Dr n. med.

Grzegorz Herbut

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Profesjonalizm oparty na analizie przeprowadzonego badania,w celu ustalenia przyczyny problemu z opcja wyjaśnienia możliwych opcji rozwiązania zaistniałego problemu.Estetyczne przeprowadzenie rozwiązania problemu sprawiające możliwość ponownego uśmiechania się;)Obsługa miła i rzeczowa wyjaśniająca wszelkie możliwe pojawiające się wątpliwości.Polecam. Życzę wszystkim dużo uśmiechu;)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwent Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy zrealizował podczas swojego dwu letniego pobytu w Klinice Stomatologicznej Uniwersytetu Ludwika Maxymiliana w Monachium gdzie w 2005 roku obronił pracę doktorską. Specjalista protetyki stomatologicznej. Autor publikacji o tematyce stomatologicznej. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce i implantoprotetyce. Zajmuje się głownie dużymi, trudnymi rekonstrukcjami uśmiechu, które przywracają pacjentom radość życia i pewność siebie. Doskonała współpraca lekarza i technika uczestniczącego czynnie w pracy z pacjentem skutkuje niebywałymi efektami estetycznymi. Dzięki swojej rozległej wiedzy, umiejętności przewidywania i dużej praktyce efekty jego leczenia są długotrwałe. Współpraca z uznanymi lekarzami z Kliniki Stomatologicznej Uniwersytetu Ludwika Maksymiliana w Monachium zapewnia pacjentom najwyższą jakość leczenia. Jego indywidualne, specyficzne, delikatne i pełne ciepła podejście do pacjenta doceniane jest przez liczne grono jego stałych pacjentów.

  Specjalizacje

  • Protetyka stomatologiczna

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Grzegorz Herbut
  Grzegorz Herbut
  Stomatolog
  Kraków
  Witam, nie wiem czy to jeszcze aktualne ale dopiero teraz odczytałem wiadomość. Wykonanie licówek to czas ok 7 do 14 dni w zależności od sytuacji jaką zastaniemy. Koszt jednej licówki to 1800… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Profesjonalizm oparty na analizie przeprowadzonego badania,w celu ustalenia przyczyny problemu z opcja wyjaśnienia możliwych opcji rozwiązania zaistniałego problemu.Estetyczne przeprowadzenie rozwiązania problemu sprawiające możliwość ponownego uśmiechania się;)Obsługa miła i rzeczowa wyjaśniająca wszelkie możliwe pojawiające się wątpliwości.Polecam. Życzę wszystkim dużo uśmiechu;)

  • Z

   Przez dziewięć miesięcy byłam pod opieką Doktora Herbuta. Chociaż zabiegi nie należą do najprzyjemniejszych, staranność Doktora i miła atmosfera w klinice, spowodowały, że bez stresu zakończyłam leczenie.
   Bardzo dziękuję Doktorowi za przywrócenie mi uśmiechu i możliwości cieszenia się smakiem wielu potraw, o których od kilku lat tylko marzyłam.
   Dziękuję i pozdrawiam,
   Zofia M.

  • M

   Dr Grzegorz Herbut to prawdziwy profesjonalista,niezwykle cierpliwy,uprzejmy i bardzo delikatny.
   Wizyty w La Dentice,to dla mnie czysta przyjemność!Piękne,nowoczesne wnętrze Kliniki,spełnia oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów.Z czystym sumieniem polecam każdemu!!!!

  • M

   Witam! Postanowiłam również wyrazić swoją opinię na temat tego lekarza. Doktor Herbut jest bardzo dobrym specjalistą, ma znakomite podejście do Pacjenta, przygotowuje plan leczenia dostosowany indywidualnie do jego potrzeb oraz wykonuje go z należytą starannością. Nigdy nie myślałam, że jeszcze mogę cieszyć się pięknym uśmiechem, jednak dr Herbut to zmienił :) Bardzo dziękuję i z pewnością nadal będę polecać Klinikę Doktora wszystkim znajomym.

  • A

   Dr Grzegorz Herbut jest lekarzem, który został powołany do tego co robi. Żaden lekarz nigdy wcześniej nie ocenił tak profesjonalnie i kompleksowo moich potrzeb, jeżeli chodzi o moje zęby. Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, jest ekspertem w swojej dziedzinie. Widać, że praca jest jego pasją. Przyjeżdżam do kliniki Pana Doktora specjalnie z Nowego Sącza i nie zamienię jej na żadną inną. Zespół, który tam pracuje jest fantastyczny, sprawia, że wizyta w gabinecie jest czystą przyjemnością:) Dzieki Panu Doktorowi odzyskałam piękny uśmiech, to inna jakość życia!!!!
   Będę polecać La Denticę wszystkim moim znajomym.

  • M

   Po dzisiejszej wizycie jestem zachwycona!:) Naprawdę to jest tak bardzo odczuwalna różnica w porównaniu z innymi klinikami stomatologicznymi, że teraz już wiem o czym mówił mi tyle razy mój znajomy.

  • C

   To jeszcze ja dorzuce swoje trzy grosze. Trafiłam do pana Grzegorza, bo poleciła mi go moja przyjaciółka. Ta zmiana to był strzał w dziesiątkę. Super kontakt i profesjonalista jak sie patrzy :)

  • A

   Nie będę wyjątkiem - pan Grzegorz jest rewelacyjnym stomatologiem. Ma odpowiednie podejście do pacjenta, wyjaśni, pokaże i co najważniejsze, wyleczy. Chodzimy do niego całą rodziną, a teraz szczególnie polecam jego nowy gabnet La Dentica w Wiślanych Tarasach. Nie ma lepszego w Krakowie!!!!!!!

  • M

   Kto raz do doktora trafi, ten będzie skazany na niego już zawsze!!! Fenomenalny specjalista!! Naprawiał mi zęby 5-6 lat temu a do dziś inni dentyści, bez zdjęcia rtg, nie wierzą mi, że zęby mają wypełnienie - tak perfekcyjnie i po mistrzowsku zrobione. Pomijam fakt, iż na fotelu czułam się zawsze jak,co najmniej, u tajskiego masażysty - usypiałam po kilku minutach :) Po przeprowadzce kilkakrotnie trafiałam do różnych stomatologów i absolutnie nigdzie nie jest tak jak u dr Herbuta. Bardzo polecam, jest to dość młody ale ambitny specjalista, którego przeznaczeniem jest stomatologia przez duże S.

  • G

   Świetny protetyk, jestem bardzo zadowolona z jego usług. Sympatyczny, kompetentny, bardzo, bardzo dokładny i staranny, jak dla mnie to wręcz za bardzo pedantyczny:)