Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku

Kościuszki 68

32-800 , Brzesko , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Traczyński Inny

  Chciałabym złożyć serdeczne podziękowania za wspaniałą opiekę lekarską nad moją mamą, która z 13.11 na 14.11 trafiła z bardzo niepokojącymi objawami na oddział chorych na COVID szpitala w Brzesku. Pan Doktor stale przebywał przy pacjentach, odpowiadał na wszystkie pytania, zastosował każde możliwe działanie w celu poprawy stanu zdrowia mojej mamy. Jesteśmy Panu niezwykle wdzięczni za niezwykłe zaangażowanie i pogodę ducha, nawet w tak ciężkiej dla służby zdrowia sytuacji. Oby wszyscy lekarze wykonywali swoją praktykę lekarską w ten sposób.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogdan Goliński Inny

  Witam. Niestety lekarz bardzo mnie zawiódł.. Poszłam do niego ponieważ nie ma u niego terminów. Była w ciąży. 1 wrażenie? Spokojny, nie zawstydza, człowiek nie czuję się skrępowany.. Ale. Im dłużej przychodzilam miałam wrażenie, że lekarz idzie na ilość nie jakość. Najgorszy był moment porodu. Miałam planowaną cc. Z racji, że 1 poród nie wspominam najlepiej cieszyłam się, że będzie wykonywał cesarke lekarz do którego chodzę. Niesteyy czasy są jakie są. Przytrafiło się, że zamknięto szpital, w którym jest. Cóż, można było się spodziewać, że może się tak stać. Dzwoniłam do lekarza, żeby się dowiedzieć co teraz, co robić, gdzie szukać. Lekarz nie odbierał na sms nie odosial, a nawet odrzucił połączenie.. Nie mówię, że miał dokonać cudu, ale chociaż powiedzieć, że nie wiem bedzie dobrze i bym pytała w innym szpitalu. Cokolwiek. Mnie bardzo zawiódł.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wieńczysław Kamiński Inny

  Pan Doktor prowadził moje dwie ciążę odbierał moje trzy porody przy ostatnim A mam trochę lat bo 35 i strach był zachował się jak najlepszy lekarz w żaden sposób nie dał mi odczuć nic złego z każdym pytaniem mogłam się zgłosić nie zdążyło mi się nawet żeby nie udzielił mi rady choć by przez tel zawsze można na niego liczyć jest kompetentny i nie tylko jeśli chodzi o ciążę ale o inne schozenia bądź problemy ginekologiczne ostatnia ciąża to był strach i okropne nerwy które za każdym razem eliminowal Pan Doktor na wizycie z uśmiechem luźnym i miłym podejściem nigdy też nie odczulam by inaczej mnie traktował w prywatnej wizycie czy w szpitalu 200 procent polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bogdan Prokop Inny

  Polecam z całego serca. Doktor jest profesjonalistą. Wszystko wytłumaczył oraz szczegółowo przeanalizował wyniki badań.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zdzisław Opach badanie

  Jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych chirurgów. Pan Opach jest człowiekiem wielkim i cieszę się, że mogłam być jego pacjentką. Każde badanie przeprowadza bardzo dokładnie i rzetelnie.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Dobosz badanie

  Wielu spotkałam w życiu lekarzy ale Pan doktor jest człowiekiem wyjątkowym. Z powodu stresu i paniki nie mogłam przejść badania, dzięki jego wielkiemu sercu i wsparciu wiem, że jeszcze mamy w Polsce lekarzy z prawdziwego powołania. Wspaniały człowiek z wielką cierpliwością i podejściem do pacjenta.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Roman Kędra Kaszel

  Bardzo dobry lekarz. Pomógł mojej mamie ,która od kilku lat miała silny kaszel. Wcześniej była u kilku innych i każdy rzucał swoje nietrafne diagnozy...Moja mama dopiero po wizycie u Pana Dr poczuła się dobrze zdiagnozowana. Lekarz przeprowadził wywiad,wykonał wymaz z gardła . Wymaz okazał się strzałem w dziesiątkę mama otrzymała odpowiedni antybiotyk leki na poprawę odporności i od tego momentu kaszel jest bardzo rzadki praktycznie zerowy. Oby więcej takich Laryngologów.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Traczyński

  Pełen profesjonalizm. Pan doktor to lekarz, dla którego pacjent nie jest tylko 'przypadkiem do odfajkowania', ale osobą do której podchodzi się kompleksowo, drobiazgowo i wielowątkowo. Stanowczy, komunikatywny, skuteczny. Zdecydowanie właściwa osoba na właściwym miejscu. Pozdrawiam, Michał K


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Fryc Zwichnięcie kciuka lewej ręki.

  Wypisał mnie ze szpitala,bez operowania kciuka co było wymagane.Teraz kciuk nadaje się do operowania,ale terminy są bardzo odległe.Nie polecam tego lekarz przez którego muszę cierpieć i szukać pomocy gdzie indziej. Taki lekarz zwłaszcza ordynator Oddziału Ortopedycznego w Brzesku powinien dobrze zdiagnozować i podjąć odpowiednią decyzję.On zbagatelizował zwichnięcie kciuka i wypisał mnie do domu.Cierpię już prawie 2 miesiące.Nie polecam tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Helena Mruczek prowadzenie ciąży

  Nie polecam żadnej pacjentce w ciąży. Pani Mruczek zdiagnozowała u mnie obumarłą ciążę jedynie na podstawie badania palpacyjnego, uznała, że macica nie powiększa się. Na szczęście szybko znalazłam się w szpitalu, gdzie na podstawie USG (pani doktor go nie wykonuje ponieważ nie ma uprawnień, przekierowuje wówczas do innego lekarza ale wtedy w ośrodku nikogo innego nie było) stwierdzono, że wszystko jest w najlepszym porządku. Jednak tych nerwów które przeżyłam ja i moja rodzina nikt nam nie zwróci. Na poprzednich wizytach również pani doktor przekazywała mi błędne informacje, jeszcze podczas naszych starań o dziecko, np. że u każdej kobiety faza lutealna trwa 14 dni. Jednak sytuacja z diagnozą o obumarłej ciąży przesądziła sprawę i zmieniłam lekarza. Uważam, że to nieodpowiedzialne stawiać tak poważne diagnozy wobec kobiety w ciąży, nie mając całkowitej pewności.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania