Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Znakomity lekarz! Profesjonalny, rzeczowy, konkretny uprzejmy. Miałam okazję być pacjentką dr Małeckiego w Szpitalu Św. Elżbiety w Roztoce i bardzo cieszę się że do niego trafiłam, prowadził moją ciąże i dzięki jego profesjonalnej opiece spokojnie zniosłam ten trudny czas oczekiwania.

 • M

  Polecam dr. Małeckiego z całego serca. Prowadził moją drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona! Bardzo miły i profesjonalny. Interesował się mną w szpitalu po porodzie odwiedził mnie kilka razy i pytał jak się czuje. Wysłucha, doradzi, wytłumaczy i pożartuje ;) Jeśli będę jeszcze w ciąży, na pewno pan doktor ja poprowadzi.

 • Małomówny,ale bardzo konkretny. Lekarz o wysokiej kulturze osobistej i bardzo przyjaznym podejściu do pacjentki. Dla mnie to najlepszy specjalista w Brzeskim szpitalu, zaraz po Ordynatorze, dr Sysło.

 • Bardzo dobry ginekolog. Już po pierwszej wizycie zdecydowałam, że zostanę jego pacjentką. Konkretny, małomówny, ale rzeczowy. Przy badaniu bardzo delikatny. Polecam wszystkim kobietą spodziewającym sie dziecka. Wszystko jasno wytłumaczy i wyjaśni, jeżeli coś jest niejasne :). Szczerze polecam.

 • Wyboru lekarz dokonałam na podstawie opinii tego rankingu i w 100 % mogę polecić go dalej. Komunikatywny, kulturalny, rzeczowy,kompetentny, cierpliwy. Ma dobrze wyposażony gabinet. W razie problemu można się z nim skontaktować telefonicznie, Nie wydziwia z badaniami, nie stresuje przyszłej matki. Nie namawia na siłę na cesarskie cięcie. Bez względu na wiek rodzącej czy schorzenia nastawia na poród naturalny. Miałam przyjemność trafić na jego dyżur podczas porodu i z jego przebiegu jestem bardzo zadowolona. Pana Małeckiego polecam również swoim znajomym.

 • Lekarz z wysoką kulturą osobistą. Może nie jest aż nadto komunikatywny, ale na wszystkie pytania zawsze odpowie! Można do niego dzwonić, a jak nie może odebrać to też oddzwania. Byłam u niego zarówno w prywatnym gabinecie jak i w szpitalu i traktował mnie zawsze tak samo. Polecam

 • Kiedy poszłam do niego z plamieniem i wynikami badań potwierdzających ciąże kazał mi czekać i nie martwić się bo poronienia w tak wczesnej ciąży są normalne.Miałam odklejenie łożyska. Na szczęście trafiłam do innego lekarza który skierował mnie do szpitala i dzięki niemu mam zdrowa córeczkę.Pan doktor lubi tylko przepisywać tabletki antykoncepcyjne.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo miły, powie mi wszystko co chce wiedzieć.Zawsze coś zagada, zeby rozładowć napięcie, wiec polecam młodym kobietom:)

 • polecam! szczery, nie helpi sie swoimi umiejetnosciami jak dr golinek, moze i malo mowi ale przynajmniej na temat

 • Bardzo dobry lekarz!! Rewelacja!! Miły, uśmiechnięty, kompetentny!! Polecam!!

Jesteś tym lekarzem?

184

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.