Rej. telefoniczna patrz www.psychiatraslask.pl , a na tej stronie rubryka : adresy ): od poniedz. do czwartku w godz 8.00-9.30 . W piatki 8.00-15.00. PRZYJMUJę WYŁĄCZNIE W GABIN... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Rej. telefoniczna patrz www.psychiatraslask.pl , a na tej stronie rubryka : adresy ): od poniedz. do czwartku w godz 8.00-9.30 . W piatki 8.00-15.00.
  PRZYJMUJę WYŁĄCZNIE W GABINECIE PRYWATNYM PSYCHIATRYCZNYM w TARNOWSKICH GÓRACH!!!!! ( patrz: adresy)
  Witam!
  Jestem specjalistą psychiatrą i neurologiem DOROSŁYCH z wieloletnim doświadczeniem. W tut. Gabinecie zajmuję się WYŁĄCZNIE LECZENIEM PSYCHIATRYCZNYM.
  W swojej pracy zawodowej i w życiu prywatnym funkcjonuję w oparciu o przekonanie o jedności ciała i ducha : to, co czuje Twoja dusza, odczuje Twoje ciało i odwrotnie.
  Bliskie są mi teorie holistyczne. Cenię mądrość Wschodu i najnowsze osiągnięcia Nauki.
  Wierzę, że stanowimy JEDNOŚĆ, CAŁOŚĆ. Swoim nauczycielom zawdzięczam fascynację tak piękną specjalizacją, jaką jest psychiatria.
  Czuję się duchowym uczniem Kena Wilbera - twórcy współczesnej duchowości integralnej i chylę czoła przed mądrością Lao Tsy w jego Tao Te Ching.

  Przyjęcia pacjentów ambulatoryjnych tylko w gabinecie w Tarnowskich Górach, ul. Sienkiewicza 4. Piewsze wizyty tylko we wtorki i czwartki.GODZINY WIZYT MAJA CHARAKTER PRZYBLIZONY/ ORIENTACYJNY. Uwaga: W TUTEJSZYM GABINECIE ZAJMUJĘ SIĘ WYŁĄCZNIE LECZENIEM PSYCHIATRYCZNYM>
  Tel kont

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolony...wyjątkowa osoba niesamowicie kompetentna polecam wszystkim myślę że robi kawał wspaniałej roboty pozdrawiam Andrzej

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest sympatyczną, miłą i ciepłą osobą. Potrafi wysłuchać. Po wizycie czułam ogromną ulgę i nadzieję że będzie dobrze.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest serdeczna, miła, a przede wszystkim kompetentna. Dobrze dobrane leki, zmieniły jakość mojego życia. Nie warto wegetować i męczyć się z chorobą! Koszty wizyty nie są niskie, ale to cena ogromnej wiedzy i dostępności. W tej dziedzinie życia nie należy oszczędzać! Polecam!

 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo miła, kompetentna a przede wszystkim bardzo mi pomogła w trudnych chwilach. Z czystym sumieniem mogę polecić wizyty u Pani doktor Ewy Leśniak. Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Pani Ewa uratowala mi życie i to dosłownie. Byłam w krytycznym stanie i ona mnie z tego wyciągnęła to cud czego dokonała bo dzięki niej zrozumiałam swoja chorobę i z niej wyszłam .dziękuje Bogu ze są tacy ludzie jak ona ;) ania

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą. Jestem bardzo nieufna a już na pierwszym spotkaniu odczułam szczera chęć pomocy co mnie w 100% przekonało, że jest to właściwa osoba, której mogę zaufać i powierzyć swoje problemy. Pani Doktor podejmuje tylko trafne decyzje, już nie raz pomogła mi w trudnych sytuacjach życiowych. Szczerze polecam ;-)

 • bardzo dobry

  Bardzo serdecznie polecam. Pani Doktor bardzo pomogła mi z nerwicą lekową, na którą zachorowałem nagle i co było dla mnie trudnym przeżyciem. Wzorowa znajomość problemu i podejście do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Do Pani Doktor trafiłam w traumatycznym momencie mojego życia. Czułam,że wszystko zawaliło mi się na głowę i nie widziałam dalszego sensu swego istnienia. Od samego początku, zawsze potrafiła mnie cierpliwie wysłuchać i doradzić. Starała się jak najlepiej dobrać mi leki. Pani Doktor jest bardzo ciepłą i sympatyczna osobą. Posiada rozległą wiedzę medyczną, duża kulturę osobistą i klasę.Zawsze odpowiadała na SMS-y i oddzwaniała do mnie.Wizyty u niej dodawały mi ochoty do życia. Dziś znów stanęłam na nogi i wiem, że w bardzo dużej mierze to zasługa Pani Doktor. Szczerze polecam! Pani Doktor to prawdziwy lekarz z powołania.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to świetny specjalista i jednocześnie bardzo ciepła, otwarta osoba. Dzięki niej "stanęłam na nogi ".Szczerze polecam. Jeszcze raz dziękuję Pani Doktor za pomoc;)

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Pani Doktor w stanie, który przerażał już mnie samą: roztrzęsiona, zapłakana, nie umiejąca się skoncentrować na niczym, bez nadziei na zmianę tego stanu. Już po pierwszej wizycie poczułam się lepiej, gdyż Pani Doktor przekonała mnie, że nie muszę zgadzać się na bycie ofiarą i z mojej sytuacji jest wyjście - jeśli tylko będę tego chciała. Chciałam. Dzięki kolejnym spotkaniom i umiejętnie dobranym lekom, po półtora roku leczenia mogę z radością stwierdzić, że jestem teraz innym człowiekiem i jestem w zupełnie innym miejscu. Zakończyłam toksyczny wyniszczający związek, zmieniam swoje życie na lepsze, rozwijam swoje zainteresowania, nie boję się ludzi ani przyszłości. Pani Doktor jest nie tylko wybitnym fachowcem w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim jest wspaniałą, empatyczną i ciepłą osobą. Wie, kiedy pacjent jest gotowy na przyjęcie konkretnych informacji, i wie też, kiedy po prostu potrzebuje wysłuchania i wsparcia - z nadzwyczajnym taktem i wyczuciem. Okazuje zrozumienie dla każdego problemu. Potrafi zastosować szeroki wachlarz narzędzi, by pomóc pacjentowi. Do tego jest perfekcyjnie zorganizowana :) Szczerze polecam i wyrażam w tym miejscu moją ogromną wdzięczność dla pani Doktor.