Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Dąbrówki 36/9, Zielona Góra

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę psychoterapię Gestalt osób dorosłych od 2009 roku, dotąd przeprowadziłam ponad 10.000 godzin psychoterapii indywidualnych i grupowych, consul...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Alkoholizm
  • Bezsenność
  • Ból emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Dąbrówki 36/9, Zielona Góra

300 zł

Na żywo w Zielonej Górze lub online

3 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Użytkownik zweryfikowany

Dziekuje że mogłem uczestniczyc z tak wspaniała terapeutka jeszcze raz dziekuje M.P Pani Gracjana Ma podejscie Do swojego zawodu jak i do ludzi


I
Użytkownik zweryfikowany

To niesamowite jaki wpływ na moje życie miały spotkania z Gracjaną.Pomogła mi wejsć w najsmutniejsze i najciemniejsze zakamarki mojej przeszłosci.Pokazała mi ścieźki dzięki którym czujè się wolna i w pełni szczęsliwa.Przede wszystkom pokazała mi moźliwość źycia w zgodzie ze sobà.Moja mentorka.Bardzo jej za to dziękuję .Iwona

mgr Gracjana Pawlak

Dziękuję Tobie również:)


W
Użytkownik zweryfikowany

Miałam to szczęscie, że wybrałam Gracjanę na moją terapeutkę... a właściwie, że po wielu wcześniejszych wyborach, trafiłam do niej na terapię grupową.
Profesjonalna, wrażliwa, pełna troski i odwagi aby podążać ze mną moimi trudnymi ścieżkami. Towarzyszyła mi w odkrywaniu mojej trudnej prawdy, a ja czułam się przy niej bezpieczna. Czułam, że mogę w pełni jej zaufać. Dzięki profesjonalizmowi, wsparciu i wrażliwemu sercu Gracjany, mogłam budować i zmieniać moje życie na lepsze.
Z całego serca polecam Gracjanę jako terapeutkę.
W.Sz.

mgr Gracjana Pawlak

Dziękuję:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące molestowanie seksualne

Dzień dobry, od roku pracuję w nowej firmie. I od roku molestuje mnie syn szefa. Pracuję z nim w jednym biurze. Jesteśmy praktycznie zawsze sami. Wtedy on mnie dotyka, daje śmiałe propozycje. Na początku się sprzeciwiałam, jednak zagroził mi zwolnieniem. Dlatego szukam pomocy, jak radzić sobie z molestowaniem. Czy powinnam powiedzieć o wszystkim przełożonemu? Nie czuję się już kobieco.

Molestowanie seksualne jest sprawą przede wszystkim dla policji, niezależnie od tego czy dowie się o niej pracodawca. Wyobrażam sobie Pani wewnętrzny konflikt pomiędzy lękiem o pracę i przetrwanie a byciem ofiarą przemocy seksualnej. Koszt emocjonalny, który ponosi Pani od roku jest zapewne ogromny. Jak radzić sobie z molestowaniem? Po pierwsze i najważniejsze, trzeba doprowadzić do jego przerwania. Sposobem na to jest zaprzestanie milczenia, a pierwszy krok właśnie Pani uczyniła, pisząc tę wiadomość. Zachęcam do zadbania najpierw o wsparcie dla siebie w postaci psychoterapeuty lub przynajmniej psychologa, a następnie do uzgodnienia razem z nim co robić dalej. Nie polecam działania bez tego wsparcia, ponieważ sprawa jest bardzo delikatna, a system - zarówno ten panujący w firmach, jak i ten powołany do pomagania ofiarom - bywa okrutny i nieuważny. Żywię nadzieję, że w Pani przypadku zaangażowani w sprawę ludzie okażą się przytomni i pomocni. Teraz ruch należy do Pani. Powodzenia.

mgr Gracjana Pawlak

Pytanie dotyczące zaburzenia nastroju

Dzień dobry. Zaburzenia nastroju były u mnie kiedyś wręcz czymś stałym. Chorowałam od dziecka na niedoczynność tarczycy i wszystko przypisywano temu. Jednak im jestem starsza to tym bardziej zaczynam podejrzewać, że przyczyna może być inna. Widzę, że wyprowadzają mnie z równowagi błahostki. Wtedy jestem nieprzyjemna dla męża i odsuwam się od dzieci. Chciałabym wreszcie coś z tym zrobić. Marzę o stabilności.

Witam Panią i dziękuję za kontakt. Hormony oczywiście mają wpływ na nastrój człowieka, ale to, że tarczyca ma niedoczynność też skądś się bierze. Reakcje nieadekwatne do bodźców czy sposób wchodzenia w relacje z rodziną, o którym Pani pisze, z pewnością są sygnałem, że warto przyjrzeć się bliżej samej sobie. Psychoterapia jest na to doskonałą przestrzenią. Zachęcam do podjęcia. Pozdrawiam.

mgr Gracjana Pawlak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę psychoterapię Gestalt osób dorosłych od 2009 roku, dotąd przeprowadziłam ponad 10.000 godzin psychoterapii indywidualnych i grupowych, consul...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Alkoholizm
  • Bezsenność
  • Ból emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania