Grażyna Migdał

verifiedCreated with Sketch.

Pulmonolog, Internista

3 opinie +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Pracuje jako lekarz od 34 lat. Początkowo obowiązki zawodowe wykonywała jako lekarz chorób wewnętrznych, a następnie - od 1994 r., po zdaniu egzaminu specjalizacyjnego- jako lekarz… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medi-Raj Gorzowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: konsultacja pulmonologiczna

  Miła, profesjonalna, rzeczowa obsługa, Pani doktor przeprowadzila konkretny wywiad , przebadała, wszystko tlumaczyła polecam.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medi-Raj Gorzowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

  Pani doktor jest w mojej ocenie kompetentną osobą,która po zapoznaniu się z moim problemem zleciła natychmiastowe dodatkowe badanie.Wykluczyło to moje obawy. Czas dla pacjenta to 15min.Ja byłem badany i diagnozowany prze 45min.Wyszedłem bardzo spokojny,bo pani doktor wszystko mi opisała na karcie wizyty,wypisała stosowne recepty i odniosła się do innych moich problemów zdrowotnych.Gorąco polecam wizyty u tej Pani doktor.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor fachowo i z zainteresowaniem wykonała badanie. Wizyta nie była stresująca. Szybko, dokładnie. Dolegliwość stwierdzona, leczenie zastosowane. Nie mam nic do zarzucenia.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuje jako lekarz od 34 lat. Początkowo obowiązki zawodowe wykonywała jako lekarz chorób wewnętrznych, a następnie - od 1994 r., po zdaniu egzaminu specjalizacyjnego- jako lekarz specjalista chorób płuc (profilaktyka szpitalna i ambulatoryjna).
  Aktualnie udziela porad lekarskich i ambulatoryjnych.

  Porady obejmują ocenę kliniczną, ocenę badań dodatkowych ( Rtg, USG, spirometrii, testów alergologicznych), ustalanie diagnozy terapii oraz kontrolę wyników leczenia.