Umów wizytę Zapytaj lekarza
1 213 odwiedzin w ciągu 30 dni

Rej. telefoniczna od poniedz. do czwartku w godz 8.00-9.30 . W piatki 8.00-15.00.(patrz też www.psychiatraslask.pl , a na tej stronie rubryka : adresy ). PRZYJMUJę WYŁĄCZNIE W GABINECIE… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
84 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia i Urody "MEDEA"

  Bardzo dziękuję Pani Ewie za pomoc, zrozumienie i postawienie prawidłowej diagnozy. Po kilku miesiącach terapii jestem bardzo zadowolony z efektów. Polecam wszystkim Panią doktor. Dziękuje

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor bardzo profesjonalnie wyjaśniła specyfikę choroby i proces leczenia. Trafnie została znaleziona przyczyna. Pani Doktor z cierpliwością odpowiedziała na wszystkie pytania. Lekarz godny polecenia.

 • D
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia i Urody "MEDEA"

  Pani Doktor to sympatyczna, miła i rzeczowa osoba. Bardzo mi pomogła w trudnej sytuacji. Potrafi wysłuchać pacjenta. Serdecznie polecam. # DIKO#

 • Opinia z dnia 02.10.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą oraz niezwykle uprzejmym człowiekiem. Pomogła mi w bardzo trudnej sytuacji życiowej, za co jestem jej bardzo wdzięczny. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, potrafi słuchać i wyciąga trafne wnioski. Pomogła także mojej córce w bardzo trudnym dla niej okresie matur. Nerwica lękowa nie przeszkodziła zdać bardzo dobrze egzaminy dzięki starannie dobranym lekom. Pani Doktor, bardzo Pani dziękuję.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i rzeczowa Pani doktor.Bardzo wnikliwie omawiała ze mną mój problem medyczny.Mam nadzieję ,że zastosowane leczenie będzie skuteczne.

 • W

  Witold. Pani doktor jest świetnym specjalistą psychiatrą. Dzięki Jej poradom i leczeniu moje życie jest dzisiaj całkowicie inne. Dziękuję i polecam.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam Panią Ewę wszystkim, którzy chcą swoje życie polepszyć i żyć pełnią sił a nie bać się następnych dni. Pani doktor to bardzo kompetentna i ciepła osoba, której można w pełni zaufać i po prostu się wygadać z najróżniejszych problemów. Bardzo dobrze dobrane leki bez żadnych skutków ubocznych. Moje życie bardzo się zmieniło właśnie dzięki Pani Ewie :) Jeszcze raz polecam:)

 • B

  Pani Doktor jest bardzo kompetentną i miłą osobą, jestem bardzo zadowolony z wizyty, super możliwością jest możliwy stały kontakt telefoniczny z lekarzem w przypadku takiej potrzeby ze strony pacjenta, kompleksowa porada, polecam serdecznie !

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Rej. telefoniczna od poniedz. do czwartku w godz 8.00-9.30 . W piatki 8.00-15.00.(patrz też www.psychiatraslask.pl , a na tej stronie rubryka : adresy ).
  PRZYJMUJę WYŁĄCZNIE W GABINECIE PRYWATNYM PSYCHIATRYCZNYM w TARNOWSKICH GÓRACH!!!!! ( patrz: adresy) TYLKO OSOBY DOROSŁE.
  Witam!
  Jestem specjalistą psychiatrą i neurologiem DOROSŁYCH z wieloletnim doświadczeniem. W tut. Gabinecie zajmuję się WYŁĄCZNIE LECZENIEM PSYCHIATRYCZNYM.
  W swojej pracy zawodowej i w życiu prywatnym funkcjonuję w oparciu o przekonanie o jedności ciała i ducha : to, co czuje Twoja dusza, odczuje Twoje ciało i odwrotnie.
  Bliskie są mi teorie holistyczne. Cenię mądrość Wschodu i najnowsze osiągnięcia Nauki.
  Wierzę, że stanowimy JEDNOŚĆ, CAŁOŚĆ. Swoim nauczycielom zawdzięczam fascynację tak piękną specjalizacją, jaką jest psychiatria.
  Czuję się duchowym uczniem Kena Wilbera - twórcy współczesnej duchowości integralnej i chylę czoła przed mądrością Lao Tsy w jego Tao Te Ching.

  Przyjęcia pacjentów ambulatoryjnych tylko w gabinecie w Tarnowskich Górach, ul. Sienkiewicza 4. GODZINY WIZYT MAJA CHARAKTER PRZYBLIZONY/ ORIENTACYJNY. Uwaga: W TUTEJSZYM GABINECIE ZAJMUJĘ SIĘ WYŁĄCZNIE LECZENIEM PSYCHIATRYCZNYM OSÓB DOROSŁYCH.

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Neurologia

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl