CENTRUM MEDYCZNE MEDYCYNA PRACY WROCŁAW

verifiedCreated with Sketch.

Interna, Laryngologia, Medycyna pracy, Medycyna rodzinna, Neurologia, Okulistyka, Ortopedia, Psychologia, Rehabilitacja medyczna więcej

(77 opinii)

Doświadczenie związane z ochroną zdrowia pozwoliło nam na uruchomienie w naszej placówce nowego obszaru zajmującego się profilaktyką zdrowotną. Zapraszamy Państwa do naszej Przychodni, gdzie przyjmuj... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

 • CENTRUM MEDYCZNE MEDYCYNA PRACY WROCŁAW

  Grabiszyńska 241C, Fabryczna

  50-982, Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe +48 692...

O nas

Doświadczenie związane z ochroną zdrowia pozwoliło nam na uruchomienie w naszej placówce nowego obszaru zajmującego się profilaktyką zdrowotną.
Zapraszamy Państwa do naszej Przychodni, gdzie przyjmuje znakomity zespół lekarzy z długoletnim doświadczeniem oraz specjalizacjami z zakresu okulistyka, neurologia, laryngologia, ortopedia, interniści, medycyna.
Oferujemy komputerowe badanie wzroku, dobór szkieł korekcyjnych, ocenę dna oka i pola widzenia.
Na terenie naszej przychodni znajduje się również gabinet fizjoterapii i rehabilitacji z terapią manualną, powięziową, zabiegami fizykalnymi, poradnia medycyny sportowej oraz specjalista ortopedii i rehabilitacji medycznej.
W przychodni znajduje się Medyczne Laboratorium Diagnostyczne LABMED wyposażone w wysokiej jakości automatyczne analizatory, które w połączeniu z kwalifikacjami i doświadczeniem kadry gwarantują usługi diagnostyczne o najwyższej jakości. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług laboratorium poddawane jest codziennej, wielopoziomowej kontroli dokładności i odtwarzalności. Bierzemy również udział w ogólnopolskim programie jakości badań. Rozszerzenie badań diagnostycznych pozwala na ocenę ryzyka rozwoju chorób, a ich wcześniejsze wykrycie zwiększa efekty leczenia.
W naszej przychodni mieści się pracownia badań psychologicznych, wyposażoną w nowoczesną aparaturę do badań sprawności psychoruchowej, gdzie mogą Państwo wykonać badania psychotechniczne dla kierowców, do pozwolenia na broń oraz operatorów wózków widłowych i maszyn.
W pracowni zatrudnieni są psychologowie uprawnieni do badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu, medycyny pracy badań na broń.

Dodatkowym atutem naszego centrum medycznego jest bliskość komunikacji miejskiej.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Lekarze przyjmujący w placówce

 • Hooshin Selahi

  Hooshin Selahi

  laryngolog
  Lekarz miły, sympatyczny. Bardzo szybko dokonał właściwej diagnozy i wdrożył właściwe leczenie. Zainteresowany problemem. Polecam
  Najwcześniej jutro
  Umów wizytę
 • Jacek Niegierysz

  Jacek Niegierysz

  okulista
  rzeczowy, kompetentny, zaangażowany. polecam jestem zadowolona ze sposobu przeprowadzenia badania, wywiadu i kompletnych wyjaśnień.
  Wolny termin: czw. 23 sie
  Umów wizytę
 • Zbigniew Kołodziejczyk

  Zbigniew Kołodziejczyk

  okulista
  Polecam.. Pan Doktor najpierw wysłuchał i przeprowadził badanie przedmiotowe w pełnym możliwym zakresie adekwatnie do wieku dziecka. Wizyta odbyła s...
  Wolny termin: pt. 31 sie
  Umów wizytę
 • Andrzej Winiewicz

  Andrzej Winiewicz

  laryngolog
  Lekarz rzeczowy, konkretny i bardzo cierpliwy. Umie słuchać i wyjaśnić. Cała wizyta odbyła się w miłej atmosferze zaś zabieg okazał się być skuteczny....
  Wolny termin: pt. 7 wrz
  Umów wizytę
 • Włodzimierz Idec

  Włodzimierz Idec

  lekarz medycyny pracy,internista
  Szybko, sprawnie i bezboleśnie i co najważniejsze bez wcześniejszej rejestracji. Polecam doktora. Proszę nie mylić z gabinetem medycyny pracy bezpośre...
 • Krystyna Szydło

  Krystyna Szydło

  neurolog
  Zgadzam sie w calej rozciąłości z wpisem Marii, ona pisala to w styczniu 2009 roku a ja we wrześniu 2011 roku. Doktór jest wspanialym lekarzem , aż za...
 • Iwona Idec-Sadkowska

  Iwona Idec-Sadkowska

  lekarz medycyny pracy,internista,lekarz rodzinny
 • Agnieszka Gerber-Sekula

  Agnieszka Gerber-Sekula

  laryngolog
  Dziękuję Pani Doktor za opiekę i leczenie w Oddziale Szpitalnym, a także w Przychodni Medicus. Przywrócila mi Pani wiarę w to, że człowiek chory, po...
 • Anna Hofman

  Anna Hofman

  neurolog

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Hooshin Selahi

  Laryngolog,

  • X
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział WrocławUsługa: ból ucha

   Lekarz miły, sympatyczny. Bardzo szybko dokonał właściwej diagnozy i wdrożył właściwe leczenie. Zainteresowany problemem. Polecam

  • L
   Lokalizacja: CENTRUM MEDYCZNE MEDYCYNA PRACY WROCŁAW

   Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Lekarz z dużą wiedzą, bardzo rzeczowy i sympatyczny. Polecam przychodnię, bardzo miła obsługa na recepcji i (co ważne) bardzo krótkie terminy.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Andrzej Winiewicz

  Laryngolog, lek.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CENTRUM MEDYCZNE MEDYCYNA PRACY WROCŁAWUsługa: konsultacje laryngologiczne

   Lekarz rzeczowy, konkretny i bardzo cierpliwy. Umie słuchać i wyjaśnić. Cała wizyta odbyła się w miłej atmosferze zaś zabieg okazał się być skuteczny. Z czystym sumieniem poleca pana Andrzeja.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo miły i konkretny lekarz, nie zbywał mnie i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Jacek Niegierysz

  Okulista,

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CENTRUM MEDYCZNE MEDYCYNA PRACY WROCŁAWUsługa: konsultacja okulistyczna

   rzeczowy, kompetentny, zaangażowany. polecam jestem zadowolona ze sposobu przeprowadzenia badania, wywiadu i kompletnych wyjaśnień.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CENTRUM MEDYCZNE MEDYCYNA PRACY WROCŁAWUsługa: przewlekłe zapalenie spojówek z maziowatym wysiekiem z obu oczu

   Dociekliwy,rzeczowy,kompetentny.Po zaordynowaniu lekòw juz po trzech dniach ich zazywania ogromna ulga.Mi£a atmosfera wizyty.Oby wiecej takich lekarzy.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Zbigniew Kołodziejczyk

  Okulista, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CENTRUM MEDYCZNE MEDYCYNA PRACY WROCŁAWUsługa: ocena wzroku i oczu dziecka w wieku ponizej 2 lat

   Polecam.. Pan Doktor najpierw wysłuchał i przeprowadził badanie przedmiotowe w pełnym możliwym zakresie adekwatnie do wieku dziecka. Wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze i i dziecko poddalo się procedurze bez żadnych protestów.. Uzyskaliśmy fachową ocenę w formie, która powoduje, ze następna kontrola na pewno odbędzie się u Pana Doktora.

  • J
   Lokalizacja: CENTRUM MEDYCZNE MEDYCYNA PRACY WROCŁAW

   Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Dużo czasu poświęca na tłumaczenie i wyjaśnianie problemu, słucha i służy radą.

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Krystyna Szydło

  Neurolog, lek.

  • H

   Zgadzam sie w calej rozciąłości z wpisem Marii, ona pisala to w styczniu 2009 roku a ja we wrześniu 2011 roku. Doktór jest wspanialym lekarzem , aż zapomina się przez moment o swojej chorobie. Bardzo, bardzo polecam! a przyjmuje w przychodni na ul. Olszewskiego. Hanka

  • M

   Wyrozumiała, serdeczna, doskonale wczuwa się w problemy pacjenta. Zawsze stara się pomóc i umie poświęcić odpowiednią ilość czasu (nie zbywa pacjenta byle czym). Diagnozy stawia po uprzednich specjalistycznych badaniach. Życzliwa dla ludzi starszych.


 • Włodzimierz Idec

  Lekarz Medycyny Pracy, Internista, lek.

  • N
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Szybko, sprawnie i bezboleśnie i co najważniejsze bez wcześniejszej rejestracji. Polecam doktora. Proszę nie mylić z gabinetem medycyny pracy bezpośrednio przynależnym do przychodni Ziemo-wita, który znajduje się na innym piętrze.

  • G

   Badania przeprowadzane są bardzo sprawnie i profesjonalnie. Pani Koralewska nie pracuje w tym gabinecie. Gorąco polecam doktora Ideca.


 • Agnieszka Gerber-Sekula

  Laryngolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: nagła głucha

   Dziękuję Pani Doktor za opiekę i leczenie w Oddziale Szpitalnym, a także w Przychodni Medicus. Przywrócila mi Pani wiarę w to, że człowiek chory, potrzebujący pomocy, anonimowy, może w tak krótkim czasie trafić do szpitala i otrzymać tak dobrą pomoc. Jestem wdzięczna, że Pani znalazła czas i potrafił osobiście podejść do mnie do łóżka szpitalnego i porozmawiać o mojej chorobie. To oznacza, że oprócz tego, że jest Pani lekarzem, z powołania, jest też Pani Dobrym Człowiekiem. Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy w swojej chorobie są osamotnieni i oprócz zaangażowania w leczenie, chcieliby spotkać lekarza z empatią. Dziękuję. Pacjentka Marta.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kontrola pooperacyjna

   Opieka pooperacyjna najlepsza z możliwych. Dokładny, konkretny i profesjonalny lekarz i jednocześnie bardzo życzliwa osoba.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu