Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Przychodnia Specjalistyczna Medica
Jutrzenki 4, 20-538 Lublin
Przychodnia Specjalistyczna Medica logo
Ubezpieczenia
NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (23)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Wolska-Gawron konsultacja dermatologiczna

  Już kiedyś leczyłam się u Pani doktor, teraz wróciłam z zupełnie innym problemem. Pełen profesjonalizm, z czystym sumieniem polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Wolska-Gawron Konsultacja dermatologiczna dzieci

  Cudowne podejście do dzieci! Pani doktor zyskała tytuł "ulubionej pani doktor" mojej córeczki co stanowi najlepszą rekomendację. Dziękujemy za pomoc

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Katarzyna Wolska-Gawron konsultacja dermatologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Pani doktor miła, uśmiechnięta, obejrzała dokładnie wszystkie zmiany, wyjaśniła przyczynę problemu, wydała szczegółową rozpiskę z zaleceniami. Leczenie już po kilku dniach terapii przynosi efekty. Polecam

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Lipert Inny

  Serdecznie polecam Panią Doktor. Jest bardzo empatyczna, ciepła, ale też zabawna i wyrozumiała. Skutecznie mnie wyleczyła z zaburzeń depresyjnych, dobrze stawiając diagnozę i dobierając farmakoterapię. Zawsze z zaangażowaniem mnie wysłuchiwała, ale też dobrze tłumaczyła szczegóły leczenia. Wychodząc od niej zawsze czułam się lepiej, uspokojona, dobrze zaopiekowana. Bardzo dobra lekarka i bardzo dobry człowiek.

  D
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Bienia Inny

  Szczerze nie rozumiem negatywnych opinii, które tu się znajdują. U Pani doktor leczę się już ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Na pierwszej wizycie dostałam skierowanie na szereg badań plus USG tarczycy. Dodatkowo doktor przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad. Na każdej wizycie omawiane są wyniki badań, które zostały wcześniej zlecone. Wszystko jest zawsze szczegółowo wyjaśnione, na każde pytania doktor odpowiada. Dodatkowo jest bardzo empatyczna i na każdej wizycie czuje się zaopiekowana. Cieszę się, że nie zasugerowałam się opiniami i trafiłam do Pani doktor Elżbiety Bieni. Polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Bienia Inny

  Gdy przeczytałam opinie na temat Pani doktor, chciałam zrezygnować z wizyty, jednak czas oczekiwania do innych specjalistów odwiódł mnie od tego pomysłu. Poszłam na wizytę z myślą, że najwyżej nie zastosuję się do zaleceń lekarki. Podczas wizyty mile się zaskoczyłam... Pani doktor spojrzała w wyniki, przeprowadziła wywiad (byłam u niej pierwszy raz), zleciła badania, o które nawet nie prosiłam (m.in. witamina D), zmierzyła mi ciśnienie, dotykała szyję, by zbadać tarczycę. Była przyjaźnie nastawiona, był to okres świąteczny - życzyła mi wesołych świąt :) Myślę, że część złych opinii wynika z faktu, że niektórzy pacjenci chcieliby otrzymać magiczna tabletkę, która wyleczy wszystkie schorzenia, w tym nadwagę, a Pani doktor zaleca raczej zmianę diety i aktywność fizyczną, niż niepotrzebne faszerowanie lekami. Polecam przekonać się samemu o kompetencjach Pani doktor, bo można miło się zaskoczyć :) Pozdrawiam

  A
  Profil zweryfikowany
  Halina Proskura Inny

  Trafiliśmy do Pani dr ponieważ u syna 6 lat pojawiło się łysienie plackowate .
  Byliśmy najpierw w Luxmedzie prywatnie u innego lekarza. Wydane dużo pieniędzy na badania i leki a efektów nie było .
  Po dwóch wizytach u dr Proskury wszystko było już ok. Najpierw wcierka, nie droga , nie pomogła potem maść i wszystko minęło. Doktor bardzo dokładnie wyjaśniła jak i co stosować. Wszystko rozpisała. Poradziła w jakich aptekach szukać.
  Polecam

  K
  Profil zweryfikowany
  Monika Bojarska - Łoś Inny

  Skierowanie dostałam od lekarza rodzinnego z podejrzeniem cukrzycy. Pani doktor kazała mi przynieść wyniki sprzed ponad 3 lat z krzywej cukrowej. Bez nich odmówiła leczenia. Kazała przyjść ponownie po ich odszukaniu.informowałam, ze nie mam mam już dostępu do tych wyników Nie wystawiła żadnego skierowania, żadnego zlecenia na badania. Odmówiła mi zlecenia kolejny raz krzywej cukrowej i wypytywała o szczegółowe wyniki z nich których nie pamiętałam.kompletne ignorowanie mnie, ze chce zrobić nowe badania. Jestem osoba bardzo młoda i bazowanie na wynikach sprzed kilku lat to dla mnie śmieszność. Generalnie Pani Doktor była bardzo niesympatyczna pomimo otwartości i uprzejmości z mojej strony. Czułam od niej, że zawracam jej głowę. Nie wysłuchała w ogóle mojego problemu. Zajmowała się tylko szukaniem na klawiaturze i rzucaniem hasłami. Poczułam sie jak intruz i zostałam odesłana z kwitnieniem. Zmarnowałam tylko kod ze skierowania lekarskiego.

  M
  Profil zweryfikowany
  Iwona Kosacka-Blajer Inny

  Pani doktor jest bardzo uprzejma i z zaangażowaniem słucha pacjenta. Jestem młodą osobą, która całe życia zmagała się z trądzikiem i dzięki Pani doktor udało mi się go w końcu trwale wyleczyć. Warto wspomnieć, że wszystko miałam bardzo dokładnie wytłumaczone dzięki czemu nie miałam żadnych wątpliwości. Mimo, iż trądzik już wyleczyłam, to nadal przychodze ze wszelkimi problemami skórnymi do Pani doktor. W 100% polecam!!!!!!

  M
  Profil zweryfikowany
  Iwona Kosacka-Blajer Inny

  Jako mama córki, z ciężkim trądzikiem, odnalazłam u pani Doktor zbawienna pomoc i przywiązałam się na dobre. Wiedza i jakość leczenia plus miła atmosfera. Dziękuje!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania