Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Ewa Szalaty-Weis

  Makuszyńskiego 2B/2
  Śrem, wielkopolskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Gabinet Ewa Szalaty-Weis

  Pani Doktor doslownie i w przenosni uratowala mi zycie. Odkad razem z dziecmi zostalismy jej pacjenatmi chorowanie stalo sie duzo latwiejsze. Moj 4 latek i prawie 2 latek cudownie reaguja na leki a Pani Doktor bezblednie odczytuje ich potrzeby.gdyby nie pani dr to wpadlibysmy w bledne kolo antybiotykoterapii lub sterydow. Zdecydowanie polecam

 • K

  Tochę więcej na temat zmiany naszej leczenia. Moje dzieci leczone były w wieku kilku lat na celiakię i alergię, Dziś jedno uwielbia pierogi a drugie bułki mleczne, Nie mam już co prawda karty rabatowej na 13% w pobliskiej aptece, którą dostaje się za 1000 zł zakupy. Nie czuję też jednak rozpaczy gdy pojawia się u dziecka jakaś choroba (obecnie średnio raz w roku). Dzieci proszą same o przepisany przez Panią Ewę lek gdy maja trudniejszy tydzień w szkole. Dla nich leczenie ma smak letniej wody. Choroba zwykle trwa 1 dzień, po czym dziecko wstaje i mówi że chce jeść. Uwolniliśmy się od tej części medycyny, którą zupełnie nie interesuje co się wydarzyło przed pojawieniem się objawów. Jest też obciążenie - świadomość, że zła atmosfera w domu i szkole, tęsknota za rodzicami to coś, co bardzo obniża odporność dziecka. (choć tak naprawdę nigdy nie wierzyłam, że wszystkiemu winne są przelatujące drobnoustroje). Dla mnie leczenie u Pani Ewy to odzyskanie wolności i szacunku, gdzie lekarz chce i potrafi się dowiedzieć co jest przyczyną choroby a potem dokłada wszelkich sił by pomóc.Nie będę już nikogo namawiać na homeopatię bo większość ludzi boi się, że coś się stanie gdy zrezygnują z leczenia np. antybiotykami. Dla mnie to ważna możliwość by leczyć się właśnie w ten sposób.

 • Od wielu lat leczę się u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Bardzo często chorowłam na zapalenie oskrzeli , płuc, miałam bardzo silną nerwicę i nikt nie potrafił mi pomóc z wyjątkiem Pani doktor Weis. Nigdy nie biorę żadnych antybiotyków, bo one poprostu mi nie pomagają. Nikt nie jest w stanie mnie przekonać , że homeopatia nie "działa", ja jestem tego żywym zaprzeczeniem.

 • naprawde polecam, gdyby nie Pani dr...nie wiem jakby sie skonczylo to wszystko co spotkalo moja corke...od alergii leczonej wziewami poprzez duza depresje..lecze corke ponad 12 lat i ciesze sie,ze zostala mi polecona...gdy dziecko miewa problemy zdrowotne.. i leczenie tradycyjne nie skutkuje polecam, mimo kosztow potem juz jest taniej..Homeopatia naprawde dziala tylko do tego jest potrzebny dobry, naprawde dobry HOMEOPATA

 • Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego lekarza. Ta kobieta to anioł. Ma rewelacyjne podejście do dzieci, a i ja czuję się przy Pani Doktor dużo spokojniej. A dzieci? Czasem chorują, ale homeopatia działa i obywamy się bez antybiotyków nawet w przypadku takich chorób jak szkarlatyna czy zapalenie płuc. Pomaga też na problemy skórne mojego synka. Gorąco polecam!!!

 • 200 zł za butlkę po syropie z jakąś zawartośią i koślawym napisem na kartce z brulionu...Tą panią powinien zająć się ktoś z Generelnego Inspektoratu Sanitarnego za sprzedawnie czegoś w butelce bez podanego składu substancji,dawkowania itd. Kto daje to później to swojemu dzieku jest jakiś nienormlny. Nie wspominam też o nielegalnym obrocie substancjami pseudoleczniczymi na terenie śremskiego szpitala.. Gdzie jest policja ???

 • pani doktor leczy mojego syna od piątego miesiąca życia (syn ma obecnie 8lat) bardzo często chorował na zapalenie płuc i oskrzeli co powodowało że dostawał zastrzyki i nigdy nie odnosiło to skutku gdyż za każdym razem trafiał do szpitali leżałam z nim 6 tygodni w moim rodzinnym mieście a gdy to nie pomogło domagałam się przeniesienia do poznania w którym leżeliśmy 2 tygodnie nie wiem jak to przeżyłam . wypisano nas i stwierdzono że syn ma astmę oskrzelową i zapisano mu wziewy ale od kiedy pani doktor leczy mojego syna to niema żadnej astmy i nie bierze wziewów jest zdrów jak ryba bardzo nam pomogła jestem za to bardzo wdzięczna córkę też tam leczę(ma 12lat)oboje teraz wcale nie chorują BARDZO POLECAM TA METODĘ LECZENIA !!!!!! POZDRAWIAM PANIĄ DOKTOR !!

 • Pani Ewa leczy mojego synka 6 lat, nie mam pani Ewie nic do zarzucenia jest wspaniałą osobą, syn bardzo panią doktor lubi.Żałuję ,że wcześniej tam nie trafiłam, bo syn wcześnie tyle antybiotyków dostawał, że kosztowało mnie to więcej niż u pani Ewy.Koszt wizyty nie jest tak duży, napewno większość z was nie wie ile kosztują wizyty specjalistów w Poznaniu.Nie obchodzi mnie jak te leki działają , najważniejsze jest to ,że pomagają i nie mają skutków ubocznych- jak antybiotyk!!! Leczyć dziecko homeopatycznie to również poświęcenie rodziców bo niekiedy trzeba wstawać w nocy , lecz dla dobrego rodzica to żaden problem!!!Leczę tam moje dzieci i będę nadal.

 • Absolutnie nie wierzę w homeopatię. Zresztą mówiłem to Pani Doktor bezpośrednio. Niestety, moje dziecko ma w ... głębokim poważaniu moją opinię. Pani Doktor nie widział od ... bodajże roku. A i poprzednia wizyta była bardziej kontrolna. Dostaje czasem "wodę z Nilu" (tak to nazywamy w domu), czasem ma gile (jest stworzeniem wodnym niezależnie od pory roku) i tyle. Co to są antybiotyki ??? Aha to coś, co dostawał często zanim trafiliśmy do Pani Doktor.

 • Serdecznie polecam, córka ma 4 lata od urodzenia leczę ją u Pani Doktor.
  Dziecko nigdy nie dostało antybiotyku choć chorowało w przedszkolu.
  Pełen profesjonalizm.

Jesteś tym lekarzem?

91

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.