Iwona Hildebrandt

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Biegły sądowy, Terapeuta

3 opinie +dodaj

Studiowałam psychologię na Uniwersytecie Śląskim. Od 14 lat jestem związana ze Szpitalem Specjalistycznym w Chorzowie, gdzie pracuje jako psychoterapeuta uzależnień. Jednocześnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Twój BalansUsługa: psychoterapia indywidualna

  Bardzo mila i sympatyczna Pani psycholog widać ze potrafi słuchac ludzi mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i nasza wspolpraca przynesie efekty.

  Iwona Hildebrandt2017-11-06

  Dziękuję za opinie.

 • I

  Wszystkim polecam Panią psycholog, która naprawdę potrafi słuchać. Uważam, iż dogłębnie stara się zbadać przyczyny powstających problemów i naprowadza na jak najlepszą drogę do ich rozwikłania.

  Iwona Hildebrandt2016-08-23

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • G

  Bardzo sympatyczna Pani Psycholog,potrafi pacjenta wysłuchac,doradzic.POLECAM!!!!!Osobiscie bede kontynuowac u tej Pani Psycholog bo mysle ze terapia bedzie dla mnie korzystna,zadowolona pacjentkaG.P.

  Iwona Hildebrandt2016-06-30

  Cieszę się, że zdecydowała się Pani na zaproponowaną diagnostykę psychoneurologiczną u mojej koleżanki oraz psychoterapię u mnie.
  To początek drogi do lepszego radzenia sobie z trudnościami emocjonalnymi, rozwoju osobistego i poznania siebie.

Pytania pacjentów (12)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studiowałam psychologię na Uniwersytecie Śląskim.
  Od 14 lat jestem związana ze Szpitalem Specjalistycznym w Chorzowie, gdzie pracuje jako psychoterapeuta uzależnień. Jednocześnie staram się podejmować inne działania, aby przeciwdziałać własnemu wypaleniu zawodowemu oraz czerpać nowe doświadczenia.
  Od czasu studiów ciągle się uczę. Zgłębiam psychikę ofiar i sprawców przemocy, poszerzam swoją wiedzę na temat uzależnienia od substancji psychoaktywnych. Wnikliwie przyglądam się diagnozie neuropsychologicznej i rehabilitacji w psychiatrii.
  Praktykę zawodową zdobywałam na Oddziale Psychiatrii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej,Centrum Psychiatrii w Katowicach, w Domu Pielęgnacyjno-Opiekuńczym Polskiego Czerwonego Krzyża, w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, oraz Punkcie Konsultacyjnym ds. Przeciwdziałania Narkomanii.
  Dodatkowo jestem związana z działaniami edukacyjnymi i profilaktycznymi. Prowadzę warsztaty, szkolenia oraz prelekcje na zlecenie.
  Uczestniczę w projektach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Urzędu Miasta Katowice, Urzędu Miasta Chorzów, Urzędu Miasta Pszów, Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii oraz Krajowego Centrum ds. AIDS.
  Tworzę „Górnośląskie Stowarzyszenie Wspólnota”, pełnie funkcję koordynatora i doradcy w Punkcie Konsultacyjno-Diagnostycznym przeprowadzającym anonimowo i bezpłatnie testowanie w kierunku wirusa HIV.
  Od 2011 jestem biegłym sądowym Sądu Okręgowego w Katowicach oraz biegłym do zbierania informacji o używaniu substancji psychoaktywnych. W psychologii pasjonuje mnie wiele nurtów, jednak zawsze oddzielam pasje od misji. Nie zbawiam na siłę i nie leczę klientów wbrew ich woli.

  Cztery lata temu usamodzielniłam się i otworzyłam w centrum Katowic „Pracownię Badań Psychologicznych. Twój Balans”, gdzie równolegle prowadzę prywatny gabinet psychoterapeutyczny, badam kierowców i osoby ubiegające się o pozwolenie na broń.

  Prywatnie jestem żoną, mamą, siostrą licealistki, ciocią dla dzieci przyjaciółek, córką oraz swoim własnym szefem. W pełnieniu rożnych ról pomaga mi zapał, pozytywny stosunek do życia oraz zdolności organizacyjne, które ponadto przydały mi się już wielokrotnie przy organizowaniu konferencji ogólnopolskich i międzynarodowych.
  Ostatnia moja pasja to twórcze wykorzystanie psychodramy w nurcie psychoterapii, którą pogłębiam w Śląskiej Szkole Psychoterapii w Gliwicach.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski ( Katowice, 2003)