lek.

Ewa Leśniak

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra, Neurolog

87 opinii +dodaj

Rej. telefoniczna od poniedz. do czwartku w godz 8.00-9.30 . W piatki 8.00-15.00. PRZYJMUJę WYŁĄCZNIE W GABINECIE PRYWATNYM PSYCHIATRYCZNYM w TARNOWSKICH GÓRACH!!!!! ( patrz: adresy)… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
87 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia i Urody "MEDEA"

  Bardzo miła, mądra i doświadczona Pani doktor :) Wygodna lokalizacja i przyjemny gabinet. Pani Leśniak potrafi słuchać i interesuje się pacjentem. Jest cierpliwa i łagodna. Wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy. Imponująca liczba dyplomów i certyfikatów przed gabinetem. Jestem zadowolona. Polecam. Mimo dość wysokiej stawki to jest to tego warte a nasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne jest bezcenne.

 • T
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia i Urody "MEDEA"Usługa: problemy zdrowotne

  Jak poznałem Panią Doktor byłem w ciężkim szoku ! Spotkałem lekarza, który był dla mnie dostępny kiedy tego potrzebowałem. Potrafi zbudować podczas wizyty naturalną, miłą, spokojną atmosferę. Uważnie słucha a jednocześnie potrafi jasno i prosto wytłumaczyć proces leczenia. I co najważniejsze dla mnie jest dyskretna. Szczerze polecam.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia i Urody "MEDEA"

  Zdecydowanie polecam Panią Doktor Leśniak - wspaniała osoba o znakomitym podejściu do pacjenta i jego choroby. Pani Doktor pomogła mi wyjść z depresji lękowej, doskonale dobrała leki, które już po 2 tygodniach przyniosły oczekiwane rezultaty. Teraz jestem wolna od strasznego niepokoju, a co najważniejsze: nie mam problemów ze snem. Dlatego z całego serca polecam wizytę u Pani Doktor, która nawet po wizycie interesuje się stanem zdrowotnym pacjenta (możliwość sms'sowania, rozmowy przez telefon). Każdej osobie, która boryka się z przytłaczającymi problemami, zalecam wizytę u własnie takiego Doktora z tak ciepłym i radosnym podejściem do życia.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia i Urody "MEDEA"

  Bardzo dziękuję Pani Ewie za pomoc, zrozumienie i postawienie prawidłowej diagnozy. Po kilku miesiącach terapii jestem bardzo zadowolony z efektów. Polecam wszystkim Panią doktor. Dziękuje

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor bardzo profesjonalnie wyjaśniła specyfikę choroby i proces leczenia. Trafnie została znaleziona przyczyna. Pani Doktor z cierpliwością odpowiedziała na wszystkie pytania. Lekarz godny polecenia.

 • D
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia i Urody "MEDEA"

  Pani Doktor to sympatyczna, miła i rzeczowa osoba. Bardzo mi pomogła w trudnej sytuacji. Potrafi wysłuchać pacjenta. Serdecznie polecam. # DIKO#

 • Opinia z dnia 02.10.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą oraz niezwykle uprzejmym człowiekiem. Pomogła mi w bardzo trudnej sytuacji życiowej, za co jestem jej bardzo wdzięczny. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, potrafi słuchać i wyciąga trafne wnioski. Pomogła także mojej córce w bardzo trudnym dla niej okresie matur. Nerwica lękowa nie przeszkodziła zdać bardzo dobrze egzaminy dzięki starannie dobranym lekom. Pani Doktor, bardzo Pani dziękuję.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i rzeczowa Pani doktor.Bardzo wnikliwie omawiała ze mną mój problem medyczny.Mam nadzieję ,że zastosowane leczenie będzie skuteczne.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Rej. telefoniczna od poniedz. do czwartku w godz 8.00-9.30 . W piatki 8.00-15.00.
  PRZYJMUJę WYŁĄCZNIE W GABINECIE PRYWATNYM PSYCHIATRYCZNYM w TARNOWSKICH GÓRACH!!!!! ( patrz: adresy) TYLKO OSOBY DOROSŁE.
  Witam!
  Jestem specjalistą psychiatrą i neurologiem DOROSŁYCH z wieloletnim doświadczeniem. W tut. Gabinecie zajmuję się WYŁĄCZNIE LECZENIEM PSYCHIATRYCZNYM.
  W swojej pracy zawodowej i w życiu prywatnym funkcjonuję w oparciu o przekonanie o jedności ciała i ducha : to, co czuje Twoja dusza, odczuje Twoje ciało i odwrotnie.
  Bliskie są mi teorie holistyczne. Cenię mądrość Wschodu i najnowsze osiągnięcia Nauki.
  Wierzę, że stanowimy JEDNOŚĆ, CAŁOŚĆ. Swoim nauczycielom zawdzięczam fascynację tak piękną specjalizacją, jaką jest psychiatria.
  Czuję się duchowym uczniem Kena Wilbera - twórcy współczesnej duchowości integralnej i chylę czoła przed mądrością Lao Tsy w jego Tao Te Ching.

  Przyjęcia pacjentów ambulatoryjnych tylko w gabinecie w Tarnowskich Górach, ul. Sienkiewicza 4. GODZINY WIZYT MAJA CHARAKTER PRZYBLIZONY/ ORIENTACYJNY. Uwaga: W TUTEJSZYM GABINECIE ZAJMUJĘ SIĘ WYŁĄCZNIE LECZENIEM PSYCHIATRYCZNYM OSÓB DOROSŁYCH.

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Neurologia

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl