lek. dent.

Iwona Jabłońska

Stomatolog, Protetyk

91 opinii +dodaj

Umów wizytę 37 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Iwona Jabłońska jest lekarzem dentystą protetykiem oraz właścicielką Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej IDENT. Wydział stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
91 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: IDENT Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: invisilign

  Bardzo profesjonalna, konkretna i miła. Szeroki zakres usług, pełna i profesjonalna opieka, najnowocześniejsze metody i bezbolesne leczenie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IDENT Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej

  Pani doktor Dziękuję bardzo .Kolejna wizyta już bez strachu -jest uśmiech ,pełen profesjonalizm całego zespolu i moje zadowolenie .Na pewno będę wracac i polecać

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IDENT Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: leczenie kanałowe

  Jedna z najlepszych specjalistek u których byłam. W gabinecie dobry sprzęt. Szybkie i skuteczne działanie. Bardzo przyjemna wizyta.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IDENT Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: leczenie kanałowe

  Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalnego podejścia personelu medycznego tej przychodni. Panuje w niej sympatyczna atmosfera. Profesjonalne podejście załogi oraz ogromna wiedza fachowa lekarza prowadzącego sprawiła, że czułem się komfortowo. Nie bez znaczenia na moje pozytywne odczucie miały wpływ używane profesjonalne narzędzia oraz dbałość o rzetelne wykonanie usługi. Polecam wszystkim

 • Opinia z dnia 01.09.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IDENT Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: Zwykła wizyta

  Do Centrum Stomatologicznego IDent trafiłem z polecenia znajomych.Jestem trudnym pacjentem stomatologicznym,brak odporności na ból,lęk przed znieczuleniem.Po wielu wizytach doceniłem delikatność, profesjonalizm,stanowczość i pracowitość Pani Doktor.Dzięki Pani znowu mogę się cieszyć swoim uśmiechem,
  Dziękuję, trudny pacjent Stanisław.

  Iwona Jabłońska2017-10-11

  Dziękuję Panie Stanisławie.Ja cieszę się że mogłam PAna przekonać do siebie i do wizyt i leczenia w gabinecie stomatologicznym.Do zobaczenia na wizycie kontrolnej już niebawem :)Pozdrawiam serdecznie!!

 • K
  Lokalizacja: IDENT Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: Wizyta kontrolna, wymiana plomby

  Gabinet profesjonalnie wyposażony. Pani Iwona jest przesympatyczną osobą, a leczenie odbywa się bezboleśnie. Pani Iwona odpowiada na każde pytanie bardzo dokładnie, szczegółowo. Każdemu mogę polecić Panią Iwonę. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak miłym i profesjonalnym lekarzem. Panią Iwonę nie zamieniłabym na żadnego innego lekarza. Polecam z całego serca.

  Iwona Jabłońska2017-10-11

  Dziękuję PAni Krysiu.Do zobaczenia niebawem!Pozdrowienia!!!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani bardzo cierpliwie i spokojnie podeszla do mnie jako pacjenta z ogromnym lękiem do dentystów.
  To moja pierwsza przyjemna wizyta w życiu :)

  Iwona Jabłońska2017-10-11

  Cudownie !!! Cieszę się że jestem powodem PAni radości.Zapraszam serdecznie do Centru Stomatologii Ident :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IDENT Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: leczenie kanałowe

  Pani Iwona jest najlepszym stomatologiem, u którego kiedykolwiek byłam. Z tego co zauważyłam każdego pacjenta traktuje indywidualnie, podchodzi do niego z uśmiechem. Zwraca uwagę na to czy pacjent się denerwuje, na jego ewentualne uwagi, lęk przed stomatologiem czy też nieprzewidziane sytuację. Co najważniejsze leczenie kanałowe odbyło się bez bólu i dzięki podejściu Pani Iwony do wizyt podchodzę mniej zdenerwowana niż kiedyś. Zdecydowanie warto się wybrać do Pani Iwony - polecam!

  Iwona Jabłońska2017-10-11

  PAni Klaudio bardzo miło mi się czyta tak pozytywny komentarz.Jestem bardzo wdzięczna! Mam nadzieję że spotkamy się już niebawem .Zapraszam do NAS.Serdeczne Pozdrowienia :)

 • A
  Lokalizacja: IDENT Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: leczenie kanałowe

  Pani Iwona to anioł, profesjonalna osoba, która leczy z sercem. Moje leczenie kanałowe przebiegło pomyślnie, a przede wszystkim bez bólu. Jestem bardzo miło zaskoczona, ze są na świecie tacy ludzie. Nic nie bolało, tak jak pani mówiła. Pani doktor powiedziała, co trzeba dalej zrobić, dzięki pani uwierzyłam, że wszystko da się zrobić.
  Polecam wszystkim ! Bardzo, bardzo dziękuje za pomoc. Do zobaczenia niebawem. Pozdrawiam serdecznie.

  Iwona Jabłońska2017-05-10

  oh....to bardzo miły kometarz.Cieszę się że udało mi się Pani pomóc.Do zobaczenia !

Pytania pacjentów (26)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Iwona Jabłońska jest lekarzem dentystą protetykiem oraz właścicielką Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej IDENT. Wydział stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku ukończyła w 2006 roku. Od tego czasu uczestniczyła w wielu szkoleniach w Polsce i za granicą. Ukończyła prestiżowe studia podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym w Sienie we Włoszech. W roku 2014 otrzymała tytuł ,,Master II º in Prosthodontics''. Studia ,,Master'' dały Pani Doktor oficjalny tytuł uniwersytecki uznawany na całym świecie.
  Zawód stomatologa jest jej pasją. W klinice zajmuje się zaawansowanymi przypadkami klinicznymi z zakresu stomatologii odtwórnej, estetycznej oraz protetyki i implantoprotetyki, Jest zwolenniczką multidyscyplinarnego leczenia stomatologicznego opartego na najnowszej wiedzy potwierdzonej faktami naukowymi. Stale rozwija się zawodowo i poszerza swoją wiedzę o nowe dziedziny z zakresu implantologii i implantoprotetyki. Własna klinika jest jest osobistym sukcesem zawodowym, zwieńczeniem marzeń i potwierdzeniem umiejętności i wiedzy. Stara się stworzyć zgrany zespół specjalistów w swojej dziedzinie by wznieść na światowy poziom standardy leczenia. Prywatnie interesuje się rozwojem osobistym, zdrowiem, ekologią i architekturą. Bardzo duże znaczenie ma dla niej RODZINA.

Specjalizacje

 • Protetyka stomatologiczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Białymstoku 2006
 • Uniwersytet Medyczny w Sienie we Włoszech.Dwuletnia specjalizacja z protetyki,implantoprotetyki i stomatologii estetycznej

Publikacje

 • Wszystko przede mną:)

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagrodą i Wyróżnieniem są dla mnie zadowoleni pacjenci:)

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • przede mną 3 miesięczny staż w Klinice implantologii w Toronto w Kanadzie
 • Ukończona specjalizacja ze stomatologii estetycznej oraz protetyki we Włoszech

Certyfikaty