Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jest specjalistą w zakresie chorób oczu. Z Wrocławskim Centrum Okulistycznym współpracuje od 2008 roku. Przyjmuje we Wrocławskim Centrum Okulistyczny...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby


Usługi i ceny

Operacja zeza


Zakładowa 11, Wrocław

Brak informacji o cenie

Wrocławskie Centrum Okulistyczne


Płukanie kanalików łzowych


Zakładowa 11, Wrocław

Brak informacji o cenie

Wrocławskie Centrum Okulistyczne


Badania okulistyczne dzieci


Zakładowa 11, Wrocław

Brak informacji o cenie

Wrocławskie Centrum Okulistyczne


Zwykła wizyta


Zakładowa 11, Wrocław

Brak informacji o cenie

Wrocławskie Centrum Okulistyczne

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Okulistyczne podejrzenia wady wzroku

Pani doktor, jest cierpliwa i ma rewelacyjne podejście do dzieci.Od pierwszych dni po urodzeniu moi synowie są pod jej opieką i nigdy się nie zawiodłam na profesjonalizmie i doświadczeniu pani doktor. Stwierdziła u syna genetyczna wadę nerwu wzrokowego i przebadala dodatkowo mnie i męża aby wykluczyć u nas. Polecam bardzo


A
Użytkownik zweryfikowany

Byłem na wizycie u Pani doktor pod koniec zeszłego roku. Jak się później okazało, po badaniu u innego okulisty miałem problem ze skurczem akomodacji. W trakcie wizyty zakropiono mi oko Tropicamidem i zbadano dno oka. Następnie Pani doktor dobrała mi okulary do czytania i pracy przed komputerem. Podawane przeze mnie objawy były typowe dla skurczu akomodacji jak się później dowiedziałem. Nie otrzymałem żadnych leków. Pani doktor nie udało się rozpoznać mojej przypadłości. Wizyta była droga. Wg mnie nie uzyskałem jasnych wytycznych co do tego co mi dolega oraz co mam robić dalej, aby się wyleczyć.


G
Użytkownik zweryfikowany

rewelacyjna pani doktor ,po wizytach nawet widzę kratery na księzycu .,serdeczne pozdrowienia buziak


P
Użytkownik zweryfikowany

Jest to jedyny lekarz okulista, któremu ufam ja i moja 3letnia córka. Dzięki niej zatrzymaliśmy wadę u mojego dziecka. Jest profesjonalna i bardzo przyjemna. Nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Za Panią Doktor wszędzie


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam,z Pania doktor spotkałam sie po raz pierwszy 16 marca gdy udalismy sie z mezem z nasza 9 miesieczna coreczka do niej z powodu ropiejacego oczka ktorego powodem okazał sie zatkany kanalik.Mała miała od urodzenia z nim problem lecz po pewny czasie ustapiło i sadizilismy ze jest juz dobrze co było mylne.Pani doktor dokładnie je obejrzała i pokazała jak prawidłowo masowac,lecz to nie pomagało.Po 1,5 tyg zdecydowalismy sie na zabieg sondowania poniewarz mała zle znosiła te masaze a efektow nie było.Zabieg wykonała Pani doktor,mała szybko doszła do siebie.od tamtej pory problem jak reka odjoł.Jestem zadowolona ze udałam sie do niej to bardzo dobry człowiek i znakomity specjalista,miła usmiechnieta i ma dobre podejscie do dzieci,dodam ze rozumie tez ze takie zabiegi sa drogie i dlatego zeby nas nie obciazac policzyła jak za sondowanie jednego kanalika choc sondowała 2 kanaliki.Wielki plus dla niej.Polecam!


W
Użytkownik zweryfikowany

bardzo dobra okulistka.Polecam szczególnie jak ktoś ma dzieci. U mojej wówczas 3,5 rocznej córki zdiagnozowano astygmatyzm, byliśmy u kilku okulistów, ale żaden nie potrafił dobrać córce szkieł. Trafiliśmy do dr Młyńczak i to Ona dobrała idealne szkła dla córki. Dziecko chętnie od początku nosi okulary, nie ma problemów z rysowaniem itd. Ciepła, pogodna i ma podejście do pacjentów. Gorąco polecam córcia ma 5,5 roku i nadal chodzimy do pani doktor.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


A
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u Pani Doktor z moją 1,5 miesięczną córeczką. Bardzo miła, uśmiechnięta, dobrze zbadała małą (nawet nie zapłakała). Polecam.


G

Byliśmy u do pani Doktor dzisiaj z trzymiesięczną córeczką, z powodu nierówno reagujących na światło źrenic; ta w lewym oku często bywa rozszerzona i znacznie wolniej się obkurcza. Malutka została zbadana delikatnie i cierpliwie - konieczne było trzykrotne zakrapianie oczu i oczekiwanie na reakcję. Wykluczywszy poważniejsze schorzenia pani Doktor zdiagnozowała tzw. leniwą źrenicę Adiego. Pokazała nam również (na dziecku i na nas samych) jak prawidłowo wykonywać masaż kanalików łzowych - nareszcie wiem, w jakim miejscu, z jaką siłą i jak często o robić. Ciepła, uśmiechnieta, emanująca spokojem Osoba. Polecam wszystkim rodzicom małych dzieci.


R

Pani Doktor to okulista na miarę 21 wieku. Miła, sympatyczna i współczująca, i co ważniejsze świetny fachowiec. Osobiście trafiłem do doktor pod koniec kwietnia 2008 roku, gdyż byłem zaniepokojony stanem moich oczu. Wcześmiej chodziłem do innych okulistów i alarmowałem, iż coś jest nie tak. Mam wrodzoną krótkowzroczność i zaćmę. Tak myślałem dotychczas. moja pierwsza wizyta u doktor Hanny Młyńczak przy Placu Hirszfelda 1 uświadomiła mi, że mam jaskrę i podwinięte soczewki. Towarzyszyło temu bardzo wysokie ciśnienie w oczach. Skierowała mnie do kliniki na operacje. Dziś nadal leczę się u niej, chociaż mieszkam za Poznaniem, jednak sprawiła że ciśnienie jest wyrównane i co najważniejsze bardzo dobre. Znam też osoby które się u doktor leczą lub leczyły i są zadowolone. Więcej takich lekarzy. Serdecznie polecam panią doktor. Przebadałem u niej dzieci i też estem zadowolony.


D

Doskonała Pani okulistka, bardzo dokładnie przeprowadziła u mnie badanie. Słyszałam, że jest dobrą lekarką od mojej koleżanki, ale wcześniej chodziłam do innego lekarza. Jednak po wizycie u Niej postanowiłam zmienić lekarza chociaż do Wrocławia muszę dojechać. Jest fantastyczna a przy tym bardzo miła i cierpliwa. Bardzo polecam zarówno ją, jak i ośrodek, w którym leczy ( na placu Hirszfelda 1)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jest specjalistą w zakresie chorób oczu. Z Wrocławskim Centrum Okulistycznym współpracuje od 2008 roku. Przyjmuje we Wrocławskim Centrum Okulistyczny...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby


Specjalizacje

  • Okulistyka