lek.

Ewa Leśniak

Psychiatra, Neurolog

69 opinii +dodaj

Umów wizytę 2189 odwiedzin w ciągu 30 dni

Rej. telefoniczna patrz www.psychiatraslask.pl , a na tej stronie rubryka : adresy ): od poniedz. do czwartku w godz 8.00-9.30 . W piatki 8.00-15.00. PRZYJMUJę WYŁĄCZNIE W GABIN... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Rej. telefoniczna patrz www.psychiatraslask.pl , a na tej stronie rubryka : adresy ): od poniedz. do czwartku w godz 8.00-9.30 . W piatki 8.00-15.00.
  PRZYJMUJę WYŁĄCZNIE W GABINECIE PRYWATNYM PSYCHIATRYCZNYM w TARNOWSKICH GÓRACH!!!!! ( patrz: adresy)
  Witam!
  Jestem specjalistą psychiatrą i neurologiem DOROSŁYCH z wieloletnim doświadczeniem. W tut. Gabinecie zajmuję się WYŁĄCZNIE LECZENIEM PSYCHIATRYCZNYM.
  W swojej pracy zawodowej i w życiu prywatnym funkcjonuję w oparciu o przekonanie o jedności ciała i ducha : to, co czuje Twoja dusza, odczuje Twoje ciało i odwrotnie.
  Bliskie są mi teorie holistyczne. Cenię mądrość Wschodu i najnowsze osiągnięcia Nauki.
  Wierzę, że stanowimy JEDNOŚĆ, CAŁOŚĆ. Swoim nauczycielom zawdzięczam fascynację tak piękną specjalizacją, jaką jest psychiatria.
  Czuję się duchowym uczniem Kena Wilbera - twórcy współczesnej duchowości integralnej i chylę czoła przed mądrością Lao Tsy w jego Tao Te Ching.

  Przyjęcia pacjentów ambulatoryjnych tylko w gabinecie w Tarnowskich Górach, ul. Sienkiewicza 4. Piewsze wizyty tylko we wtorki i czwartki.GODZINY WIZYT MAJA CHARAKTER PRZYBLIZONY/ ORIENTACYJNY. Uwaga: W TUTEJSZYM GABINECIE ZAJMUJĘ SIĘ WYŁĄCZNIE LECZENIEM PSYCHIATRYCZNYM>
  Tel kont

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Neurologia

Opinie pacjentów

 • słaby

  Niestety nie mam dobrego zdania o tej Pani Doktor. Bardzo wyniosła, zimna, nie wyczułam w niej nawet krztyny empatii. Sprawila wrażenie bardzo wyniosłej i wręcz patrzącej na moje problemy z góry. 15 min rozmowy i od razu recepta z lekiem. Bardzo powierzchowne podjeście. Być może inni będą mieli inne odczucie, ale ja poczułam się jak maszynka, której głównym zadaniem było zasilenie konta bankowego tej Pani. Życzę pani doktor jak najlepiej, ale jej brak empatii w takim zawodzie jest po prostu porażający.

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Pani Doktor w stanie, który przerażał już mnie samą: roztrzęsiona, zapłakana, nie umiejąca się skoncentrować na niczym, bez nadziei na zmianę tego stanu. Już po pierwszej wizycie poczułam się lepiej, gdyż Pani Doktor przekonała mnie, że nie muszę zgadzać się na bycie ofiarą i z mojej sytuacji jest wyjście - jeśli tylko będę tego chciała. Chciałam. Dzięki kolejnym spotkaniom i umiejętnie dobranym lekom, po półtora roku leczenia mogę z radością stwierdzić, że jestem teraz innym człowiekiem i jestem w zupełnie innym miejscu. Zakończyłam toksyczny wyniszczający związek, zmieniam swoje życie na lepsze, rozwijam swoje zainteresowania, nie boję się ludzi ani przyszłości. Pani Doktor jest nie tylko wybitnym fachowcem w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim jest wspaniałą, empatyczną i ciepłą osobą. Wie, kiedy pacjent jest gotowy na przyjęcie konkretnych informacji, i wie też, kiedy po prostu potrzebuje wysłuchania i wsparcia - z nadzwyczajnym taktem i wyczuciem. Okazuje zrozumienie dla każdego problemu. Potrafi zastosować szeroki wachlarz narzędzi, by pomóc pacjentowi. Do tego jest perfekcyjnie zorganizowana :) Szczerze polecam i wyrażam w tym miejscu moją ogromną wdzięczność dla pani Doktor.

 • bardzo dobry

  Byłam na wizycie pierwszy raz.Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą i od razu wzbudziła moje zaufanie.Widać, że posiada dużą wiedzę.Gorąco polecam

 • bardzo dobry

  Pierwsze wrażenie pozytywne , ciężko kogoś oceniać po 30 min . Lekarz konkretny , postawienie wstępnej diagnozy po zapoznaniu się z historią choroby.

 • bardzo dobry

  Byłam na wizycie pierwszy raz i jestem zadowolona z tej wizyty. Pani doktor jest bardzo miłą osoba, która od samego początku wzbudza zaufanie. Wierzę, że dzięki pomocy Pani doktor wrócę do zdrowia. Sylwia

 • bardzo dobry

  Byłam na wizycie pierwszy raz.Pani doktor wydała mi się bardzo sympatyczną osobą i od razu wzbudziła moje zaufanie.Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty.Wierzę że dzięki pomocy Pani doktor wrócę do zdrowia. Urszula

 • bardzo dobry

  Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować Pani Doktor za empatię i życzliwość okazywaną podczas wizyt oraz wybranie właściwego leku, dzięki któremu czuję się duuuużo lepiej. Oczywiście nie czułbym się tak dobrze gdyby nie wsparcie oraz rady Pani Doktor, które pomogły mi w przezwyciężeniu problemów. Sądzę, że Pani Ewa Leśniak jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Oczywiście daję 5 gwiazdek, chciałbym dać więcej, ale się nie da ;) Serdecznie Polecam

 • bardzo dobry

  Pani Ewa Lesniak pomogla mi w najgorszym momencie w moim zyciu. Poprzez nawal obowiazkow jakie mam w pracy I ciagla presje ze strony przelozonych mozna powiedziec ze bylam juz na skraju wyczerpania psychicznego. Dzieki rozmowa jakie ze mna przeprowadzila uwierzylam w siebie i wynioslam najwazniejsze: ze nie mozna dac sie wykorzystywac. Oferuje ludziom cieplo, wsparcie I zrozumienie. Nie patrzy rowniez na zegarek. Zawsze potrafi znalezc czas bo (przynajmniej takie odebralam wrazenie) dobro drugiej osoby jest dla niej najwazniejsze. Dziekuje I pozdrawiam Karolina B.

 • bardzo dobry

  Kiedy trafiłam do pani doktor, naprawdę potrzebowałam dobrej diagnozy i skutecznego leczenia. Tej pokmocy udzieliła mi Pani Doktor- "prowadzi mnie" od roku,dzięki czemu czuję się znacznie lepiej i mam nadzieję na przyszłość bez leków i lęków. Doktor Ewa jest sumienna, rzetelna i kompetentna, a w kontakcie z pacjentem uprzejma i pełna empatii. Nie wyobrażam sobie innego lekarza w tej sferze dla siebie. Koszt wizyty może być zrozumiały, z uwagi na to, że pani dr gabinet wynajmuje. Polecam tę PANIĄ DOKTOR!!!

 • bardzo dobry

  Potrzebowałem konsultacji neuropsychiatrycznej, dlatego trafiłem do pani dr Leśniak. Wizyta odbyła się punktualnie, po wcześniejszym telefonie od pani doktor. Pani doktor jest bardzo miła, uważnie wysłuchuje pacjenta i przy tym jest bardzo sympatyczna. Widać, że posiada dużą wiedzę. Pomimo tego, że postawiłem ją przed niewdzięcznym zadaniem, bo leczę się od kilkunastu lat to pani doktor zapoznała się z historią mojej choroby i odpowiedziała na nurtujące mnie pytania. To było najbardziej efektywnie wykorzystane pół godziny w moim życiu. Pomimo, że wizyta nie była tania (200zł), uważam, że pieniądze na nią zostały w pełni słusznie spożytkowane.

Najbliższe terminy:

kolejne dni