Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku

Kościuszki 68

32-800 , Brzesko , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Traczyński Inny

  Lekarz z powołania, konkretny, bardzo dba o pacjentów, robi wszystko aby pomoc jak może. Oby więcej takich lekarzy !


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tadeusz Hessel usuwanie kamieni nerkowych

  Bardzo kompetentny lekarz. Zabieg przeprowadzony sprawnie, bez komplikacji. Fachowa opieka. Polecam.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Włodzimierz Wisłocki Inny

  Doktor uprzejmy wysłucha co dolega wykonał usg powiedzial co jest nie tak zlecił badania wyszły źle zadzwonił i poprosił o przyjazd i powiedział co jest nie tak ogólnie polecam Pana Doktora


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Traczyński Inny

  Bardzo komunikatywny lekarz szczegółowo wyjaśniający stan pacjenta. Polecam tego specjalistę, pełen profesjonalizm


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Traczyński Inny

  Chciałabym złożyć serdeczne podziękowania za wspaniałą opiekę lekarską nad moją mamą, która z 13.11 na 14.11 trafiła z bardzo niepokojącymi objawami na oddział chorych na COVID szpitala w Brzesku. Pan Doktor stale przebywał przy pacjentach, odpowiadał na wszystkie pytania, zastosował każde możliwe działanie w celu poprawy stanu zdrowia mojej mamy. Jesteśmy Panu niezwykle wdzięczni za niezwykłe zaangażowanie i pogodę ducha, nawet w tak ciężkiej dla służby zdrowia sytuacji. Oby wszyscy lekarze wykonywali swoją praktykę lekarską w ten sposób.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogdan Goliński Inny

  Witam. Niestety lekarz bardzo mnie zawiódł.. Poszłam do niego ponieważ nie ma u niego terminów. Była w ciąży. 1 wrażenie? Spokojny, nie zawstydza, człowiek nie czuję się skrępowany.. Ale. Im dłużej przychodzilam miałam wrażenie, że lekarz idzie na ilość nie jakość. Najgorszy był moment porodu. Miałam planowaną cc. Z racji, że 1 poród nie wspominam najlepiej cieszyłam się, że będzie wykonywał cesarke lekarz do którego chodzę. Niesteyy czasy są jakie są. Przytrafiło się, że zamknięto szpital, w którym jest. Cóż, można było się spodziewać, że może się tak stać. Dzwoniłam do lekarza, żeby się dowiedzieć co teraz, co robić, gdzie szukać. Lekarz nie odbierał na sms nie odosial, a nawet odrzucił połączenie.. Nie mówię, że miał dokonać cudu, ale chociaż powiedzieć, że nie wiem bedzie dobrze i bym pytała w innym szpitalu. Cokolwiek. Mnie bardzo zawiódł.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wieńczysław Kamiński Inny

  Pan Doktor prowadził moje dwie ciążę odbierał moje trzy porody przy ostatnim A mam trochę lat bo 35 i strach był zachował się jak najlepszy lekarz w żaden sposób nie dał mi odczuć nic złego z każdym pytaniem mogłam się zgłosić nie zdążyło mi się nawet żeby nie udzielił mi rady choć by przez tel zawsze można na niego liczyć jest kompetentny i nie tylko jeśli chodzi o ciążę ale o inne schozenia bądź problemy ginekologiczne ostatnia ciąża to był strach i okropne nerwy które za każdym razem eliminowal Pan Doktor na wizycie z uśmiechem luźnym i miłym podejściem nigdy też nie odczulam by inaczej mnie traktował w prywatnej wizycie czy w szpitalu 200 procent polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bogdan Prokop Inny

  Polecam z całego serca. Doktor jest profesjonalistą. Wszystko wytłumaczył oraz szczegółowo przeanalizował wyniki badań.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zdzisław Opach badanie

  Jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych chirurgów. Pan Opach jest człowiekiem wielkim i cieszę się, że mogłam być jego pacjentką. Każde badanie przeprowadza bardzo dokładnie i rzetelnie.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Dobosz badanie

  Wielu spotkałam w życiu lekarzy ale Pan doktor jest człowiekiem wyjątkowym. Z powodu stresu i paniki nie mogłam przejść badania, dzięki jego wielkiemu sercu i wsparciu wiem, że jeszcze mamy w Polsce lekarzy z prawdziwego powołania. Wspaniały człowiek z wielką cierpliwością i podejściem do pacjenta.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania