Umów wizytę Zapytaj lekarza 1679 odwiedzin w ciągu 30 dni

Rej. telefoniczna od poniedz. do czwartku w godz 8.00-9.30 . W piatki 8.00-15.00.(patrz też www.psychiatraslask.pl , a na tej stronie rubryka : adresy ). PRZYJMUJę WYŁĄCZNIE W GABINECIE… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (17)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Rej. telefoniczna od poniedz. do czwartku w godz 8.00-9.30 . W piatki 8.00-15.00.(patrz też www.psychiatraslask.pl , a na tej stronie rubryka : adresy ).
  PRZYJMUJę WYŁĄCZNIE W GABINECIE PRYWATNYM PSYCHIATRYCZNYM w TARNOWSKICH GÓRACH!!!!! ( patrz: adresy) TYLKO OSOBY DOROSŁE.
  Witam!
  Jestem specjalistą psychiatrą i neurologiem DOROSŁYCH z wieloletnim doświadczeniem. W tut. Gabinecie zajmuję się WYŁĄCZNIE LECZENIEM PSYCHIATRYCZNYM.
  W swojej pracy zawodowej i w życiu prywatnym funkcjonuję w oparciu o przekonanie o jedności ciała i ducha : to, co czuje Twoja dusza, odczuje Twoje ciało i odwrotnie.
  Bliskie są mi teorie holistyczne. Cenię mądrość Wschodu i najnowsze osiągnięcia Nauki.
  Wierzę, że stanowimy JEDNOŚĆ, CAŁOŚĆ. Swoim nauczycielom zawdzięczam fascynację tak piękną specjalizacją, jaką jest psychiatria.
  Czuję się duchowym uczniem Kena Wilbera - twórcy współczesnej duchowości integralnej i chylę czoła przed mądrością Lao Tsy w jego Tao Te Ching.

  Przyjęcia pacjentów ambulatoryjnych tylko w gabinecie w Tarnowskich Górach, ul. Sienkiewicza 4. GODZINY WIZYT MAJA CHARAKTER PRZYBLIZONY/ ORIENTACYJNY. Uwaga: W TUTEJSZYM GABINECIE ZAJMUJĘ SIĘ WYŁĄCZNIE LECZENIEM PSYCHIATRYCZNYM OSÓB DOROSŁYCH.
  Tel kont

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Neurologia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
83 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor bardzo profesjonalnie wyjaśniła specyfikę choroby i proces leczenia. Trafnie została znaleziona przyczyna. Pani Doktor z cierpliwością odpowiedziała na wszystkie pytania. Lekarz godny polecenia.

 • D
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia i Urody "MEDEA"

  Pani Doktor to sympatyczna, miła i rzeczowa osoba. Bardzo mi pomogła w trudnej sytuacji. Potrafi wysłuchać pacjenta. Serdecznie polecam. # DIKO#

 • Opinia z dnia 02-10-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą oraz niezwykle uprzejmym człowiekiem. Pomogła mi w bardzo trudnej sytuacji życiowej, za co jestem jej bardzo wdzięczny. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, potrafi słuchać i wyciąga trafne wnioski. Pomogła także mojej córce w bardzo trudnym dla niej okresie matur. Nerwica lękowa nie przeszkodziła zdać bardzo dobrze egzaminy dzięki starannie dobranym lekom. Pani Doktor, bardzo Pani dziękuję.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i rzeczowa Pani doktor.Bardzo wnikliwie omawiała ze mną mój problem medyczny.Mam nadzieję ,że zastosowane leczenie będzie skuteczne.

 • W

  Witold. Pani doktor jest świetnym specjalistą psychiatrą. Dzięki Jej poradom i leczeniu moje życie jest dzisiaj całkowicie inne. Dziękuję i polecam.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam Panią Ewę wszystkim, którzy chcą swoje życie polepszyć i żyć pełnią sił a nie bać się następnych dni. Pani doktor to bardzo kompetentna i ciepła osoba, której można w pełni zaufać i po prostu się wygadać z najróżniejszych problemów. Bardzo dobrze dobrane leki bez żadnych skutków ubocznych. Moje życie bardzo się zmieniło właśnie dzięki Pani Ewie :) Jeszcze raz polecam:)

 • B

  Pani Doktor jest bardzo kompetentną i miłą osobą, jestem bardzo zadowolony z wizyty, super możliwością jest możliwy stały kontakt telefoniczny z lekarzem w przypadku takiej potrzeby ze strony pacjenta, kompleksowa porada, polecam serdecznie !

 • D

  Wizyta u Pani Doktor to najlepsza decyzja.Daje nadzieję na lepsze jutro.Poza tym Pani Doktor to przemiła mądra kompetentna osoba.Pozdrawiam serdecznie Danuta T.

 • Super psychiatra. Miła, cierpliwa.Po roku dzięki dobrze dobranym lekom dużo się zmieniło w moim życiu, oczywiście na lepsze. Czasami nie chciało mi się żyć.Teraz korzystam z życia na ' maksa'. Gorąco pozdrawiam.