Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog, terapeuta, trener umiejętności miękkich - świadcząca pomoc psychologiczną od ponad 10 lat. (www.pracowniapozytywnychemocji. pl) Terapię...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Kryzys życiowy
  • Lęki
  • Problemy wychowawcze
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Hetmańska 9/327, Rzeszów

od 60 zł

Pracownia Pozytywnych EmocjiHetmańska 9/327, Rzeszów

100 zł

Pracownia Pozytywnych Emocji

Pozostałe usługi


Hetmańska 9/327, Rzeszów

od 100 zł

Pracownia Pozytywnych Emocji

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Pozytywnych Emocji Terapia psychologiczna

Nigdy nie byłam u psychologa, Pani Ewa była moim pierwszym terapeutą i przy niej zostane, miła atmosfera, czuć empatie w powietrzu, szczere nazwanie rzeczy po imieniu i pomoc. Szczerze polecam brlardzo:).


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Serdecznie polecam! Rozmowa przeprowadzona w miłej atmosferze, czułam, że mój problem jest ważny, a Pani Ewa mnie rozumie. Dzięki tej rozmowie potrafiłam spojrzeć na problem szerzej i nabrałam motywacji do dalszej pracy nad sobą. Polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Pozytywnych Emocji konsultacja psychologiczna

Nigdy wcześniej nie byłem u psychologa, cieszę się, że wybrałem Panią Ewę, szczerze polecam, miła i profesjonalna, mi ta rozmowa naprawdę pomogła.

mgr Ewa Pac-Majkut

Polecam się! Dziękuję.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo miła i kompetentna Pani Psycholog, ma świetny kontakt z pacjentem.... daje wsparcie i pokazuje skuteczne rozwiązania.... szczerze polecam

mgr Ewa Pac-Majkut

Dziękuję za opinię i polecam się ????


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Znakomity terapeuta, świetny człowiek, zawsze gotowa do pomocy drugiemu człowiekowi. Polecam z całego serca!

mgr Ewa Pac-Majkut

Dziękuję za tę opinię i zaufanie. Pozdrawiam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam 13lat.Nie wiem czy powinnam o tym mówić.Ale nie wiem co zrobić.Czuje się jak w dołku,sama, bezsilna.Najmniejsze gesty sprawiają u mnie ból .Czuje się sama.Nie mogę normalnie spać,myślę ciągle o życiu.Nie mogę opisać tego uczucia ale spróbuję.Porównam to do próby wyjścia z labiryntu ,dołu tak jakby nie było wyjścia. Często późno w nocy wychodzę na spacer,siadam na chodniku i płaczę.Jest mi poprostu źle samej ze sobą i nie widzę sensu życia bo według mnie nie ma sensu.Kiedyś też popełniłam błąd..i chyba wiadomo jaki...I ja poprostu nie chcę żyć by nie mieć problemów choć wiem że to nic nie załatwi ale nie daje rady.Prosze o pomoc. Dziękuje

Witaj, piszesz o tym, że jest Ci ciężko, że już nie dajesz rady, że czujesz się sama. To że zdecydowałaś się napisać to znaczy, że szukasz pomocy - to dobra droga. Nie możesz teraz zostać sama ze swoimi myślami, korzystaj ze wsparcia bliskich sobie osób, którzy zechcą zrozumieć a nie oceniać co czujesz, kontakt z drugim człowiekiem bywa pomocny. Jeśli Twoja rodzina lub znajomi Cię nie rozumieją to napewno bardzo pomocny będzie kontakt z psychologiem lub psychoterapeutą. Zachęcam Cię do skorzystania z profesjonalnego wsparcia. Pozdrawiam.

mgr Ewa Pac-Majkut

Mam 14 lat i moi rodzice chcą pójść ze mną do psychologa. Faktycznie, w trakcie mojego życia zaobserwowałam, iż różnię się nieco od moich rówieśników, aczkolwiek chcę wiedzieć, czy aż w takim stopniu. Otóż nie za bardzo odczuwam emocje, albo inne uczucia, które gorliwie opisuje mi moja rodzina. Niezbyt ma dla mnie wartość życie ludzkie, lub w zasadzie jakiekolwiek, ale uważam to raczej za zaletę, ponieważ łatwiej mi osiągać wyznaczone sobie cele (nie, nikogo na razie nie pozbawiłam życia). Mam problemy w szkole, przez "niesubordynację" oraz "brak jakiejkolwiek dyscypliny", jak twierdzą moi nauczyciele. Nie odczuwam potrzeby więzi z jakimikolwiek istotami ludzkimi, co również jest z mojego punktu widzenia pożyteczne. Jeszcze jedno, mianowicie moi rodzice zarzekają się, iż "kiedyś taka nie byłam", ale daty podać nie umieją.
I przyznaję, czasami zdarza mi się kimś "posłużyć" do własnych celów, ale czyż nie po to nam nasze umysły?
A więc moje pytanie: czy moi rodzice mają jakiekolwiek podstawy do wyciągania mnie do psychologa?

Witaj. Prawdopodobnie obawy twoich rodziców wynikają z troski o Ciebie. Jest prawdopodobne, że zarówno Twoi rodzice jak i Ty mówicie o jednej "sprawie" lecz innym językiem. Dobry psycholog doceni to, że zdecydowałaś się skorzystać z porady i będzie podążała za Twoimi celami. Być może wyjaśni też obawy Twoich rodziców. Korzystajac z uslug psychologa zarowno Ty sama jak i rodzice macie szanse lepiej zrozumieć swoje poglądy i spojrzeć na sytuacje, w której jesteście z innej perspektywy.
Pozdrawiam serdecznie.

mgr Ewa Pac-Majkut

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog, terapeuta, trener umiejętności miękkich - świadcząca pomoc psychologiczną od ponad 10 lat. (www.pracowniapozytywnychemocji. pl) Terapię...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Kryzys życiowy
  • Lęki
  • Problemy wychowawcze
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania