dr n. med.

Ewa Woźniakowska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Endokrynolog

19 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Jestem ginekologiem z wieloletnim stażem, pracuje w Klinice Ginekologii SPSK-4 Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Moje szczególne zainteresowania to: * ginekologia dziecięca * zaburzenia… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: badania diagnostyczne

  Pani doktor nie skierowała mnie na żadne konkretne badania mimo przewlekłych krwawień z dróg rodnych trwających bardzo długo (oczywiście szukałam cały czas pomocy). Musiałam oczekiwać w długiej kolejce na szpital. Poza tym Pani doktor nie zapoznała się z moją historią choroby i wynikami ostatniego bardzo dokładnego USG. Wizyty przebiegały w pośpiechu. Pani doktor wykonując kilkakrotnie USG nie zdiagnozowała policystycznych jajników a mam liczne torbiele i pęcherzyki oraz inne bardzo charakterystyczne objawy zespołu PCO. Skierowanie do szpitala było wypisane w sposób niepełny skąd wynikły problemy. Po przyjęciu do szpitala zostałam wypisana z niego przez panią dr po 15 minutach mimo utrzymujących się problemów. Potem miałam mieć wykonany zabieg w znieczuleniu ogólnym, który okazał się niekonieczny, gdyż powodem wszystkiego była bardzo niska ilość niektórych hormonów odpowiedzialnych za cykl (estrogenu i progesteronu). Osobiście się zawiodłam, gdyż straciłam dużo czasu i pieniędzy również.

 • P
  Lokalizacja: Lekarze Specjaliści sp. z o.o.Usługa: Badanie kontrolne

  Mam zwyczaj corocznych badań kontrolnych. Mimo niezbyt dobrych wspomnień z ubiegłorocznej wizyty (szybkie, niedelikatne badanie, mało grzeczne zachowanie) udałam się na wizytę ponownie. Niestety, poza wyniosłymi komentarzami n/t moich dolegliwości usłyszałam, że NFZ nie stać na coroczną cytologię.

  Lekarz nie przeprowadził badania ginekologicznego. Wizyta ograniczyła się tylko do rozmowy.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Pani doktor jest bardzo mila i sympatyczna osoba, wyjaśniła nam wszystko dokładnie, dała bardzo przydatne wskazówki co do pielęgnacji okolic intymnych u takiego maluszka.wypisala nam leki ktore nie sa drogie Za 2 tygodnie idziemy na wizytę kontrolną- mam nadzieję, że po niej pożegnamy się z naszym problemem polecam tym mamom, które szukają ginekologa dla swoich pociech! ,ma podejscie do malych dzieci bardzo polecam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Przemiła pani doktor. Córka (1,5 roku) bardzo dobrze zniosła wizytę mimo, że boi się lekarzy. Pani doktor wszystko spokojnie wytłumaczyła, chętnie odpowiadała na pytania.

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Szukałam ginekologa dla mojej niespełna 2-letniej córeczki i znalazłam! Pani doktor jest bardzo ciepłą osoba, wyjaśniła nam wszystko dokładnie, dała bardzo przydatne wskazówki co do pielęgnacji okolic intymnych u takiego maluszka. Za 2 tygodnie idziemy na wizytę kontrolną- mam nadzieję, że po niej pożegnamy się z naszym problemem. Polecam mamom, które szukają ginekologa dla swoich pociech!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor uważnie słucha, ma właściwe podejście, nie wciska na siłę leków polecanych przez przedstawicieli (z czym sie nie raz juz spotkałam) tylko dobiera te właściwe dla pacjenta, zbiera dokładny wywiad i zapewnia bardzo miłą atmosferę wizyty. Polecam.

 • Bardzo miła Pani doktor, tworzy przyjemną atmosferę dzięki czemu pacjent nie czuje się skrępowany. Bardzo szczegółowo wyjaśnia wszystkie zagadnienia, odpowiada na wszystkie pytania, nie próbuje pozbyć się pacjenta a wręcz zatrzymuje go na tyle długo, aż wszystko będzie jasne i nie będzie miał więcej pytań. Widać, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: prowadzenie ciąży

  Po pierwsze nie czułam się komfortowo na wizycie i badanie było niezbyt delikatne do tego stopnia ze nawet lekko plamiłam.Pani doktor nie byla w stanie ocenic długości szyjki więc postanowila wykonac usg nie informujac mnie ze za to dodatkowo będę musiała zaplacić( u innych lekarzy za usg płacę tylko wtedy,gdy sama o nie prosze a nie kiedy to lekarz ma watpliwosci),jakby tego bylo malo stwierdzila ze wszystko w porzadku a 1,5 godz pozniej na usg 4d u innego lekarza,który na wszelki wypadek postanowil sprawdzic szyjke okazalo sie ze jest bardzo krótka i gdyby nie jego szybka interwencja straciłabym dziecko..oczywiście każdy sam decyduje o tym co mu odpowiada i czego oczekuje od lekarza, ale ja tego nie polecam i napewno wiecej nie skorzystam

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła p.dr,konkretna,dokładna,wypyta,dopyta,zbada dokładnie,poradzi co dalej,jeśli taka potrzeba. Polecam!

 • A

  Bardzo polecam Panią doktor !! Ma super podejście do dzieci , jest bardzo miła i fachowa . Polecam Panią Ewę rodzicom z dziećmi.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem ginekologiem z wieloletnim stażem, pracuje w Klinice Ginekologii SPSK-4 Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Moje szczególne zainteresowania to:
  * ginekologia dziecięca
  * zaburzenia endokrynologiczne
  * prowadzenie ciąż wysokiego ryzyka
  * menopauza
  *zaburzenia miesiączkowania
  * USG ginekologiczne
  * operacje ginekologiczne

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Publikacje

 • Polycystic ovary syndrome: clinical implication in perimenopause.
 • Delayed diagnosis of Herlyn-Werner-Wunderlich syndrome due to microperforation and pyocolpos in obstructed vaginal canal.