Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Rej. telefoniczna od poniedz. do czwartku w godz 8.00-9.30 . W piatki 8.00-15.00.(patrz też www.psychiatraslask.pl , a na tej stronie rubryka : adresy ).
PRZYJMUJę WYŁĄCZNIE…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Rej. telefoniczna od poniedz. do czwartku w godz 8.00-9.30 . W piatki 8.00-15.00.(patrz też www.psychiatraslask.pl , a na tej stronie rubryka : adresy ).
  PRZYJMUJę WYŁĄCZNIE W GABINECIE PRYWATNYM PSYCHIATRYCZNYM w TARNOWSKICH GÓRACH!!!!! ( patrz: adresy) TYLKO OSOBY DOROSŁE.
  Witam!
  Jestem specjalistą psychiatrą i neurologiem DOROSŁYCH z wieloletnim doświadczeniem. W tut. Gabinecie zajmuję się WYŁĄCZNIE LECZENIEM PSYCHIATRYCZNYM.
  W swojej pracy zawodowej i w życiu prywatnym funkcjonuję w oparciu o przekonanie o jedności ciała i ducha : to, co czuje Twoja dusza, odczuje Twoje ciało i odwrotnie.
  Bliskie są mi teorie holistyczne. Cenię mądrość Wschodu i najnowsze osiągnięcia Nauki.
  Wierzę, że stanowimy JEDNOŚĆ, CAŁOŚĆ. Swoim nauczycielom zawdzięczam fascynację tak piękną specjalizacją, jaką jest psychiatria.
  Czuję się duchowym uczniem Kena Wilbera - twórcy współczesnej duchowości integralnej i chylę czoła przed mądrością Lao Tsy w jego Tao Te Ching.

  Przyjęcia pacjentów ambulatoryjnych tylko w gabinecie w Tarnowskich Górach, ul. Sienkiewicza 4. Piewsze wizyty tylko we wtorki i czwartki.GODZINY WIZYT MAJA CHARAKTER PRZYBLIZONY/ ORIENTACYJNY. Uwaga: W TUTEJSZYM GABINECIE ZAJMUJĘ SIĘ WYŁĄCZNIE LECZENIEM PSYCHIATRYCZNYM>
  Tel kont

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Neurologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
81 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą oraz niezwykle uprzejmym człowiekiem. Pomogła mi w bardzo trudnej sytuacji życiowej, za co jestem jej bardzo wdzięczny. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, potrafi słuchać i wyciąga trafne wnioski. Pomogła także mojej córce w bardzo trudnym dla niej okresie matur. Nerwica lękowa nie przeszkodziła zdać bardzo dobrze egzaminy dzięki starannie dobranym lekom. Pani Doktor, bardzo Pani dziękuję.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i rzeczowa Pani doktor.Bardzo wnikliwie omawiała ze mną mój problem medyczny.Mam nadzieję ,że zastosowane leczenie będzie skuteczne.

 • W

  Witold. Pani doktor jest świetnym specjalistą psychiatrą. Dzięki Jej poradom i leczeniu moje życie jest dzisiaj całkowicie inne. Dziękuję i polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam Panią Ewę wszystkim, którzy chcą swoje życie polepszyć i żyć pełnią sił a nie bać się następnych dni. Pani doktor to bardzo kompetentna i ciepła osoba, której można w pełni zaufać i po prostu się wygadać z najróżniejszych problemów. Bardzo dobrze dobrane leki bez żadnych skutków ubocznych. Moje życie bardzo się zmieniło właśnie dzięki Pani Ewie :) Jeszcze raz polecam:)

 • B

  Pani Doktor jest bardzo kompetentną i miłą osobą, jestem bardzo zadowolony z wizyty, super możliwością jest możliwy stały kontakt telefoniczny z lekarzem w przypadku takiej potrzeby ze strony pacjenta, kompleksowa porada, polecam serdecznie !

 • D

  Wizyta u Pani Doktor to najlepsza decyzja.Daje nadzieję na lepsze jutro.Poza tym Pani Doktor to przemiła mądra kompetentna osoba.Pozdrawiam serdecznie Danuta T.

 • Super psychiatra. Miła, cierpliwa.Po roku dzięki dobrze dobranym lekom dużo się zmieniło w moim życiu, oczywiście na lepsze. Czasami nie chciało mi się żyć.Teraz korzystam z życia na ' maksa'. Gorąco pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo miła, konkretna. Potrafi sformułować i zobaczyć problem, którego ja nie widzę. Wydawało mi się, ze wizyta nie była potrzebna, jednak okazało się, ze rozmowa i spojrzenie pomogły i napięcie trochę opadło.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony...wyjątkowa osoba niesamowicie kompetentna polecam wszystkim myślę że robi kawał wspaniałej roboty pozdrawiam

  Andrzej

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest sympatyczną, miłą i ciepłą osobą. Potrafi wysłuchać. Po wizycie czułam ogromną ulgę i nadzieję że będzie dobrze.