Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zobacz więcej

Adres

BIO-MEDICAL
Weteranów 11, 20-038 Lublin
BIO-MEDICAL logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (36)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  dr Mariusz Jęczeń Inny

  Bardzo empatyczny i delikatny lekarz. Podczas wizyty zero stresu, czułam się komfortowo. Pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnia, zawsze wychodzi naprzeciw pacjentce - pyta, słucha, doradza. Polecam z czystym sercem, nawet jeśli macie opory przed pójściem do ginekologa-mężczyzny!

  J
  Profil zweryfikowany
  BIO-MEDICAL Inny

  Pani Doktor zapytała się z jakim problem przychodzę i to na tyle z pozytywnych aspektów wizyty. Pani Doktor nie interesowały choroby w rodzinie (de facto związane z chorobą, którą podejrzewałam), stwierdziła, że jestem za młoda by mieć chorą tarczycę i że za dużo czytam informacji w internecie. Chroniczne zmęczenie pomimo higieny snu, wypadanie włosów garściami, szybką męczliwość (nawet przy chodzeniu, BMI w dolnej normie), kołatanie serca i wiele innych to tylko przepracowanie. Jak dzieci nie planuje to niepotrzebne badania dodatkowe. Wymuszone od Pani doktor skierowanie na USG tarczycy nie zostało zrealizowane, bo nie było w najbliższych miesiącach osoby, która je wykonuje. Po pół roku się dowiedziałam, ze mam raka tarczycy. Dziękuję sobie, że nie zrezygnowałam w dalszych poszukiwaniach dobrego specjalisty, który zaopiekuje się pacjentem tak jak należy. Jeśli komuś zależy na miłym specjaliście to zdecydowanie dr Anna takim jest, a trafnej diagnozy warto szukać u innego lekarza.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr Mariusz Jęczeń Inny

  Doktor przecudowny. Byłam u niego kilka razy - i wizyta i USG. Spokojny, cierpliwy, uśmiechnięty. Przyszłam z konkretnymi pytaniami i wątpliwościami, odpowiedział na wszystkie, wyjaśnił wątpliwości. Badanie komfortowe. Aż dziw bierze, że tacy lekarze przyjmują w przychodni na NFZ. Bardzo polecam!

  C
  Profil zweryfikowany
  Grażyna Kądziela-Wypyska Inny

  Zdecydowanie nie polecam w imieniu mojej mamy, która próbowała wyleczyć zmiany skórne na nosie, powracającą ranę i strupa. Pani doktor powiedziała, że to naczynko i zaleciła mamie krem ######## na naczynka, nie muszę mówić, że mama w swej naiwności i zaufaniu lekarzowi stosowała to kilka miesięcy, oczywiście nic nie pomogło i wreszcie inny lekarz skierował mamę do hirurga, który zdiagnozował od razu zmiany rakowe. Mama straciła kilka miesięcy kremując się kremikiem na naczynka. Uważam, że to skandal leczyć ludzi w ten sposób. Mam nadzieję, że czyta Pani tutaj opinie na swój temat i następnym razem się Pani zastanowi 2 razy nad diagnozą.

  R
  Profil zweryfikowany
  Marta Lis-Sochocka Inny

  Przesympatyczna Pani Doktor,empatyczna, dokładna, zleca badania, Ogromna wiedza, fachowość i profesjonalizm.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr Mariusz Jęczeń Inny

  Wspaniały lekarz , cierpliwy i bardzo empatyczny . Mogę nawet posunąć się do stwierdzenia że najlepszy u jakiego byłam . Przyszłam z pierwszą ciąża , doktor był w przeciwieństwie do poprzedników bardzo sympatyczny, szczegółowo opisywał co widać na badaniu USG , rozwiewał wszelkie wątpliwości i też baaaardzo mnie uspokoił . Można mu zaufać !

  Profil zweryfikowany
  BIO-MEDICAL Inny

  Moja wizyta u Pani Doktor przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Rozpoczęła się punktualnie. Pani Doktor dokładnie wypytała o mój problem, objawy, zbadała mnie i dała skierowanie na badania dodatkowe. Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjenta. Polecam i nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, bo Pani Dr jest bardzo zainteresowana pacjentem.

  A
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Zborowska Inny

  Bardzo polecam wizytę u Pani Doktor. Z zaangażowaniem prowadzi leczenie, a wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Bez ponaglania i pośpiechu, z dokładnym wywiadem i badaniem. Pacjent wychodzi że świadomością, że z pewnością powróci do zdrowia. Dziękuję!!!

  P
  Profil zweryfikowany
  BIO-MEDICAL Inny

  Bardzo miła Pani Doktor, wysłuchała zarówno mnie jak i moją mamę, wizyta jak najbardziej na plus, doktor łączy swoją widzę z prośbami pacjentów :)

  P
  Profil zweryfikowany
  BIO-MEDICAL Inny

  Najmniej taktowny, empatyczny lekarz u jakiego byłam. Przez całą wizytę musiałam walczyć o możliwość wypowiedzenia dwóch zdań na temat objawów, po zakomunikowaniu że odczuwam mocne obniżenie nastroju i ataki paniki co może być powiązane z chorobami tarczycy dr. odpowiedziała z kpiącym uśmiechem że może depresję mam. Tak samo zignorowała wszystkie pozostałe objawy o których mówiłam. Gdy mówiłam o tym że czuję się przemęczona usłyszałam że jak mam się nie czuć zmęczona skoro ważę 20kg za dużo. A po stwierdzeniu przeze mnie że przytyłam dosyć dużo w krótkim czasie pomimo braku pogorszenia stylu życia usłyszałam że to tylko i wyłącznie moja wina. Nie polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania