Adresy i cenniki usług

 • Niepubliczny Specjalistyczny Med 5

  Zadole 30
  40-719 Katowice, śląskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet lekarski

  Ul. Brzozowa 6/4
  40-170 Katowice, śląskie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Nie miałam okazji leczyć się u Pani Doktor ginekologicznie, ale zaufałam jej co do prowadzenia mojej ciąży i zdecydowanie polecam każdej przyszłej mamie właśnie tę Panią Doktor. Każdej wizyty wyczekiwałam z niecierpliwością. Mimo bardzo wielu pytań na każdym kolejnym etapie ciąży, rzadko zdarzało mi się je zadać, ponieważ Pani Doktor zawsze mnie uprzedzała i wyjaśniała wszystkie wątpliwości zanim zdążyłam o nie zapytać. Pani Doktor nigdy nie bagatelizowała moich obaw, przy każdej wizycie powtarza, że jesteśmy w kontakcie telefonicznym gdyby coś się działo i rzeczywiście zdarzyło mi się kilka razy z tej pomocy skorzystać. Osobiście bardzo cenię sobie możliwość wykonania telefonu do zaufanego ginekologa jakim jest właśnie Pani Kośmider. Również sprzęt USG jakim dysponuje jest zdecydowanie lepszy niż aparaty ginekologów u których miałam okazję być.

 • Witam,
  Do Pani Doktor trafiłam z polecenia. Pani Doktor jest godnym polecenia lekarzem. Pacjentki mogą się z nią kontaktować w razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze odbiera telefon, zawsze służy pomocą.

 • M

  Polecam! U pani doktor lecze sie od kilkunastu lat i zawsze jestem zadowolona z wizyty, zaproponowanego leczenia czy prowadzenia ciąży.

 • A

  Trafiłam do szpitala w 36 tygodniu ciąży z 4 centymetrowym rozwarciem i skurczami przepowiadajacymi, zanim zbadala mnie owa pani doktor zrobiło to 3 innych lekarzy, wszyscy zgodnie twierdzili że rozwarcie się powiększa (6 do 8 cm )a dzieciątko jest już na tyle nisko ze poród może zacząć się w każdej chwili, kiedy zbadala mnie pani Piechuta, stwierdziła że rozwarcie się nie powiększa i w ogóle nie wiadomo po co siedzę w tym szpitalu chciała wypisać mnie koniecznie do domu. Domagalam się ponownego badania przez innego lekarza, ten także stwierdził że w moim stanie nie mogę opuścić szpitala, urodziłam tego samego dnia wieczorem a poród był bardzo szybki . Gdybym nie domagała się zbadania przez innego lekarza urodziła bym chyba sama w domu...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Leczę się u Pani Doktor od 6 lat - przeszłam z nią 2 swoje ciąże - opiekę uważam za rewelacyjną, ostatnia ciąża zagrożona Pani Doktor cały czas pod telefonem służyła radą, w szpitalu przy porodzie również rewelacyjna opieka Pani Doktor cały czas była obok i nadzorowała pracę reszty personelu czułam się bardzo bezpiecznie. Polecam gorąco !

 • M

  Pani doktor to najlepszy lekarz u którego byłam (ok.6 innych zupełnie się do niej nie umywa). Jest bardzo fachową osobą, dzięki niej zaszłam bardzo szybko w ciążę pomimo problemów. Wszystkie zlecone badania i leki jak najbardziej na miejscu. Ciąża podtrzymywana hormonalnie. Urodziłam zdrowe dziecko, o czasie, córka ma prawie 2 lata. Pomimo że bardzo swirowalam przez 9 miesięcy, zawsze odbierala moje telefony, czasem tylko po to aby mnie uspokoić:) Widać że jest lekarzem z powołania, wie co robi a przy okazji jest bardzo ludzka i współczująca. Obecnie w drugiej ciąży nie wyobrażam sobie nikogo innego kto równie fachowo zająłby się moim dzieckiem. U dr Kośmider moje dziecko ma najlepszą opiekę jaką może mieć! :-)

 • E

  Lekarz do polecenia. Zawsze dostępna dla swoich pacjentek, niczego nie bagatelizuje, dokładna. Bardzo chwalę sobie opiekę Pani doktor w moich ciążach i będę wszystkim polecać.

 • C

  Witam wszystkich zainteresowanych. Piszę w imieniu mojej babci (73 l.), dokładnie rok temu została źle zdiagnozowana, objawami były małe plamienia, zupełnie zignorowane przez Panią ginekolog, na nieszczęście same ustąpiły. W maju br. objawy znów się pojawiły, tym razem mocniejsze plamienia, babcia znów poszła do pani gin. Tym razem postanowiła zlecić wyskrobiny (ale jakoś tak bez "entuzjazmu") diagnoza : nowotwór śluzowy macicy G2 (czyli taki II stopień), w lipcu operacja wycięcia wszystkiego z pobraniem próbek węzłów chłonnych (na szczęście bez przerzutów). Od października radioterapia na Raciborskiej (tez nie polecam ale to w opinii o innym lekarzu Panu onkologu K.), babcia bardzo źle znosi naświetlania (osłabienie, brak apetytu, nudności i wymioty!). Pan onkolog powiedział gdyby usunięcie nowotworu nastąpiło za pierwszym razem (czyli w listopadzie 2013 roku) naświetlania byłby zbędne. A tak jest horror!
  Pragnę nadmienić, iż babcia była na prywatnych wizytach u Pani gin i to z polecenia! Nie wiem jak Pani doktor sprawdza się jako położnik, ale co do diagnoz u kobiet w starszym wieku zupełnie się nie nadaje, a przecież motto brzmi "Po pierwsze nie szkodzić", i powiedzcie mi gdzie tu jest logika.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • U Pani doktor leczyłam sie rok zanim udało mi się zajść w ciąże ( tylko rok zważywszy że pięć lat chodziłam do innego lekarza). Mogę z czystym sumieniem polecić Panią doktor gdyż całą ciąże przeprowadziła wzorowo (a nie obyło się bez komplikacji) ,bardzo rzeczowa i kompetentna ,zawsze pod telefonem o każdej porze dnia czy nocy. W szpitalu bardzo dba o swoje pacjentki, była obecna rownież przy moim porodzie dlatego byłam spokojna o moją córeczkę. Dziękuję serdecznie Pani doktor za opiekę w czasie całej ciąży i w tym szczególnym dla nas dniu narodzin naszej ślicznej córci.

  Mama Oleńki

 • Pani doktor jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem i zna się na rzeczy. Chodzę już do niej od 7 lat i nie żałuję. Z głupoty będąc w ciąży chciałam iść do zwykłej poradni dla kobiet co bym przypłaciła poronieniem, bo przy mocnych plamieniach lekarzowi nie chciało się zrobić USG i przepisać odpowiednich leków co skończyło się pobytem w szpitalu. Na szczęście wróciłam do dr Kośmider, która poprowadziła moją ciążę bardzo rzetelnie. Uchroniła mnie nawet przed wczesnym porodem (18 tydzień). Pani doktor bardzo pani dziękuję.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

222

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1000

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.