lek.

Ewa Leśniak

Psychiatra, Neurolog

72 opinie +dodaj

Umów wizytę 18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Rej. telefoniczna patrz www.psychiatraslask.pl , a na tej stronie rubryka : adresy ): od poniedz. do czwartku w godz 8.00-9.30 . W piatki 8.00-15.00. PRZYJMUJę WYŁĄCZNIE W GABIN... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Rej. telefoniczna patrz www.psychiatraslask.pl , a na tej stronie rubryka : adresy ): od poniedz. do czwartku w godz 8.00-9.30 . W piatki 8.00-15.00.
  PRZYJMUJę WYŁĄCZNIE W GABINECIE PRYWATNYM PSYCHIATRYCZNYM w TARNOWSKICH GÓRACH!!!!! ( patrz: adresy)
  Witam!
  Jestem specjalistą psychiatrą i neurologiem DOROSŁYCH z wieloletnim doświadczeniem. W tut. Gabinecie zajmuję się WYŁĄCZNIE LECZENIEM PSYCHIATRYCZNYM.
  W swojej pracy zawodowej i w życiu prywatnym funkcjonuję w oparciu o przekonanie o jedności ciała i ducha : to, co czuje Twoja dusza, odczuje Twoje ciało i odwrotnie.
  Bliskie są mi teorie holistyczne. Cenię mądrość Wschodu i najnowsze osiągnięcia Nauki.
  Wierzę, że stanowimy JEDNOŚĆ, CAŁOŚĆ. Swoim nauczycielom zawdzięczam fascynację tak piękną specjalizacją, jaką jest psychiatria.
  Czuję się duchowym uczniem Kena Wilbera - twórcy współczesnej duchowości integralnej i chylę czoła przed mądrością Lao Tsy w jego Tao Te Ching.

  Przyjęcia pacjentów ambulatoryjnych tylko w gabinecie w Tarnowskich Górach, ul. Sienkiewicza 4. Piewsze wizyty tylko we wtorki i czwartki.GODZINY WIZYT MAJA CHARAKTER PRZYBLIZONY/ ORIENTACYJNY. Uwaga: W TUTEJSZYM GABINECIE ZAJMUJĘ SIĘ WYŁĄCZNIE LECZENIEM PSYCHIATRYCZNYM>
  Tel kont

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą. Jestem bardzo nieufna a już na pierwszym spotkaniu odczułam szczera chęć pomocy co mnie w 100% przekonało, że jest to właściwa osoba, której mogę zaufać i powierzyć swoje problemy. Pani Doktor podejmuje tylko trafne decyzje, już nie raz pomogła mi w trudnych sytuacjach życiowych. Szczerze polecam ;-)

 • bardzo dobry

  Bardzo serdecznie polecam. Pani Doktor bardzo pomogła mi z nerwicą lekową, na którą zachorowałem nagle i co było dla mnie trudnym przeżyciem. Wzorowa znajomość problemu i podejście do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Do Pani Doktor trafiłam w traumatycznym momencie mojego życia. Czułam,że wszystko zawaliło mi się na głowę i nie widziałam dalszego sensu swego istnienia. Od samego początku, zawsze potrafiła mnie cierpliwie wysłuchać i doradzić. Starała się jak najlepiej dobrać mi leki. Pani Doktor jest bardzo ciepłą i sympatyczna osobą. Posiada rozległą wiedzę medyczną, duża kulturę osobistą i klasę.Zawsze odpowiadała na SMS-y i oddzwaniała do mnie.Wizyty u niej dodawały mi ochoty do życia. Dziś znów stanęłam na nogi i wiem, że w bardzo dużej mierze to zasługa Pani Doktor. Szczerze polecam! Pani Doktor to prawdziwy lekarz z powołania.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to świetny specjalista i jednocześnie bardzo ciepła, otwarta osoba. Dzięki niej "stanęłam na nogi ".Szczerze polecam. Jeszcze raz dziękuję Pani Doktor za pomoc;)

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Pani Doktor w stanie, który przerażał już mnie samą: roztrzęsiona, zapłakana, nie umiejąca się skoncentrować na niczym, bez nadziei na zmianę tego stanu. Już po pierwszej wizycie poczułam się lepiej, gdyż Pani Doktor przekonała mnie, że nie muszę zgadzać się na bycie ofiarą i z mojej sytuacji jest wyjście - jeśli tylko będę tego chciała. Chciałam. Dzięki kolejnym spotkaniom i umiejętnie dobranym lekom, po półtora roku leczenia mogę z radością stwierdzić, że jestem teraz innym człowiekiem i jestem w zupełnie innym miejscu. Zakończyłam toksyczny wyniszczający związek, zmieniam swoje życie na lepsze, rozwijam swoje zainteresowania, nie boję się ludzi ani przyszłości. Pani Doktor jest nie tylko wybitnym fachowcem w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim jest wspaniałą, empatyczną i ciepłą osobą. Wie, kiedy pacjent jest gotowy na przyjęcie konkretnych informacji, i wie też, kiedy po prostu potrzebuje wysłuchania i wsparcia - z nadzwyczajnym taktem i wyczuciem. Okazuje zrozumienie dla każdego problemu. Potrafi zastosować szeroki wachlarz narzędzi, by pomóc pacjentowi. Do tego jest perfekcyjnie zorganizowana :) Szczerze polecam i wyrażam w tym miejscu moją ogromną wdzięczność dla pani Doktor.

 • bardzo dobry

  Byłam na wizycie pierwszy raz.Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą i od razu wzbudziła moje zaufanie.Widać, że posiada dużą wiedzę.Gorąco polecam

 • bardzo dobry

  Pierwsze wrażenie pozytywne , ciężko kogoś oceniać po 30 min . Lekarz konkretny , postawienie wstępnej diagnozy po zapoznaniu się z historią choroby.

 • bardzo dobry

  Byłam na wizycie pierwszy raz i jestem zadowolona z tej wizyty. Pani doktor jest bardzo miłą osoba, która od samego początku wzbudza zaufanie. Wierzę, że dzięki pomocy Pani doktor wrócę do zdrowia. Sylwia

 • bardzo dobry

  Byłam na wizycie pierwszy raz.Pani doktor wydała mi się bardzo sympatyczną osobą i od razu wzbudziła moje zaufanie.Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty.Wierzę że dzięki pomocy Pani doktor wrócę do zdrowia. Urszula

 • bardzo dobry

  Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować Pani Doktor za empatię i życzliwość okazywaną podczas wizyt oraz wybranie właściwego leku, dzięki któremu czuję się duuuużo lepiej. Oczywiście nie czułbym się tak dobrze gdyby nie wsparcie oraz rady Pani Doktor, które pomogły mi w przezwyciężeniu problemów. Sądzę, że Pani Ewa Leśniak jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Oczywiście daję 5 gwiazdek, chciałbym dać więcej, ale się nie da ;) Serdecznie Polecam