Adresy (4)

Stanisława Moniuszki 18/5, Grzegórzki, Kraków
PsychoView Ewa Lisowska-Kania


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
12 370..... Pokaż numer

Konsultacja seksuologiczna • 200 zł

Konsultacja pary (opis) • 300 zł

Testy psychologiczne (opis) • od 250 zł +4 więcejPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 200 zł

Konsultacja telefoniczna (opis) • 100 zł


Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzcianie

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Konsultacja seksuologiczna

Piastowska 2, Brzesko
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)


Moje doświadczenie

O mnie

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Jagiellońskim, na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej, kierunku Psychologia Stosowana....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Uzależnienie od seksu
 • Zaburzenia seksualne
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie
 • Uniwersytet Jagielloński
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Stanisława Moniuszki 18/5, Kraków

200 zł

PsychoView Ewa Lisowska-Kania


Trzciana,

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzcianie


Piastowska 2, Brzesko

Powiatowe Centrum Pomocy RodzinieStanisława Moniuszki 18/5, Kraków

100 zł

PsychoView Ewa Lisowska-Kania

Konsultacja psychologiczna/seksuologiczna to pierwszy krok do zmian. Służy weryfikacji potrzeb i określenia celu ewentualnej terapii online lub w gabinecie.200 zł

Konsultacja online

Konsultacja psychologiczna/seksuologiczna to pierwszy krok do zmian. Służy weryfikacji potrzeb i określenia celu ewentualnej terapii online lub w gabinecie.Stanisława Moniuszki 18/5, Kraków

200 zł

PsychoView Ewa Lisowska-Kania

Pozostałe usługi


Stanisława Moniuszki 18/5, Kraków

300 zł

PsychoView Ewa Lisowska-Kania

Zakres pierwszego spotkania: wywiad, diagnoza, testy psychologiczne.
Zakres drugiego spotkania: opis diagnozy problemu i sytuacji kryzysowej, ustalenie celu i obszarów obszarów terapii.Stanisława Moniuszki 18/5, Kraków

100 zł

PsychoView Ewa Lisowska-Kania

Konsultacja telefoniczna to szybka pomoc specjalisty. W trakcie rozmowy otrzymasz wstępną diagnozę problemu, poradę i wsparcie psychologiczne.100 zł

Konsultacja online

Konsultacja telefoniczna to szybka pomoc specjalisty. W trakcie rozmowy otrzymasz wstępną diagnozę problemu, poradę i wsparcie psychologiczne.Stanisława Moniuszki 18/5, Kraków

200 zł

PsychoView Ewa Lisowska-Kania

terapia psychologiczna/seksuologucznaStanisława Moniuszki 18/5, Kraków

od 250 zł

PsychoView Ewa Lisowska-Kania

Czas i liczba spotkań ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju i złożoności diagnozy oraz opinii psychologicznej.Cennik na stronie

15 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: PsychoView Ewa Lisowska-Kania konsultacja psychologiczna

Przede wszystkim bardzo ciepłe i życzliwe podejście. W gabinecie panuje bardzo pozytywna atmosfera. Panią Doktor wyróżnia bardzo duża elastyczność w prowadzeniu sesji. Niezależnie od dynamiki rozmowy, sesja przebiega płynnie, jest poczucie planu i ładu. Dzięki profesjonalnemu podejściu i prowadzeniu, bardzo szybko byłem w stanie zapanować nad myślami i poczuć jakąkolwiek kontrole, co ułatwiło mi wysławianie się. Pani Doktor wykazuje bardzo wielką chęć zrozumienia i pomocy. Ogromne zaangażowanie w wywiad i zbieranie informacji, będąc przy tym subtelnym, szanując cudzą prywatność. Osobiście bardzo polecam Panią Doktor każdemu.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoView Ewa Lisowska-Kania psychoterapia

Pani Ewa jest wspaniałym terapeutą. Po wizytach u kilku psychologów zaczęłam tracić nadzieję oraz wiarę, że ktoś może mi pomóc. Trafiłam do Pani Ewy ze zdiagnozowaną ciężką depresją (w tym myślami samobójczymi). Pani Doktor tworzy atmosferę, która umożliwia otwarcie się, nie ocenia - a skłania do refleksji - ponadto bardzo angażuje się w budowanie relacji opartej przede wszystkim na zaufaniu. Zadaje często pytania trudne oraz drąży każdy temat tak, aby ostatecznie znaleźć faktyczne podłoże problemu. Przez cały okres trwania terapii czułam, że naprawdę chce mi pomóc. Już po kilku sesjach wiedziałam, że trafiłam w ręce fachowca - czułam się zrozumiana oraz zaczęłam odczuwać poprawę swojego stanu. Finalnie, wizja następnej sesji napawała mnie ogromnym optymizmem, wiedziałam, że gabinet jest dla mnie miejscem bezpiecznym oraz przywracającym sens życia.
Spotkanie Pani Doktor ocaliło mi życie oraz przywróciło wiarę. Pani Ewa jest niezwykle utalentowanym oraz posiadającym ogromną wiedzę psychologiem, który zdecydowanie może być wzorem dla innych terapeutów.


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: PsychoView Ewa Lisowska-Kania konsultacja seksuologiczna

Przyszedłem do Pani Ewy z problemem przedwczesnej ejakulacji. Pani Doktor naprowadziła mnie na rzeczywiste źródła problemów, nie mające z seksem tak wiele wspólnego co z zwyczajnie z moim brakiem poczucia bycia szczęśliwym, akceptacją samego siebie i cechami charakteru, które naprowadzają mnie na nerwowość, która skutkuje problemami znacznie poważniejszymi niz łóżkowe. Polecam serdecznie Panią Doktor.


~
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoView Ewa Lisowska-Kania psychoterapia

Pani Ewa jest świetnym psychoterapeutą, otwarta dla pacjenta, godna zaufania, zaangażowana w pomoc i konkretna. Nie podaje odpowiedzi na tacy ale bardzo dobrze naprowadza na odpowiednie tory, dzięki rozmowie i współpracy efekty terapii są szybko zauważalne. Specjalista godny polecenia.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoView Ewa Lisowska-Kania terapia psychologiczna, seksuologiczna

Z wizyty u pani Ewy byłam bardzo zadowolona. Od początku spotkania umaiła stworzyć swobodną, naturalną atmosferę. Bez problemu mogłam opowiedzieć jej o swoich problemach.
Zrozumiałą natychmiast, nie wyrażała zdziwienia, tak jak inna pani seksuolog, nie dyskredytowała moich doświadczeń. Byłą bardzo życzliwa, delikatna, pełna empatii.
Pomogła mi na tyle, na ile było to w tym momencie możliwe.
Byłam u kliku seksuologów, pani Ewa jest zdecydowanie najlepsza, ponieważ potrafi wysłuchać, rozumie, i stara się pomóc.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Byłem u Pani Ewy z powodu problemów natury psychologicznej utrudniających mi od lat wejście w związek z kobietą, pomimo wielu znajomości, które mogłyby do tego prowadzić. Wskazała, że problem polega na czym innym niż podejrzewałem, co pozwala mi inaczej go traktować, udzieliła też pewnych rad w kwestii pokonania tych trudności. Już w tej chwili widzę zmianę w moim podejściu i mam nadzieję, że wkrótce to zaowocuje.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Polecam!
Rzeczowo, jasno, precyzyjnie. Pani Ewa potrafi w przystępny sposób wskazać źródła problemów oraz daje jasne wskazówki dotyczące możliwości rozwiązań.


D
Użytkownik zweryfikowany

Jak dla mnie ta kobieta jest super miła i dobrze mi się z nią rozmawiało. Wiadomo, że nie rozwiąże każdego problemu bo w końcu sama jest człowiekiem ale ważne, że była bardzo miła i uśmiechała się i to pozwoliło mi się otworzyć bo na codzien nie jestem rozmowany jak kogoś nie znam


M
Użytkownik zweryfikowany

Niestety, mam złe zdanie - początkowo byłem sam w związku z problemami z seksem w małżeństwie , później oddzielnie każde z nas - ja i żona , później wspólnie - ale kiedy dowiedzieliśmy się ze trzeba nas zresetować i to że to żaden problem .... tylko bez konstruktywnych wskazówek - przerwaliśmy terapię - niestety nie przekonała nasi nie pomogła


M
Użytkownik zweryfikowany

Agnieszka i Dawid 7 marca 2013r.
Wraz z mężem byliśmy u Pani psycholog Lisowskiej-Kani. Z czystym sumieniem o przekonaniem mogę polecić Panią Ewę innym. Można powiedzieć że całkiem pogubiliśmy się z mężem w tej szarej codzienności, było nam ze sobą bardzo źle i raniliśmy się na wzajem. Terapia z Panią Ewą pokazała nam, że życie na co dzień może być piękne, a seks wcale nie musi być obowiązkiem tylko przyjemnością. Pani Ewa bardzo nam pomogła i nie przesadzę jeśli powiem że naprawdę uratowała nasze małżeństwo. Teraz zaczynamy lepsze życie i odkrywamy piękniejszy seks.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam Państwa serdecznie. Mężczyzna lat 25. Otóż od wczesnego wieku gimnazjalnego towarzyszył mi nawyk masturbacji, połączonej z określonymi materiałami pornograficznymi. Częstotliwość tego typu zachowań to ok. co drugi dzień (1-2 razy w owy dzień). Za każdym razem po owej czynności czułem żal do samego siebie, obiecując "że to już ten ostatni raz", po czym po kilku dniach wracałem do tego. W międzyczasie pojawiły się u mnie stany lękowe oraz depresja (leczona głównie farmakologicznie). Obecnie odnotowałem u siebie problemy z koncentracją oraz pamięcią. Mam wrażenie, iż problem pogarsza się właśnie po masturbacji. Zdaję sobie sprawę, że potrzebuję pomocy specjalisty (osobiście wydaje mi się, iż jestem dotknięty dosyć mocną nerwicą, w której masturbacja jest jedynie pewną częścią), czytałem jednak sporo materiałów na temat tego, że poprzez masturbację można trwale uszkodzić mózg, ze względu na jej wpływ na biochemię mózgu. I właśnie to pytanie pragnę do Państwa skierować: czy masturbacja mogła doprowadzić do uszkodzenia mojego mózgu? Bardzo mnie przeraża ta myśl, ponieważ mam jak każdy swoje cele, które chciałbym osiągnąć (m.in. nauka obcego języka) i zwyczajnie się martwię... Co również istotne nie raz nie dwa złapałem się na tym, iż czułem mocne napięcie (seksualne/nerwowe - ciężko mi to określić jednoznacznie), np. podczas pracy, myśląc o tym kiedy znowu będę mógł ponownie dopuścić się tej wstydliwej czynności (co uważam wskazuje na uzależnienie). Z góry dziękuję za odpowiedź na zadane pytania. Zaręczam, iż będę one znaczyć dla mnie bardzo wiele.
Tymczasem życzę Państwu Szczęśliwego Nowego Roku! :)

Masturbacja, o której Pan pisze przyjęła w głównej mierze postać czynności zastępczej, mającej na celu rozładowanie napięcia nerwowego. Na początku służyła rozładowaniu napięcia seksualnego, ale z czasem, w połączeniu z negatywnymi emocjami zaczęła służyć nieco innym celom niż to konieczne(z grubsza). Masturbacja sama w sobie nie jest zła, nie powinna być przyczyną wstydu czy pogardy, a już z całą pewnością nie powoduje uszkodzeń mózgu. Proszę zastanowić się nad rzetelną i pozbawioną stereotypów edukacją seksualną, psychoterapią i terapią uzależnień behawioralnych.
Pozdrawiam

mgr Ewa Lisowska-Kania

Niech mi Pani coś doradzi..:( mam diagnozę postanowioną pochwice lek przed badaniem lekarza ...;( boje sie tego iwgl .da sie to wyleczyć ;(

Dzień Dobry,

Pochwicę da się wyleczyć. Przy współpracy lekarza ginekologa i seksuologa. Pierwszy bada pacjentkę pod kątem ewentualnych stanów zapalnych (jeżeli występują), drugi poprzez terapię psychologiczną. Mam pacjentki, które przeszły ten proces leczenia z powodzeniem.
Pozdrawiam
Ewa Lisowska-Kania

mgr Ewa Lisowska-Kania

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Jagiellońskim, na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej, kierunku Psychologia Stosowana....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Uzależnienie od seksu
 • Zaburzenia seksualne
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie
 • Uniwersytet Jagielloński
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychoterapia

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania