Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
22 276.....


Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja pediatryczna


Skarbka z Gór 142, Warszawa

150 zł

Centrum Medyczne Białołęka

Pozostałe usługi

Konsultacja pediatryczna (weekend)


Skarbka z Gór 142, Warszawa

150 zł

Centrum Medyczne Białołęka

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Leczę u pani doktor córkę od 7 rok życia teraz córka ma już 17 lat nie długo będziemy musiały się pożegnać i będzie trudno się rozstać. Pani doktor to bardzo dobry fachowiec ma świetne podejście do dzieci, udziela wszystkich potrzebnych informacji. Zawsze stawia trafne diagnozy. Jak córka zachorowała na mononukleozę i mimo że jest to rzadka choroba pani doktor trafiła bezbłędnie. DZIĘKUJEMY PANI. Wdzięczne mama z córką


R
Użytkownik zweryfikowany

Zgłosiłam się z moim 20 miesięcznym synkiem do Pani Ambroziak, niestety, z przypuszczeniem zapalenia siusiaczka. Okazało się że nic mu nie jest, ale podczas badania Pani DOKTOR bez konsultacji ze mną na siłę ściągnęła napletek z taką siłą, ze go uszkodziła. Pojawiła się krew, dziecko ma traumę ( nie pozwala sobie nawet zmieniać pieluch, nie wspominając o tym ze nie można go umyć!!!!!!). Pani DOKTOR twierdziła ze to normalna praktyka, kiedy zadałam jej pytania dlaczego ściągnęła mu napletek bez porozumienia ze mną i to w taki sposób. Stwierdzenie brzmiało : i tak trzeba było to zrobić!!!!!!!!!!!. DRAMAT. Mój synek cierpi juz drugi tydzień bo blizna nie chce się zagoić. Poszliśmy po radę do chirurga - urologa dziecięcego, który powiedział że to absurd i tak się nie postępuje z małymi dziećmi. Nazwał to dosadniej, ale nie będę przytaczać.
Ogólnie nie polecam tej pani, bo zajmuje sie dziećmi małymi bo nie protestują gdyż są za małe, a rodzice nie umieją się postawić bądź myślą ze tak musi być. To jest nie lekarz tylko jakiś pseudo lekarz. I zgadzam się z postem poniżej, jest nie miła i obcesowa. A ponad to nie słucha tego co się do niej mówi, i tak robi to co uważa za stosowne i ni komunikuje nic rodzicom.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor opiekuje sie moimi dziecmi praktycznie od ich narodzin:) Ciepla, serdeczna, dokladna. Ufa rodzicom i slucha tego, co mowia o swoich dzieciach. Pamieta swoich pacjentow, dzieki czemu wzbudza zaufanie i sympatie. Zawsze chetna do pomocy, stawia trafne diagnozy:) Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie