Pracownia Pozytywnych Emocji

(9 opinii)

PRACOWNIA POZYTYWNYCH EMOCJI (www) WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE - TERAPIA PSYCHOLOGICZNA DLA Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Terapia TSR w Rzeszowie, Biofeedback Z uwagi na rosnący deficyt miejsc udziela... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Pracownia Pozytywnych Emocji

Hetmańska 9/343

35-045 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

PRACOWNIA POZYTYWNYCH EMOCJI (www)
WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE - TERAPIA PSYCHOLOGICZNA DLA Dzieci, Młodzieży i Dorosłych
Terapia TSR w Rzeszowie, Biofeedback
Z uwagi na rosnący deficyt miejsc udzielających wsparcia na rzecz dzieci ale również dorosłych w Rzeszowie powstała Pracownia Pozytywnych Emocji. Jest to miejsce poszukiwania umiejętności i kompetencji dziecka oraz rodzica do radzenia sobie z pojawiającymi się deficytami i budowaniu potrzebnych umiejętności na bazie posiadanych już wewnętrznych zasobów. Pracownia to gabinet profesjonalnych usług z zakresu zdrowia psychicznego. Oferujemy terapię psychologiczną zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz diagnozę i terapię logopedyczną. Jeśli masz wątpliwości czy Ty lub Twoje dziecko potrzebujecie skorzystać z naszych usług skontaktuj się z nami przez stronę internetową, komunikator czy telefon. Chętnie odpowiemy na pytania.

Zabiegi

 • terapia psychologiczna
 • diagnoza
 • terapia neurologopedyczna
 • biofeedback
 • terapia ręki
 • terapia online
więcej

Badania

 • testy psychologiczne
 • diagnoza intelektu
 • diagnoza afektu

Choroby

 • depresja
 • obniżony nastrój
 • brak motywacji
 • problemy wychowawcze
 • samookaleczenia
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia stresowe
 • wady wymowy
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Fiołek Terapia psychologiczna

  Wizyty w gabinecie dotyczyły bardzo trudnych zachowań 3 letniego syna. Pani Justyna jest miłą i ciepłą osobą. Dodatkowo jest bardzo zaangażowana w swoją pracę. Posiada dużą wiedzę i umiejętności prowadzenia rozmowy. Proponuję wiele świetnych rozwiązań radzenia sobie z trudnymi zachowaniami dziecka. Podtrzymuje na duchu rodzica i troszczy się również o jego dobre samopoczucie. Bardzo podobało mi się to, że zawsze Pani Justyna pytała o samopoczucie rodzica i o to jak sobie radzi. Terapia w gabinecie bardzo nam pomogła zrozumieć trudne zachowania dziecka i wprowadzić w życie wiele rozwiązań. Atmosfera w gabinecie była bardzo przyjazna i swobodna. Szczerze polecam!!

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mateusz Majkut Konsultacja psychologiczna

  Mam poczucie, że takie spotkania są naprawdę pomocne. Dzięki regularnym spotkaniom z psychologiem radzę sobie w sytuacjach, w których kiedyś totalnie panikowałem. Polecam

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mateusz Majkut Konsultacja psychologiczna

  Przyjazny kontakt. Duże zrozumienie problemów i potrzeb pacjenta. Miałam obawy, bo to moja pierwsza wizyta u psychologa, ale naprawdę warto.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ewa Pac-Majkut Konsultacja psychologiczna

  Jako osoba bardzo zamknięta i prywatna muszę przyznać, że decyzja o rozpoczęciu spotkań z psychologiem była czymś, co wymagało ode mnie przełamania pewnych wewnętrznych barier. Bałam się, że nie będę w stanie przekazać potrzebnych informacji i odnaleźć źródła problemu. Pani Ewa jednak bardzo pomogła mi w tej kwestii. Pozwoliła mi zrozumieć, że poznawanie siebie to długotrwały proces, a każdy, nawet najmniejszy krok zbliża do celu. Poza tym zadbała o komfort podczas wizyt i sprawiła, że mimo moich wstępnych obaw mogłam poczuć swobodę w konwersacji.
  Szczerze polecam

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Fiołek Inny

  Bardzo pomocne leczenie. Jestem zadowolona z efektów i przebiegu spotkań. W gabinecie panuje sympatyczna atmosfera, serdecznie polecam.

  mgr Justyna Fiołek

  Dziękuję bardzo za opinię!

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Fiołek Konsultacja psychologiczna

  Wizyta bardzo pomocna. Sprawa dotyczyła 2,5-letniego synka. Podejście Pani Justyny bardzo profesjonalne. Zaproponowane sposoby rozwiązania problemu okazały się skuteczne. Serdecznie polecam.

  mgr Justyna Fiołek

  Dziękuję bardzo za opinię.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Fiołek Terapia psychologiczna

  Bardzo kompetentna osoba. Potrafi w delikatny i bardzo dyskretny sposób zadawać właściwe pytania. Szuka rozwiązań i dostosowuje je na bieżąco do aktualnego stanu emocjonalnego dziecka. Robi to bardzo profesjonalnie, absolutnie nie przekraczając granic wyznaczonych przez dziecko, a konkretnie chęci dziecka do współpracy na daną chwilę. Miła, ciepła i pełna zaangażowania do tego co robi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów terapii. Syn nauczył się radzic sobie z lękami i często wraca do tego co usłyszał na terapii. Pani Justyna zdecydowanie jest godna zaufania i z czystym sumieniem możemy ją polecić każdemu w potrzebie.

  mgr Justyna Fiołek

  Dziękuję bardzo za tak miłą opinię. Wszystkiego dobrego dla Was :)

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Fiołek Terapia psychologiczna

  Serdecznie polecam! Specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo dobry kontakt z młodymi osobami. Pełny profesjonalizm :)

  mgr Justyna Fiołek

  Dziękuję Adrian za opinię, bardzo sobie cenię pracę z młodymi osobami. Wszystkiego dobrego na dalszej drodze :)

  A
  Lekarz: mgr Ewa Pac-Majkut Konsultacja psychologiczna

  Bardzo polecam Panią Ewę. Dzięki Pani zrozumiałem wraz z żoną problem z jakim borykało się nasze dziecko i pomogła w jego rozwiązaniu. Poprzez zrozumienie sytuacji, pokazała nam kilka sposobów w jaki możemy pracować z dzieckiem.

  mgr Ewa Pac-Majkut

  Dziękuję za miłe słowa. Polecam się i pozdrawiam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania