Umów wizytę
38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego w W-wie.Legitymuję się II stopniem specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii.Dermatologię praktykuję od 1989 r.Pracowałam zarówno… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Studio HALAMA- Gabinet DermatologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Wizyta odbyła się o wyznaczonym czasie, Pani doktor usłyszawszy hasło "AZS" udzieliła wielu wyjaśnień i szczegółów co do postępowania ze skórą przy takim problemie. Na moją prośbę najważniejsze z nich zanotowała dla mnie. Mam zdiagnozowany AZS już od dawna (pewnie ze 20 lat), a jednak u Pani doktor usłyszałam kilka dla mnie nowych wskazówek, za które bardzo dziękuję.

 • J
  Lokalizacja: Studio HALAMA- Gabinet Dermatologiczny

  Lekarz bardzo profesjonalny, miły. Cierpliwie i dokładnie odpowiada na pytania i tłumaczy wszelkie niejasności. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • J
  Lokalizacja: Studio HALAMA- Gabinet DermatologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Pełny Profesjonalizm.Wszystko odbyło się o ustalonej porze.Kuracja zaaplikowana przyniosła skutek dokładnie w czasie przewidzianym przez Panią doktór.
  J.L

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo sympatyczna. Przeprowadziła bardzo rzetelny wywiad, dodatkowo lekarz bardzo kompetentny z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Po jednym zdaniu i "rzuceniu okiem" na moją cerę wiedziała z czym mamy do czynienia. Zdecydowanie polecam.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Dermatologii "DERMEDICA"

  Bardzo polecam. Pani Doktor usuwała mi znamiona. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, kompetencja, ogólnie - bardzo przyjemna wizyta.

 • H
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: silna wysypka alergiczna na twarzy, trwająca ponad 2 tygodnie

  nie polecam dermatologa dr. Ewę Rudnicką. Na wizytę przyszłam po 2ch tygodniach, kiedy silna alergia na twarzy akurat mi zeszła, poprzez zastosowanie różnych preparatów. Chciałam się upewnić co to było i czy nie powróci, ponieważ nigdy czegoś podobnego nie miałam. Usłyszałam że nie leczymy tego, czego nie ma i prawie wyprosiła mnie z pokoju. Zero słuchania pacjenta, zero empatii. Nie polecam. Byłam zażenowana..

  Ewa Rudnicka2017-08-21

  Postawienie rzetelnej diagnozy przy braku symptomów choroby , a zwłaszcza prognozowanie co do jej przebiegu jest nieprofesjonalne .Ponieważ wizyty umówione przez ZL odbywają się w gabinetach prywatnych - ich dostępność jest duża, zatem prośba o zgłaszanie się z objawami choroby , kiedy można postawić rozpoznanie , a nie juź po zastosowaniu wielu różnorodnych preparatów.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VivamedUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor cierpliwie wysłuchała moich dolegliwości, obejrzała skórę, momentalnie stawiając diagnozę, jestem po tygodniu kuracji lekami które przepisał mi lekarz i już widać spora poprawę, pomimo tego, iż mam bardzo trudną cerę do pielęgnacji. Zamierzam skorzystać jeszcze z usług Pani Doktor ! Bardzo polecam !

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VivamedUsługa: Zwykła wizyta

  Profesjonalizm i empatia to o lekarzu , natomiast czy leczenie będzie skuteczne , to na ten czas nie potrafię ocenić , kurację dopiero rozpoczęłam .Z wizyty jestem zadowolona ,Pani doktor to miła i komunikatywna osoba , potrafi rozmawiać z pacjentem zrozumiałym językiem , a to ważne .

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Podczas wizyty nie zdążyłam niestety powiedzieć o moich wszystkich spostrzeżeniach ,a to co opowiedziałam zrobiłam to w wielkim pośpiechu . Stosuję przepisane leki prawie miesiąc i jak na razie niestety nie ma żadnej poprawy ,zobaczę co będzie dalej ?

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowa, oceniła zmiany na skórze, a zalecone leczenie dało rezultaty juz po 24h. Słuchała tego co mówiłam, prócz leków poleciła preparaty do pielęgnacji mojego typu skory.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego w W-wie.Legitymuję się II stopniem specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii.Dermatologię praktykuję od 1989 r.Pracowałam zarówno w lecznictwie zamkniętym jak i otwartym.Obecnie jako lekarz kontraktowy w NZOZ ach jak również w gabinetach prywatnych.Od 2000 roku zajmuję się także medycyną estetyczną systematycznie dokształcając się w tej dziedzinie.Od tego czasu jestem równie konsultantem firmy Loreal w zakresie szeroko pojętej kosmetologii.Często występuję jako ekspert w mediach w tej dziedzinie.Medycyna jest moim zawodem i hobby,chociaż nie jedynym.Maluję(2 wystawy obrazów w technice akrylowej i pastele)oraz piszę(książka w trakcie druku).

  Dermatologia jest działem medycyny zajmującą się diagnozowaniem chorób skóry a także włosów i paznokci. Każdy, kto ma niepokojące problemy ze skórą takie jak trądzik, wysypka, plamki, grudki, pęcherzyki, krosty, bąble, czy odczuwa swędzenie powinien udać się do lekarza specjalisty, który zleci wykonanie odpowiednich badań i postawi diagnozę. W naszej poradni dermatologicznej zajmujemy się m.in.:
  diagnostyką i leczeniem pacjentów zgłaszających się do poradni z chorobami skóry, włosów i paznokci;
  profilaktyką z zakresu dbania o skórę, włosy, paznokcie;
  badaniami dermatoskopem- tj. diagnozowaniem zmian skórnych (znamion, brodawek);
  chorobami łojotokowymi skóry: trądzik pospolity, różowaty, łojotokowe zapalenie skóry;
  grzybicą skóry i paznokci;
  chorobami bakteryjnymi i wirusowymi skóry;
  podrażnieniem skóry po opalaniu ( niewłaściwe kosmetyki, czynniki chemiczne);
  chorobami wenerycznymi;
  oraz szeregiem innych chorób dermatologicznych.


  Obecnie wiele osób prosi o pomoc w usunięciu brodawek zwykłych, płaskich, łojotokowych czy włókniaków. Dermatolog za pomocą krioterapii i kriochirurgii łyżeczkowania czy elektrokoagulacji usuwa tego typu zmiany na skórze.  Obecnie wiele osób prosi o pomoc w usunięciu brodawek zwykłych, płaskich, łojotokowych czy włókniaków. Dermatolog za pomocą krioterapii i kriochirurgii łyżeczkowania czy elektrokoagulacji usuwa tego typu zmiany na skórze.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia