Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Dermatolog
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Halina Proskura

Halina Proskura

Dermatolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten dermatolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Halina Proskura to jeden z 91 lekarzy o specjalizacji dermatolog w miejscowości Lublin na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Halina Proskura przyjmuje w 3 gabinetach

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1300 osób

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

5 opinii

 • AW

  Polecam Panią doktor każdemu kto ma problemy ze skórą. Leczyłam trądzik od okresu dojrzewania czyli jakieś 15 lat z różnym skutkiem, byłam tak zrezygnowana metodami które proponowali dermatolodzy że leczyłam się od kilku lat na własną rękę. Dopiero gdy zobaczyłam efekty leczenia przez dr Proskurę u koleżanki zdecydowałam się na wizytę u niej. I jestem zachwycona!!! Wreszcie moja cera wygląda jak powinna. Co prawda mam trochę blizn po wieloletnim trądziku ale z miesiąca na miesiąc są mniej widoczne, wierzę że i ten problem uda się rozwiązać. Gorąco polecam !!!

 • ZW

  Wspaniała, genialna i mogłabym tak wymieniać... Moje dziecko miało nietypową chorobę, której nikt nie potrafił zdiagnozować, a tej Pani doktor się udało. Profesjonalnie podeszła do sprawy, zleciła badania, przepisała leki i dokładnie wytłumaczyła jak należy postępować. Kompetentna, a przy tym przemiła osoba.

 • JZ

  Polecam wszystkim tą lekarkę, jest kompetentna, szczegółowo wyjaśni przyczyny choroby, jej przebieg, leczenie i ewentualne skutki. Nie zapomni powiedzieć jak przeciwdziałać powikłaniom, jak unikać nawrotu choroby.......wszystko wyjaśni. Nie szukajcie innych lekarzy , jeśli możecie skorzystać z pomocy tej lekarki

 • KW

  Pani doktor poświęca pacjentom dużo czasu, jest wnikliwa. Niestety nam kompletnie nie pomogła. Trafiliśmy do niej z synem. Wymyśliła chorobę, o której przeczytała przy nas z jakieś starej encyklopedii. Nie była jednak tego pewna, więc odesłała nas dalej.

 • MS

  lekarz z powołania, cierpliwie wysłucha, wszystko wytłumaczy, nigdy nie odeśle z kwitkiem, poświęca tyle czasu ile tylko potrzeba, najlepszy lekarz jakiego znam wyleczyła mnie z wielu dolegliwości, leczy się u niej również mój brat i kuzynka z bardzo dobrymi wynikami

  Magda

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online