Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Specjalistyczna Medica

Jutrzenki 4

20-538 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Sagan Inny

  Nie polecam tego neurologa . Sprawił mi przykrość swoimi słowami i uznał , że zrzucenie kilku kilo załatwi problem z plecami . Chociaż nie jestem osobą otyła . Nie wziął pod uwagę pracy , która wykonuje . Nie interesowało go w jaki sposób się stało, że moje plecy odmawiają posłuszeństwa i czasem nie mogę wstać z łóżka z powodu bólu . Zapisał mi witaminy z grupy B kosztujące ponad 50zl i mają mnie wyleczyć . Jakby ich niedobór mnie dotykał . Po takich sytuacjach wolę pójść prywatnie i poczuć się ważna , bo przychodząc do lekarza oczekuje rezultatow i rozwiązania problemów poprzez obszerny wywiad lekarski, zrozumienie pacjenta i przyjemnej atmosfery .


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Lipert Inny

  Bardzo dobra Pani doktor. Najlepsza pod słońcem. Nigdy mi nie wyrządziła krzywdy zawsze pomogła, odpowiednio i ostrożnie dobiera leki. Pani Monika jest miła, empatyczna i bardzo cierpliwa. Zawsze doradzi i wytłumaczy. Jak dla mnie doktor na medal.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Brzozowska-Jaśkiewicz Inny

  Pani Doktor przyjęła mnie punktualnie i bardzo miło, Podczas wizyty wykazała sie dużym zaangażowanie, dokładnie zbadała historię mojej choroby. Odniosłem wrażenie, że Pani Doktor posiada dużą wiedzę, co sprawiło, że zalecony dobór metod leczenia sprawdził się znakomicie, za co jestem jej bardzo wdzięczny. Polecam Panią Doktor !


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Brzozowska-Jaśkiewicz Inny

  Miałam wielkie szczęście ze trafiłam do Pani Doktor to specjalistka z prawdziwego zdarzenia . Cierpliwa wyrozumiała pełna wiedzy i konkretna . Pani doktor pomogła mi i już od kilku miesięcy nie żyje w bólu .


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Feliks Świrszcz Inny

  Odradzam, zdiagnozował u mnie rozrost gruczołu krokowego a następnie przepisał leki po których czułem się źle. Jeśli chodzi o badania to w zasadzie ograniczał się jedynie do sporadycznego badania "per rectum" nie zlecając żadnych innych. . Po prywatnej konsultacji i badaniu USG prostaty u innego urologa okazało się że nie mam przerostu prostaty, lekarz polecił natychmiastowe odstawienie leków urologicznych. Tak więc przez kilka miesięcy brałem leki na chorobę której nie miałem..


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Halina Proskura Uczulenie

  Bardzo miła, kompetentna Pani Doktor. W nagłych przypadkach przyjmuje natychmiast bez względu na wyznaczony czas pracy.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Halina Proskura

  Pierwszy dermatolog, który naprawdę mi pomógł. Leczyłam trądzik przez 6 lat, ale problem ciągle powracał, dopiero Pani doktor pomogła mi pozbyć się problemu raz na zawsze bez potrzeby stosowania antybiotyków i maści, które tylko niszczyły moją skórę. Polecam!


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Lipert depresja

  Pani doktor jest przesympatyczną osobą ,konkretna ale też bardzo empatyczną. Słucha , doradza i bardzo szczegółowo prowadzi wizytę co pozwala na postawienie trafnej diagnozy. Czułem się naprawdę potraktowany z dużym zaangażowaniem. Pani Doktor
  ustaliła konkretne leczenie które było skuteczne mimo ze musiałem poczekać na efekt. Polecam gorąco.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Gęca

  Poszłam do pani doktor z problemem i wynikami , niestety nie uzyskałam pomocy i odpowiedzi gdyż pani doktor nie za bardzo zna sie na chorobach autoimmunologicznych .jestem zawiedziona i rozgoryczona bo czekałam na wizytę 2,5 miesiąca . Rozmowa była bardzo ogólnikowa .rownie dobrze mogłam odpuścić sobie wizytę bo nie wniosła nic do mojego stanu zdrowia . Moze dla starszych osób ze zwyrodnieniem stawów jest pomocna jednak w zakresie reumatologów sa jeszcze inne choroby , które nie sa juz rzadkością w obecnych czasach.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania