Adres

ul.Skrajna 10, Krzyki , Wrocław
Gabinet Prywatny i Oddział Neonatologii Szpital im . A. Falkiewicza Wrocław

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny i Oddział Neonatologii Szpital im . A. Falkiewicza Wrocław

Pani Doktor to świetny specialista. Zawsze możemy liczyć na pomoc i fachową diagnozę. Diagnoza Pani Doktor zawsze była trafiona. A przy tym nasz synek uwielbia Panią Doktor. Jest miła i zawsze uśmiechnięta. Ma świetne podejście do dzieci. Gorąco polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu choroba

Pani Doktor jest bardzo miła osobą. Nasz syn ja uwielbia. A przy tym świetny i profesjonalny lekarz. Od pięciu lat korzystamy z pomocy pani Doktor zawsze jej diagnoza była trafiona. Nigdy nie odmówiła nam pomocy. To Pani Doktor u naszego synka zdiagnozowala refluks. Inni lekarze nie byli w stanie nam pomóc. Bardzo polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu choroba

Pani Grażyna, bardzo miła, uśmiechnięta i fachowa osoba zawsze pomoże jak sa awaryjne sytuacje zdrowotne. Polecam z czystego serca.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny i Oddział Neonatologii Szpital im . A. Falkiewicza Wrocław

Pani Doktor jest lekarzem z dużym doświadczeniem. Konkretna, empatyczna, odpowiada na wszystkie pytania rodziców i wszystko tłumaczy szczegółowo. Dość szybko nasz synek zaczął mieć dobre wyniki i do dziś Pani Doktor 'prowadzi' nas ku lepszemu zdrowiu. Polecam :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam, Serdecznie odradzam wizyty u Pani Skulimowskiej, fakt, że jest na każdy telefon , jest bardzo miła ale niestety diagnozy stawiane przez telefon , zalecenie aby podawać dziecku coś co jest dla niego zupełnie bez potrzeby. A także niestety w poważnych sprawach nie radzenie sobie z diagnozą. Pani Doktor zostawiła nas z poważną chorobą i zaleciła podawanie przez miesiąc leku bez żadnych badań . Serdecznie odradzam są inni lekarze warci zaufania. Też byłam zachwycona Panią Doktor na pierwszych wizytach ale czar szybko prysł. Od czasu choroby mojego dziecka minęło już dużo czasu a ja nadal mam żal że Pani Doktor tak nas zawiodła.


M
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz z dużą wiedzą, trafna w diagnozach choć ostrożna. Cudowne ma podejście do dzieci i wszystko tłumaczy rodzicom ;) Potrafi wszystko dokładnie wyjaśnić i żadne pytanie nie jest dla Pani Doktor błahe. Nie ma problemu, by Pani Doktor odebrała telefon o każdej porze dnia czy też w nocy. Bardzo nam pomogła przy atakach kaszlu krtaniowego.Wiki ma teraz 6 lat i nadal uwielbia swoją p.Grazię


A
Użytkownik zweryfikowany

Na razie jesteśmy po 2 wizytach kontrolnych, bardzo ciepła osoba. Wojtuś jest przy Pani doktor wniebowzięty, ponieważ jest bardzo delikatna i spokojna. Wspaniale wszystko tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania. Ponadto ostatnia wizyta podniosła i mnie na duchu (czego początkująca mama potrzebuje jak ryba wody;-)), także bardzo polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, przemiła i ciepła osoba. Nigdy nie odmówi pomocy. Chetnie udziela porad telefonicznie. Naprawdę Pani Doktor jest godna polecenia.


M

Świetny lekarz z dużą wiedzą, trafna w diagnozach choć ostrożna. Cudowne ma podejście do dzieci i ... co ważniejsze rodziców też ;) Potrafi wszystko dokładnie wyjaśnić i żadne pytanie nie jest dla Pani Doktor błahe.
Nie ma problemu, by Pani Doktor odebrała telefon o każdej porze dnia, czy nawet nocy, kiedy są awaryjne sytuacje. Zawsze miła życzliwa, mieliśmy z naszym dzidziusiem całą masę problemów od neurologicznych, ortopedycznych, endokrynologicznych po alergiczne - na szczęście Pani doktor tak nami "kieruje" że z każdym miesiącem jest coraz lepiej.


Ż
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo proszę o podanie adresu gabinetu gdzie przyjmuje Pani doktor, lub numeru telefonu, bo nigdzie nie znalazłam. Oprócz szpitala na Brochowie, gdzie urodziła sie moja córcia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie