Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
8 marca, Konstantynów Łódzki
Przychodnia Inwalidów Zgoda

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

2

Ogólna ocena
21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Nie polecam! Byłam juz u wielu lekarzy raz bylo lepiej a raz gorzej, ale wizyta u tej Pani byla najgorsza ze wszystkich! Nie bylo nawet badania ale patrzac na komentarze to chyba dodobrze. Z ciekawych informacji plemniki podczas stosunku dostaja sie do otrzewnej i dlatego potem boli podbrzusze na wysokosci jajnikow! kilkucentymetrowe torbiele to naturalna rzecz w wieku 20-30 lat a po ich stwierdzeniu nastepne badanie nalezy wykonac po 6msc! A no i przy stosowaniu tabletek antykonceantykoncepcyjnych od kilku lat owulacja i nagly nieregularny okres to prawidlowosc. Szkoda czasu na wizyty....

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


J
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam tego lekarza. Bardzo nie delikatna Pani doktor, może dlatego że bada bez żeli i w tipsach. Nigdy więcej. Nie mówiąc że przyszłam do niej w 8 Mc ciąży bo nie było mojego lekarza to Pani ograniczyła się tylko do wypisania zwolnienia, a resztę spraw żebym sobie odmówiła że swoim lekarzem za 2 tygodnie bo ona mnie nie prowadzi.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


M
Użytkownik zweryfikowany

Niestety miałam (nie)przyjemność poznać Panią doktor. Podczas pierwszej wizyty Pani doktor na samym początku spotkania nakrzyczała na mnie, że powinnam przygotować się do badania. Ze spokojem wytłumaczyłam, że to jest moja pierwsza wizyta u niej i myślałam, że najpierw przeprowadza się rozmowę z pacjentem, a później dopiero jest badanie. Pani doktor z wielkim oburzeniem kazała mi wejść. Nie miała w ogóle zamiaru pytać o cokolwiek, ani nawet nie chciała wysłuchać tego co ja mam do powiedzenia. Zależało mi na wywiadzie, ponieważ historię swoich chorób mam dosyć obszerną. Po trzech zdaniach wypowiedzianych przeze mnie kazała mi wyjść i przygotować się do badania. Badanie było wykonywane w sposób bardzo niedelikatny. Podczas badania weszła pielęgniarka, która zostawiła otwarte drzwi, lecz Pani doktor widząc całą sytuację nawet nie zareagowała. Pobrała materiał do cytologii, spytała czy miałam robione USG i kazała się ubrać. Po badaniu Pani doktor wypisała mi skierowanie na badanie USG, gdy zapytałam się czy wszystko w porządku, nie otrzymałam odpowiedzi. Spytałam się również co jest napisane na skierowaniu, otrzymałam odpowiedź "Nie, nic". Kazała odebrać wyniki badania za dwa tygodnie, zrobić USG i przyjść. Po tych słowach dała mi wyraźnie do zrozumienia, że mam sobie już pójść. Oczywiście nie pójdę na kolejną wizytę do Pani doktor. Na mnie wywarła bardzo złe wrażenie i chciałabym by nikt nie został tak potraktowany jak ja byłam.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


P
Użytkownik zweryfikowany

Polecam dr Bartosiak jak najbardziej.Byłam pierwszy raz,wizyta przebiegła w miłej atmosferze,bez pośpiechu,zostałam konkretnie poinformowana o leczeniu,nie wiem skąd te negatywne opinie.Ja byłam bardzo zadowolona i polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Moja opinia jest jak najbardziej negatywna. Na początek pani doktor wykonała do mnie telefon czy aby napewno pojawię się na wizycie, po czym zapytała czy dam radę być wcześniej ponieważ jestem ostatnią pacjętką. Pojawiłam się kilkanaście minut wcześniej i musiałam niestety i tak swoje odczekać, ale to nie jest najgorsze. Podczas wizyty nie dała w zasadzie dojść mi do słowa, przerywała. Mało delikatna podczas badania-okazało się,że pobranie materiału do cytologii może być bolesne.... przez całą wizytę (ok.10min) miałam wrażenie ,że tam przeszkadzam. Nigdy więcej . Być może w poradniach prywatnych jest inna,ale to tylko świadczy o jej podejściu do pacjentek...odradzam wszystkim wizytę u tej pani w CZMP.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


E
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz, chodzę do niej na wizyty od paru dobrych lat. Super podejście, zawsze konkretne odpowiedzi. Pomogła mi w paru życiowych zakrętach.


P
Użytkownik zweryfikowany

Nie będę pani doktor oceniać merytorycznie, bo byłam tylko na jednej wizycie, ale nie zrobiła na mnie za dobrego wrażenia. Jestem w pierwszych tygodniach długo wyczekiwanej ciąży, a na wizycie w sumie niczego się nie dowiedziałam, ani o USG, ani o przysługujących mi badaniach. Gdybym sama nie była zorientowana, to ta wizyta byłaby totalną pomyłką. No i jeszcze mnie pouczono, że niepotrzebnie zrobiłam sobie sama badania na chlamydię i cytomegalię. Raczej nie polecam jej kobietom w ciąży.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


G
Użytkownik zweryfikowany

Witam. Nie wiem jakim lekarzem jest doktor Ilona Bartosiak, ponieważ nie byłam pacjentką na jej oddziale tylko na innym, ale przyznam że taki charakter również jest potrzebny i bardzo ważny w takiej instytucji jak szpital. To właśnie pani doktor ratowała mi życie w kryzysowej sytuacji mającej miejsce w nocy, kiedy jak się domyślamy w szpitalach panuje niewielkie zainteresowanie. Gdyby nie jej stanowczość i zorganizowanie, myślę, że nie mogłabym tego tu napisać. Dlatego jeśli choć w ten sposób będę mogła zwrócić się do pani doktor, której nie było mi dane spotkać po całej sytuacji to chcę powiedzieć DZIĘKUJĘ, bo mam za co.


L
Użytkownik zweryfikowany

Nie będę owijała w bawełnę. Ta pani (nie bez powodu z małej litery) nigdy nie powinna dostać dyplomu lekarza!!! Lekarz powinien nie tylko znać się na swoim fachu, ale także, a może przede wszystkim MIEĆ PODEJŚCIE DO PACJENTA, A TA PANI GO NIE POSIADA. W swoim życiu miałam okazję poznać wielu lekarzy ginekologów i muszę przyznać, że nikt nie zrobił na mnie tak negatywnego wrażenia już od pierwszego zdania, a nawet powiedziałabym spojrzenia w oczy!!! Powiem więcej rozmowa z tą panią skutecznie zniechęciła mnie od poddania się badaniu ginekologicznemu. Nie było już dla mnie ważne z czym przyszłam do lekarza. I bardzo dobrze, bo czytając teraz opinie jak boleśnie ta pani owe badanie wykonuje cieszę się, że odmówiłam. Dodam, że była to wizyta w prywatnej placówce, która jak dotąd kojarzyła mi się z wzorowym traktowaniem pacjentów. Odradzam nawet pójścia po receptę do tej osoby.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


M
Użytkownik zweryfikowany

Absolutnie NIE polecam dr. Ilona Bartosiak - Majcher !

Miałam wątpliwą przyjemność trafić na tę Panią przed zabiegiem HSG w Szpitalu CZMP. Miała wykonać mi dopochowe USG.
Podczas 10 minutowego oczekiwania w kolejce drzwi do pokoju, w którym dokonywane były badania otworzyły się chyba z 15krotnie (w tym czasie badanie przechodziły inne pacjentki szpitala). Co chwilę ktoś wychodził i wchodził (głownie studenci - był moment, że w tym małym pokoiku podczas badania było 11 osób!) zostawiając za sobą otwarte nas oścież drzwi (z widokiem na główny korytarz).

Kiedy przyszła moja kolej powiedziałam Pani Doktor, że bardzo prosiłabym o wyproszenie studentów gdyż nie życzę sobie ich udziału w badaniu oraz zamknięcie drzwi. Oburzona Pani Doktor wściekłym tonem odfukneła, że nie mogę sobie nie życzyć i że jak mi nie odpowiada to mogę zrezygnować z badań i podsunęła mi świstek do podpisania. Byłam tak zestresowana, że nie byłam w stanie normalnie myśleć... ba.. prawie nie byłam w stanie się podpisać tak mi się ręce trzęsły, więc bez mrugnięcia okiem zrobiłam co pani doktor kazała. Na do widzenia usłyszałam jeszcze tekst o tym, że nie jestem jakaś nadzwyczajna i nie mam niczego, czego oni by nie widzieli. Przez kolejne godziny telepiąc się ze stresu myślałam tylko o tym, czy za chwile na zabiegu HSG sytuacja się nie powtórzy i nie wyjdę po dwóch dniach siedzenia w szpitalu z niczym.

Nie wiem co kierowało tą Panią ale wykazała się absolutnym brakiem zrozumienia i empatii łamiąc przy okazji prawa pacjenta (prawo do poszanowania intymności i godności, które jasno określa, że lekarz powinien w takiej sytuacji wyprosić studentów i dopełnić badania).

Badanie to (o czym dowiedziałam się później) miało na celu między innymi sprawdzenie czy nie jestem w ciąży gdyż kolejny zabieg który miałam przejść dokonałby jej aborcji.

Ja rozumiem, że studenci się muszą się na kimś uczyć ale to co jedni są w stanie wykonać dla dobra ogółu, dla innych może być straszną traumą. Przecież każdy ma inne doświadczenia... gwałty, napady, molestowania... Tyle się trąbi o naruszaniu intymności a w podstawowej instytucji jaką jest szpital pozbawieni szacunku do pacjenta lekarze łamią prawo tłumacząc to jeszcze dobrem nauki. Wyszłam ze szpitala roztrzęsiona zastanawiając się czy w ogóle będę w stanie urodzić w naszym kraju..

Kwestia złamania praw pacjenta przez Panią Doktor to jedno, kwestia braku zrozumienia i zwyczajnych ludzkich odruchów to drugie. Ludzie pozbawieni empatii nie powinni być lekarzami!

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional