego. Dokładniej z zastawka cewki tylnej i ten najtrudniejszy dla nas okres przetrwalismy dzięki wiedzy i pomocy Pani Doktor. Wszystkim życzę takiego lekarza! Bardzo Pani dziękuję:) mama Michalka W.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  lekarz wysluchal nas uwaznie, dokladnie zbadal dziecko. Byl serdeczny i udzielil odpowiedzi na wszelkie pytanie, rowniez zwiazane nie bezposrednio ze zdrowiem dziecka

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Uzyskałam wyczerpującą i rzeczową informację na temat mnie interesujący. Dzieki poradzie moje dziecko po 24h moglo wrocic do karmienia sie piersia. Dodatkowo Pani Doktor zaangażowała się w pomoc wykorzystując swoje kontakty i umówiła wizytę u specjalisty z innej dziedziny. Najlepiej wydane pieniądze w życiu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor super kobieta :) Pierwsza wizyta z naszym maluszkiem i na pewno nie ostatnia. Dostaliśmy odpowiedź na wszystkie nasze pytania, wszystko zostało wyjaśnione i wytłumaczone. Super podejście do synka naszego :)

  Polecamy i dziękujemy!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny pani doktor nie tylko wiedza ale tez podejście do dzieci . My borykaliśmy sie z alergia pokarmową od 3 miesiaca zycia dziecka... wszystko poprowadziła i teraz mały po za mlekiem krowim toleruje wszytko.

  dr n. med. Izabela Jastrzębska2017-02-01

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że mogłam pomóc synkowi. Alergie pokarmowe są teraz tak powszechne, a tak trudne w diagnostyce i leczeniu.

 • T

  Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor naprawde lubi dzieci. Jest bardzo uważna i miła. Na wiyzcie atmosfera domowa. Jeden ten fakt że Pani doktor jest matką 6 dzieci! Uważam że taki doktor jest godny zaufania. Polecam!

 • P

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pani doktor.Mila kobieta,potrafi doradzić jak postepowac z dzieckiem.Rozwiala wszelkie wątpliwości i uspokoila nas-mlodych rodzicow.Jezeli bedzie taka potrzeba to na pewno skorzytamy z pomocy .pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wziyta u Pani doktor to przyjemność. Dziecko badane jest bez stresu, Pani doktor przekazuje wszystkie istotne informacje w sposób szczegółowy i konkretny, co dla mnie jest bardzo istotne. Badanie przebiega spokojnie i dokładnie.

  dr n. med. Izabela Jastrzębska2017-01-16

  Bardzo dziękuję za pozytywny komentarz. Bardzo ważne jest aby nie stresować chorego dziecka.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  U pani doktor leczymy się od 4 miesięcy. Córka jako noworodek trafiła do szpitala i kiedy skończyła 1 miesiąc wybraliśmy się do pani doktor na wizytę kontrolną. Od tej pory byliśmy już u niej 5 razy. Ma dobry kontakt z dzieckiem (córka jest zawsze spokojna podczas wizyty), bardzo dokładnie zbiera wywiad i bada dziecko. Zawsze wysłucha naszych obaw i pytań (nawet jeśli wizyta przez to się przedłuża), uspokoi, kiedy trzeba, a kiedy jest to konieczne wypisze recepty na lekarstwa. Jest też dostępna do konsultacji przez e-mail.
  Problemy, które leczyliśmy u pani doktor Jastrzębskiej:
  - refluks
  - alergia skórna

  dr n. med. Izabela Jastrzębska2017-01-16

  Bardzo dziękuję pozytywny komentarz oraz za podkreślenie że czasem niestety wizyta się przedłuża. Ja bardzo chętnie odpowiadam na wszystkie pytania i wątpliwości pacjentów, tylko niestety w związku z tym czasem nie udaje mi się trzymać ram czasowych i czasem dochodzi do opóźnienia w grafiku wizyt.