Hanna Świebocka-Młyńczak, okulista Wrocław

lek. Hanna Świebocka-Młyńczak

Zapisz

Okulista więcej

13 opinii

Zapisz

65 wyświetleń w ciągu 30 dni
Przewidywany czas odpowiedzi:

Adresy (2)


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Blik, + 2 więcej
71 738..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Moje doświadczenie

O mnie

Jest specjalistą w zakresie chorób oczu. Z Wrocławskim Centrum Okulistycznym współpracuje od 2008 roku. Przyjmuje we Wrocławskim Centrum Okulistyczny...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zez
  • Choroby oczu

Specjalizacje

  • Okulistyka

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


pl. Hirszfelda 1, Wrocław

Dolnośląskie Centrum Okulistyczne

Pozostałe usługi


Zakładowa 11, Wrocław

Dowiedz się więcej

Wrocławskie Centrum OkulistyczneZakładowa 11, Wrocław

Dowiedz się więcej

Wrocławskie Centrum OkulistyczneZakładowa 11, Wrocław

Dowiedz się więcej

Wrocławskie Centrum OkulistyczneZakładowa 11, Wrocław

Dowiedz się więcej

Wrocławskie Centrum Okulistyczne

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Okulistyczne badania okulistyczne dzieci

Wspaniała i bardzo zaangażowana. Profesjonalna i czujna. Cudowne podejście do dzieci, z szacunkiem, zrozumieniem i cierpliwością, także do rodziców. Komunikatywna. Wszystko tłumaczy. Bardzo skrupulatna w badaniu. Z łatwością zyskuje przychylność małych pacjentów.

Byłam z 5 letnią córką na kontroli. Zaniepokoiło mnie w ostatnim czasie oglądanie bajek jakby jednym okiem, przechylona główka. Niby nic. Pani doktor przeprowadziła wywiad i wykonała badanie. W niedowierzaniu, badanie zostało trzykrotnie powtórzone. Mieliśmy badanie komputerowe, badanie z obrazkami, zaglądnie mikroskopem. Niestety wyszliśmy z poważną diagnozą. Pani doktor uratowała wzrok mojego dziecka. Dziękuję bardzo Pani doktor za zaangażowanie i namawiam rodziców do rutynowej kontroli wzroku Waszych dzieci w wieku ok 4 lat, ale nie w bilansie u lekarza rodzinnego a u profesjonalisty okulisty.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Okulistyczne konsultacja okulistyczna

Witam serdecznie, chciałam napisać, że Pani Doktor źle zbadała mój wzrok. Stwierdziła wadę o dużo niższą, niż się okazała po 2 miesiącach. Zrobiłam szkła kontaktowe, które były nieostre. Wada okazała się po ponownym badaniu dużo większa.Pani doktor powiedziała, że nie muszę koniecznie nosić okularów, po czym dziś dowiedziałam się, że jest to niezbędne.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Okulistyczne Zwykła wizyta

Niestety, Pani doktor wystawiła mi błędną diagnozę, dodatkowo twierdząc, że cierpię na wskazane przez nią schorzenie przepisała lek, którego akurat w tym schorzeniu stosować nie wolno. Podczas wizyty miała problem ze znalezieniem gonioskopu, badanie przeprowadziła w bolesny sposób, skierowała mnie na zbieg, którego nie potrzebowałam. Zdałam się na intuicję i w końcu znalazłam specjalistę, który od ponad 30 miesięcy kontroluje moje schorzenie, które jak się okazało nie wymaga przyjmowania stałych leków (i nie jest tym wskazanym przez Panią doktor). Bardzo proszę każdego pacjenta o różne konsultacje, nie polegajcie na jednej opinii. Boję się myśleć do czego mogłoby mnie to doprowadzić.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Okulistyczne podejrzenia wady wzroku

Pani doktor, jest cierpliwa i ma rewelacyjne podejście do dzieci.Od pierwszych dni po urodzeniu moi synowie są pod jej opieką i nigdy się nie zawiodłam na profesjonalizmie i doświadczeniu pani doktor. Stwierdziła u syna genetyczna wadę nerwu wzrokowego i przebadala dodatkowo mnie i męża aby wykluczyć u nas. Polecam bardzo


A
Użytkownik zweryfikowany

Byłem na wizycie u Pani doktor pod koniec zeszłego roku. Jak się później okazało, po badaniu u innego okulisty miałem problem ze skurczem akomodacji. W trakcie wizyty zakropiono mi oko Tropicamidem i zbadano dno oka. Następnie Pani doktor dobrała mi okulary do czytania i pracy przed komputerem. Podawane przeze mnie objawy były typowe dla skurczu akomodacji jak się później dowiedziałem. Nie otrzymałem żadnych leków. Pani doktor nie udało się rozpoznać mojej przypadłości. Wizyta była droga. Wg mnie nie uzyskałem jasnych wytycznych co do tego co mi dolega oraz co mam robić dalej, aby się wyleczyć.


G
Użytkownik zweryfikowany

rewelacyjna pani doktor ,po wizytach nawet widzę kratery na księzycu .,serdeczne pozdrowienia buziak


P
Użytkownik zweryfikowany

Jest to jedyny lekarz okulista, któremu ufam ja i moja 3letnia córka. Dzięki niej zatrzymaliśmy wadę u mojego dziecka. Jest profesjonalna i bardzo przyjemna. Nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Za Panią Doktor wszędzie


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam,z Pania doktor spotkałam sie po raz pierwszy 16 marca gdy udalismy sie z mezem z nasza 9 miesieczna coreczka do niej z powodu ropiejacego oczka ktorego powodem okazał sie zatkany kanalik.Mała miała od urodzenia z nim problem lecz po pewny czasie ustapiło i sadizilismy ze jest juz dobrze co było mylne.Pani doktor dokładnie je obejrzała i pokazała jak prawidłowo masowac,lecz to nie pomagało.Po 1,5 tyg zdecydowalismy sie na zabieg sondowania poniewarz mała zle znosiła te masaze a efektow nie było.Zabieg wykonała Pani doktor,mała szybko doszła do siebie.od tamtej pory problem jak reka odjoł.Jestem zadowolona ze udałam sie do niej to bardzo dobry człowiek i znakomity specjalista,miła usmiechnieta i ma dobre podejscie do dzieci,dodam ze rozumie tez ze takie zabiegi sa drogie i dlatego zeby nas nie obciazac policzyła jak za sondowanie jednego kanalika choc sondowała 2 kanaliki.Wielki plus dla niej.Polecam!


W

bardzo dobra okulistka.Polecam szczególnie jak ktoś ma dzieci. U mojej wówczas 3,5 rocznej córki zdiagnozowano astygmatyzm, byliśmy u kilku okulistów, ale żaden nie potrafił dobrać córce szkieł. Trafiliśmy do dr Młyńczak i to Ona dobrała idealne szkła dla córki. Dziecko chętnie od początku nosi okulary, nie ma problemów z rysowaniem itd. Ciepła, pogodna i ma podejście do pacjentów. Gorąco polecam córcia ma 5,5 roku i nadal chodzimy do pani doktor.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


A
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u Pani Doktor z moją 1,5 miesięczną córeczką. Bardzo miła, uśmiechnięta, dobrze zbadała małą (nawet nie zapłakała). Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jest specjalistą w zakresie chorób oczu. Z Wrocławskim Centrum Okulistycznym współpracuje od 2008 roku. Przyjmuje we Wrocławskim Centrum Okulistyczny...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zez
  • Choroby oczu

Specjalizacje

  • Okulistyka

Zdjęcia


Powiązane wyszukiwania