lek.

Ilona Piechuta-Kośmider

Ginekolog

43 opinie +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Ilona Piechuta-Kośmider przyjmuje w 2 gabinetach

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1000 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Ilona Piechuta-Kośmider to jeden z 232 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Katowice na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

 • Niepubliczny Specjalistyczny Med 5

  Zadole 30
  40-719 Katowice, śląskie

  173
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet lekarski

  Ul. Brzozowa 6/4
  40-170 Katowice, śląskie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Leczę się u Pani Doktor od 6 lat - przeszłam z nią 2 swoje ciąże - opiekę uważam za rewelacyjną, ostatnia ciąża zagrożona Pani Doktor cały czas pod telefonem służyła radą, w szpitalu przy porodzie również rewelacyjna opieka Pani Doktor cały czas była obok i nadzorowała pracę reszty personelu czułam się bardzo bezpiecznie. Polecam gorąco !

 • bardzo dobry

  Nie miałam okazji leczyć się u Pani Doktor ginekologicznie, ale zaufałam jej co do prowadzenia mojej ciąży i zdecydowanie polecam każdej przyszłej mamie właśnie tę Panią Doktor. Każdej wizyty wyczekiwałam z niecierpliwością. Mimo bardzo wielu pytań na każdym kolejnym etapie ciąży, rzadko zdarzało mi się je zadać, ponieważ Pani Doktor zawsze mnie uprzedzała i wyjaśniała wszystkie wątpliwości zanim zdążyłam o nie zapytać. Pani Doktor nigdy nie bagatelizowała moich obaw, przy każdej wizycie powtarza, że jesteśmy w kontakcie telefonicznym gdyby coś się działo i rzeczywiście zdarzyło mi się kilka razy z tej pomocy skorzystać. Osobiście bardzo cenię sobie możliwość wykonania telefonu do zaufanego ginekologa jakim jest właśnie Pani Kośmider. Również sprzęt USG jakim dysponuje jest zdecydowanie lepszy niż aparaty ginekologów u których miałam okazję być.

 • bardzo dobry

  Polecam! U pani doktor lecze sie od kilkunastu lat i zawsze jestem zadowolona z wizyty, zaproponowanego leczenia czy prowadzenia ciąży.

 • bardzo słaby

  Trafiłam do szpitala w 36 tygodniu ciąży z 4 centymetrowym rozwarciem i skurczami przepowiadajacymi, zanim zbadala mnie owa pani doktor zrobiło to 3 innych lekarzy, wszyscy zgodnie twierdzili że rozwarcie się powiększa (6 do 8 cm )a dzieciątko jest już na tyle nisko ze poród może zacząć się w każdej chwili, kiedy zbadala mnie pani Piechuta, stwierdziła że rozwarcie się nie powiększa i w ogóle nie wiadomo po co siedzę w tym szpitalu chciała wypisać mnie koniecznie do domu. Domagalam się ponownego badania przez innego lekarza, ten także stwierdził że w moim stanie nie mogę opuścić szpitala, urodziłam tego samego dnia wieczorem a poród był bardzo szybki . Gdybym nie domagała się zbadania przez innego lekarza urodziła bym chyba sama w domu...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Pani doktor to najlepszy lekarz u którego byłam (ok.6 innych zupełnie się do niej nie umywa). Jest bardzo fachową osobą, dzięki niej zaszłam bardzo szybko w ciążę pomimo problemów. Wszystkie zlecone badania i leki jak najbardziej na miejscu. Ciąża podtrzymywana hormonalnie. Urodziłam zdrowe dziecko, o czasie, córka ma prawie 2 lata. Pomimo że bardzo swirowalam przez 9 miesięcy, zawsze odbierala moje telefony, czasem tylko po to aby mnie uspokoić:) Widać że jest lekarzem z powołania, wie co robi a przy okazji jest bardzo ludzka i współczująca. Obecnie w drugiej ciąży nie wyobrażam sobie nikogo innego kto równie fachowo zająłby się moim dzieckiem. U dr Kośmider moje dziecko ma najlepszą opiekę jaką może mieć! :-)

 • bardzo dobry

  Lekarz do polecenia. Zawsze dostępna dla swoich pacjentek, niczego nie bagatelizuje, dokładna. Bardzo chwalę sobie opiekę Pani doktor w moich ciążach i będę wszystkim polecać.

 • bardzo słaby

  Witam wszystkich zainteresowanych. Piszę w imieniu mojej babci (73 l.), dokładnie rok temu została źle zdiagnozowana, objawami były małe plamienia, zupełnie zignorowane przez Panią ginekolog, na nieszczęście same ustąpiły. W maju br. objawy znów się pojawiły, tym razem mocniejsze plamienia, babcia znów poszła do pani gin. Tym razem postanowiła zlecić wyskrobiny (ale jakoś tak bez "entuzjazmu") diagnoza : nowotwór śluzowy macicy G2 (czyli taki II stopień), w lipcu operacja wycięcia wszystkiego z pobraniem próbek węzłów chłonnych (na szczęście bez przerzutów). Od października radioterapia na Raciborskiej (tez nie polecam ale to w opinii o innym lekarzu Panu onkologu K.), babcia bardzo źle znosi naświetlania (osłabienie, brak apetytu, nudności i wymioty!). Pan onkolog powiedział gdyby usunięcie nowotworu nastąpiło za pierwszym razem (czyli w listopadzie 2013 roku) naświetlania byłby zbędne. A tak jest horror! Pragnę nadmienić, iż babcia była na prywatnych wizytach u Pani gin i to z polecenia! Nie wiem jak Pani doktor sprawdza się jako położnik, ale co do diagnoz u kobiet w starszym wieku zupełnie się nie nadaje, a przecież motto brzmi "Po pierwsze nie szkodzić", i powiedzcie mi gdzie tu jest logika.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Pani doktor jest na pewno miła osobą, ale czy kompetentną to już zupełnie inna sprawa. Zostałam źle zdiagnozowana; dostałam lek, który mi zaszkodził i.... musiałam szukać pomocy u innego lekarza. Raczej nie polecam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Witam, Do Pani Doktor trafiłam z polecenia. Pani Doktor jest godnym polecenia lekarzem. Pacjentki mogą się z nią kontaktować w razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze odbiera telefon, zawsze służy pomocą.

 • bardzo dobry

  U Pani doktor leczyłam sie rok zanim udało mi się zajść w ciąże ( tylko rok zważywszy że pięć lat chodziłam do innego lekarza). Mogę z czystym sumieniem polecić Panią doktor gdyż całą ciąże przeprowadziła wzorowo (a nie obyło się bez komplikacji) ,bardzo rzeczowa i kompetentna ,zawsze pod telefonem o każdej porze dnia czy nocy. W szpitalu bardzo dba o swoje pacjentki, była obecna rownież przy moim porodzie dlatego byłam spokojna o moją córeczkę. Dziękuję serdecznie Pani doktor za opiekę w czasie całej ciąży i w tym szczególnym dla nas dniu narodzin naszej ślicznej córci. Mama Oleńki

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online