Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H

  Lekarz miły, grzeczny, obejrzał bolące gardło i stwierdził, że czyste. Ponieważ dzień wcześniej zacząłem brać antybiotyk zapisany mi przez lekarza rodzinnego, mimo, że gardło czyste, a mnie jednak boli, kazał brać dalej. Niestety nic nie pomogło. Złożyłem wizytę innemu laryngologowi, po obejrzeniu gardła powiedział, że paskudnie wygląda, dostałem inne antybiotyki i jest coraz lepiej.
  Jacek L.

 • V

  Odradzam wizytę u tego lekarza. Bardzo skromny wywiad,brak zainteresowania spostrzeżeniami pacjenta. Dwutygodniowy ból gardła-badanie polegało tylko na użyciu szpatułki. Po zaleceniu leków b/recepty (olejki ziołowe na poprawę nawilżenia gardła) koniec wizyty. Po kolejnym tygodniu bólu i smarowania gardła,wizyta u kolejnego laryngologa (który przeprowadził pełne badanie -wraz ze sprawdzeniem krtani),i okazało się ,że ból spowodowany jest ostrym zapaleniem krtani. Po kuracji antybiotykowej ustały wszelkie objawy. Po wizycie u Pana doktora ,przypomniałem sobie,że to już moja druga wizyta (pierwsza ,kilka lat temu w innej przychodni) i pamiętam,że niewiele wniosła ona do poprawy stanu zdrowia.

 • Dobry i sympatyczny lekarz. Grzeczny.Profesjonalista - zostałam przyjęta i to chyba pierwszy raz w życiu tak miło i ciepło . Polecam w 100% .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zdecydowanie nie polecam. Lekarz nie był zainteresowany moimi dolegliwościami (zainfekowane zatoki czołowe i gęsta wydzielina spływająca do jamy ustnej) próbując bagatelizować problem męczący mnie od kilku dni i będący powodem wizyty. Dopiero po moich usilnych staraniach raczył wysłuchać opisu dolegliwości oraz jakie do tej pory brałem leki. Sprawiał wrażenie jakby chciał się mnie jak najszybciej pozbyć. Podejście do pacjenta - po prostu porażka. Nigdy więcej - stracony czas i pieniądze.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretny, miły, człowieczy. Konkretna diagnoza i konkretne leczenie. Nie odesłał jedynie z receptą a strata się zapobiec nawrotom choroby w przyszłości.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście, szybka diagnoza. Narazie jeszcze się lecze ale mój stan ulega poprawie po 2 dniach stosowania zaleconej terapii. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz przeprowadził bardzo ubogi i nieprecyzyjny wywiad. Nie był zainteresowany wynikami badań. Nie zapisał wiadomości do karty pacjenta. Urządzenia do badań bardzo podstawowe. Z uprzejmością też bym nie przesadzał. Nie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobre podejscie do pacjenta, uprzejmie wszystko tłumaczy. Bardzo szybko postawił trafną diagnozę. Gorąco polecam. Oby więcej takich specjalistów. ;)

 • Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, postawił od razu trafną diagnozę - i wcześniej nawracające problemy z uchem zniknęły całkowicie po miesięcznej kuracji niedrogimi kroplami. Polecam :)