Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Polecam Panią doktor każdemu kto ma problemy ze skórą. Leczyłam trądzik od okresu dojrzewania czyli jakieś 15 lat z różnym skutkiem, byłam tak zrezygnowana metodami które proponowali dermatolodzy że leczyłam się od kilku lat na własną rękę. Dopiero gdy zobaczyłam efekty leczenia przez dr Proskurę u koleżanki zdecydowałam się na wizytę u niej. I jestem zachwycona!!! Wreszcie moja cera wygląda jak powinna. Co prawda mam trochę blizn po wieloletnim trądziku ale z miesiąca na miesiąc są mniej widoczne, wierzę że i ten problem uda się rozwiązać. Gorąco polecam !!!

 • J

  Wspaniała, genialna i mogłabym tak wymieniać... Moje dziecko miało nietypową chorobę, której nikt nie potrafił zdiagnozować, a tej Pani doktor się udało. Profesjonalnie podeszła do sprawy, zleciła badania, przepisała leki i dokładnie wytłumaczyła jak należy postępować. Kompetentna, a przy tym przemiła osoba.

 • Z

  Polecam wszystkim tą lekarkę, jest kompetentna, szczegółowo wyjaśni przyczyny choroby, jej przebieg, leczenie i ewentualne skutki. Nie zapomni powiedzieć jak przeciwdziałać powikłaniom, jak unikać nawrotu choroby.......wszystko wyjaśni. Nie szukajcie innych lekarzy , jeśli możecie skorzystać z pomocy tej lekarki

 • K

  Pani doktor poświęca pacjentom dużo czasu, jest wnikliwa. Niestety nam kompletnie nie pomogła. Trafiliśmy do niej z synem. Wymyśliła chorobę, o której przeczytała przy nas z jakieś starej encyklopedii. Nie była jednak tego pewna, więc odesłała nas dalej.

 • M

  lekarz z powołania, cierpliwie wysłucha, wszystko wytłumaczy, nigdy nie odeśle z kwitkiem, poświęca tyle czasu ile tylko potrzeba, najlepszy lekarz jakiego znam wyleczyła mnie z wielu dolegliwości, leczy się u niej również mój brat i kuzynka z bardzo dobrymi wynikami

  Magda

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

188

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1300

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go