lek.

Filip Latawiec

Ortopeda

10 opinii +dodaj

Umów wizytę 464 odwiedziny w ciągu 30 dni

Specjalizuję się w leczeniu schorzeń i urazów narządu ruchu oraz chorób zwyrodnieniowych, w szczególności stawu kolanowego, obręczy barkowej, stawu skokowego i łokciowego. Wykonuję… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (104)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuję się w leczeniu schorzeń i urazów narządu ruchu oraz chorób zwyrodnieniowych, w szczególności stawu kolanowego, obręczy barkowej, stawu skokowego i łokciowego.
  Wykonuję zabiegi stosując metody małoinwazyjne m.in. z wykorzystaniem artroskopii, jak również metod klasycznych. Za cel stawiam szybki powrót pacjentów do aktywności fizycznej, często sportowców. Wykonuję także iniekcje dostawowe z kwasu hialuronowego i PRP (osocza bogatopłytkowego).
  Od 2013 roku licencjonowany Lekarz Polskiego Związku Piłki Nożnej Reprezentacji Polski Juniorów, uprawniony do sprawowania opieki medycznej w piłkarskich Reprezentacjach Narodowych, wszystkich ligach PZPN i zespołach Ekstraklasy.
  Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pracujący w Klinice Ortopedii i Traumatologii CSK MSW w Warszawie przy ul. Wołoskiej 137.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie
 • Szkoła Wyższa Psychologii w Warszawie
 • Bluestem High School, Leon Kansas

Publikacje

 • Zabiegi ortopedyczne u chorych na wrodzone skazy krwotoczne: doświadczenia własne (Ortopedia Traumatologia Rehabilitacja, 2013)
 • Złamania okołoprotezowe trzonu kości udowej. (Problemy Medyczne,2013 )
 • Realloplastyka komponentu panewkowego endoprotezy stawu biodrowego w materiale Kliniki (Problemy Medyczne, 2013)

Nagrody i wyróżnienia

 • Gwiazda jakości obsługi - 2017
 • Nagrod Redaktora Naczelnego OTR za zajęcie II miejsca w konkursie "Praca Roku" - edycja 2014

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • ​Amager Hospital - 2300 København S, Italiensvej 1(Kopenhaga, Dania)

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Byłam u pana Filipa pierwszy raz , ale wszystko bardzo profesjonalnie. Warto , przynajmniej wiadomo konkretnie od czego zacząć badania i co robić a czego nie. Polecam !

 • M
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: nawracający problem z kolanem

  Przez ostatnie 3 lata miewałem nawracające problemy z kolanem, chodziłem do kilku ortopedów, raz nawet zdarzyło mi się wybrać do bardzo dobrego fizjoterapeuty, niestety bez skutku, problem ciągle powracał a żaden z medyków nie potrafił postawić trafnej diagnozy. Dopiero Dr Latawiec, który został mi polecony przez przyjaciela który też się u niego leczył zdołał postawić dobrą diagnozę i przeprowadzić leczenie które przyniosło oczekiwany efekt. Doktor w mojej opinii posiada dużą wiedzę, jest konkretny, zawsze wszystko jasno tłumaczy tłumaczy. można poczuć. że jest się w dobrych rękach. Polecam i jeszcze raz dziękuję !

 • G
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: konsultacja po operacji

  Wizyta bardzo profesjonalna. Pan doktor dokładnie mnie wysłuchał i zbadał stabilność kolana. Szczegółowo przeanalizował wyniki po operacji,otrzymałam fachową poradę. Wizyta wyczerpująca pod kątem merytorycznym, otrzymałam odpowiedź na wszystkie pytania. Lekarz kompetentny,znający zagadnienia,miły. Polecam !

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kontuzja łydki

  Bardzo dobry fachowiec, potrafiący rzetelnie przeprowadzić badanie i wystawić dobrą diagnozę choremu.

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacyjne leczenie zlamania obojczyka

  Lekarz przywracając wiarę w służbę zdrowia. Zarówno pod względem merytorycznym (Pan doktor potrafił rzeczowo odpowiedzieć na wszystkie moje pytania) jak i w sferze międzyludzkiej piątka z plusem.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Do Pana doktora Latawca trafiłem w skutek kontuzji kolana. Prawidłowo zdiagnozowany uraz i fachowo przeprowadzony zabieg przez doktora Filipa pozwolił mi szybko wrócić do dawnej sprawności. Rzetelnie i jasno została mi przedstawiona diagnoza, zabieg artroskopii (zarówno przed jak i w trakcie), oraz zalecenia. Doktor Latawiec to prawdziwy specjalista, z dużą dozą empatii i cierpliwości w stosunku do pacjenta. Życzyłbym sobie zawsze trafiać na tak kompetentnych i życzliwych ludzi w każdej trudnej sytuacji.
  Specjalista godny polecenia!

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Doktora spotkałem na dyżurze w MSWiA. Opieka była w pełni profesjonalna, wykonano wszystkie badania i postawiono prawidłową diagnozę.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr Latawca spotkałam na SORze, podczas dyżuru w szpitalu MSW. Przyjechałam tam z babcią, która miała uraz stopy. Pan Doktor profesjonalnie się nami zajął, z ogromną cierpliwością podszedł do pacjentki, a następnie wytłumaczył mi ponownie wszystkie zalecenia. Otrzymałyśmy informacje o przebiegu leczenia, zleconych badaniach i lekach (po uprzedniej szczegółowej diagnozie). Moja babcia otrzymała najlepszą pomoc, na jaką mogłyśmy trafić. Dr Latawiec zmienia swą postawą wizerunek polskiej służby zdrowia !

 • M
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Specjalista w swojej dziedzinie. Pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta. Dzięki Panu Doktorowi nie ma już śladu po dawnym urazie. Operacja przebiegła pomyślnie. W trakcie wizyt kontrolnych udzielał mi wyczerpujących odpowiedzi, wszystko wyjaśnił i dokładnie zbadał. To lekarz z powołania, któremu zależy na swoich pacjentach.

 • S

  Dr Filip to moim zdaniem bardzo dobry ortopeda. Świetnie mnie zdiagnozował, a następnie zrobił artroskopię kolana, po której dolegliwości ustąpiły. Już wcześniej słyszałem pozytywne opinie o tym lekarzu i potwierdza się wszystko - miłe podejście do pacjenta, dobra diagnoza, super dobrane leczenie