dr n. med.

Grzegorz Gawryś

Endokrynolog, Internista

1989 – absolwent (z wyróżnieniem) Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi 1994 – specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych – stopień I 1998 – specjalizacja w zakresie chorób wewn... więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • 1989 – absolwent (z wyróżnieniem) Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi
  1994 – specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych – stopień I
  1998 – specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych – stopień II
  2000 – specjalizacja w zakresie – endokrynologia – stopień II
  2001 – obrona pracy doktorskiej z zakresu medycyny – endokrynologii

  Dodatkowe informacje:

  do 2010 r. - Zastępca Ordynatora Oddziału Endokrynologicznego Kliniki Chorób Wewnętrznych 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Poliklinika we Wrocławiu
  2010-2012 r. - Ordynator Klinicznego Oddziału Chorób Wewnętrznych Kliniki Chorób Wewnętrznych 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Poliklinika we Wrocławiu
  2012-2013 r. - Zastępca Kierownika Kliniki Chorób Wewnętrznych 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Poliklinika we Wrocławiu

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi

Certyfikaty

 • Grzegorz Gawryś, endokrynolog w mieście Wrocław - Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

353 opinie

 • Byłam u wielu lekarzy, którzy swoimi sposobami tylko pogarszali mój stan zdrowia. Wreszcie trafiłam do Pana Doktora Grzegorza Gawrysia - jestem zachwycona. Trafna diagnoza, szybkie w skutkach leczenie, dzięki czemu nareszcie czuję się dobrze. Pan Doktor jest bardzo sumienny w swojej pracy, posiada ogromną wiedzę, zleca szczegółowe badania i przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem. Jest to jeden z niewielu lekarzy wartych polecenia w 100%. Wszystko jak najbardziej na plus.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam, Pan Doktor jest bardzo miły, rzeczowy i bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Byłam wczoraj na mojej pierwszej wizycie, Pan Doktor przeprowadził dokładny wywiad i zrobił USG tarczycy tłumacząc wszystko na bieżąco. Zwrócił również uwagę na inne nieprawidłowości funkcjonowania mojego organizmu. Widać, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Mam wrażenie, że po wielu nieudanych próbach, znalazłam w końcu odpowiedniego specjalistę.

 • Bardzo dobry specjalista, konkretny i rzeczowy. Traktuje organizm jako całość, zleca szereg badań, aby wyjaśnić istotę problemu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Chodzę z synami do doktora. Dzisiaj byłam na kolejnej wizycie. Gorąco polecam. Doktor rzeczowy , dokładny nigdy nie spieszy się na wizycie. Dokładnie wytłumaczy kiedy mam pytania. Mogę powiedzieć ze najlepszy specjalista na jakiego trafiłam, a nie jest to pierwszy endokrynolog do którego chodziłam.
  Agnieszka

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzetelny, dokładny, profesjonalny. Dba o pacjenta, dostrzega jego perspektywę, informuje i wyjaśnia wszystkie procedury. Po wizycie jestem bardzo zadowolona, otrzymała konkretny plan leczenia i postępowania. Polecam Pana doktora wszystkim, a szczególnie tym, którzy w walce o własne zdrowie, nie jednego doświadczyli.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wszystko w jak najlepszym porzadku. Lekarz mial dobra wiedze na temat mojej dolegliwosci gdy dwójka poprzednich nie potrafiła mi pomoc

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobre wrażenie. Bardzo komunikatywny, wszystko dokładnie wytłumaczył, bez zbędnych ozdobników czy zlecania niepotrzebnych badań.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo udana wizyta. Na pewno pojawię ponownie na kolejnych wizytach u doktora Grzegorza. Widać że kocha leczyć....

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz. Przeprowadził wnikliwy wywiad. Leczy pacjeta globalnie, nie patrzy wybiurczo na dolegliwosci. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry fachowiec, rzetelne i rozsądne podejście do tematu, Warto zainwestować w konsultacje bezpośrednie jak i późniejsze porady zdalne - elektroniczne.