Szpital Położniczo-Operacyjny Im. Św. Elżbiety w Roztoce

(82 opinie)

Szpital św. Elżbiety powstał 1 stycznia 2001 roku. Założycielem jest Andrzej Goryca lekarz specjalista z ginekologii i położnictwa z doświadczeniem pracy w oddziałach Ginekologiczno –Położniczych w ki... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Położniczo-Operacyjny Im. Św. Elżbiety w Roztoce

Roztoka 55

32-840 , Olszyny , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Szpital św. Elżbiety powstał 1 stycznia 2001 roku. Założycielem jest Andrzej Goryca lekarz specjalista z ginekologii i położnictwa z doświadczeniem pracy w oddziałach Ginekologiczno –Położniczych w kilku krajach. Przez 10 lat szpital funkcjonował w wynajmowanych i niespełniających na dzisiejsze czasy oczekiwań. W celu poprawienia komfortu naszych pacjentek zapadła decyzja o budowie nowego obiektu.

Dziś zapraszamy Państwa do nowej siedziby w Roztoce w gminie Zakliczyn.

Szpital św. Elżbiety został zaprojektowany tak, aby zapewnić poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Położony w cichej okolicy z dala od zgiełku miasta i idealnie wkomponowany w otoczenie zieleni jest gwarancją spokoju. Jego lokalizacja zapewnia dogodny dojazd zarówno z okolic Tarnowa jak i Tuchowa, Brzeska, Bochni, Gorlic, Limanowej, Nowego Sącza. Ergonomiczny budynek, jego wyposażenie, przestronne wnętrza zapewnią naszym pacjentkom dyskrecję i intymność.
Do Państwa dyspozycji oddajemy wygodne pokoje jedno i dwuosobowe każdy z łazienką. Przez 24 godziny dyżury w szpitalu pełnią lekarze ginekolodzy, neonatolodzy oraz anestezjolodzy. Wykwalifikowany, doświadczony, przyjazny personel medyczny oraz nowy, nowoczesny sprzęt medyczny zapewnia wysoką, jakość świadczonych usług.

Nasz sprzęt

 • Nowoczesny, nowy sprzęt do diagnostyki noworodka
 • Nowe nowoczesne sale operacyjne

Zabiegi

 • Zabiegi diagnostyczne
 • Operacje ginekologiczne
 • Zabiegi i operacje mięśniaki, torbiele / laparoskopia
 • Histeroskopia
 • Poród:siłami natury,cięcia cesarskie,w wodzie
więcej

Badania

 • USG ginekologiczno położnicze
 • USG piersi
 • Porady specjalistyczne i ambulatoryjne
 • Diagnostyka RTG
 • Badania analityczne np. morfologia, mocz, jonogram
więcej

Choroby

 • Niepłodność - diagnostyka i leczenie
 • Nowotwory profilaktyka i leczenie
 • Nietrzymanie moczu - leczenie

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Piotrowska-Krużel Inny

  Bardzo miła i fajna Pani widać że zna się na swojej pracy. Badanie przebiegło bezstresowo, Pani doktor wszystko dokładnie objaśnia.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Fryderyk Małecki Inny

  Pan doktor prowadził moją ciążę przez kilka pierwszych miesięcy. Zasugerował badania prenatalne, a następnie gdy wyniki były nieprawidłowe polecił abym udała się do jakiegoś innego ginekologa. Powiedział że nie posiada wystarczającej wiedzy aby odpowiedzieć na moje pytania.
  Wizyty zawsze były krótkie, doktor zdawał się spieszyć i wydawał się niezadowolony że zadawałam różne pytania dot. ciąży. W mojej opinii cechuje go brak empatii. Ostatecznie zmieniałam lekarza.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Wrótniak

  Bardzo kompetentny lekarz , profesjonalny, kontaktowy, profesjonalne podejście wszystko wyjaśni polecam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Fryderyk Małecki prowadzenie ciąży

  Prowadził moje dwie ciąze i jestem bardzo zadowolona, bada dokładnie, nie po łebkach, kazdej pacjentce poswieca tyle czasu ile potrzebuje :) na pewno jeszcze do niego wroce :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Wrótniak

  polecam, kompetetny, uprzejmy lekarz, jestem bardzo zadowolona, że udało mi się być pod opieką doktora Wrótniaka


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Piotrowska-Krużel

  Pani doktor jest bardzo miłą i uprzejma osobą. Wizyta u niej zawsze przebiega prawidłowo. Zna się na rzeczy i zawsze umie pomóc. Polecam jest najlepsza.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Lewtak

  Moim zdaniem lekarz godny polecenia. Sympatyczny, mozna porozmawiac i pod telefonem. Doktor przyja mnie nawet w niedziele rano bo zaszla taka potrzeba. Jeśli ktoś ma wątpliwości to może zmienić lekarza po pierwszej wizycie albo dla pewnosci zbadać się u innego.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Wrótniak

  Profesjonalizm dyskrecja bez skrepowania ide sie badac chociaz jest ode mnie sporo starszy taka delikatnosc w badaniu porozmawia z pacjentka wytłumaczy kazda watpliwosc jestem bardzo zadowolona zaufanie100%


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Fryderyk Małecki

  Znakomity lekarz! Profesjonalny, rzeczowy, konkretny uprzejmy. Miałam okazję być pacjentką dr Małeckiego w Szpitalu Św. Elżbiety w Roztoce i bardzo cieszę się że do niego trafiłam, prowadził moją ciąże i dzięki jego profesjonalnej opiece spokojnie zniosłam ten trudny czas oczekiwania.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Piotrowska-Krużel

  Wspaniała pani doktor. Uratowała życie mojej najstarszej córki. Choć nie byłam jej pacjentką, traktowała mnie bardzo ciepło i serdecznie. Po wszystkim przychodziła do mnie i pytała jak się czuję.. Teraz od 10 lat jestem jej pacjentką i serdecznie ją polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz