lek.

Ewa Kostka

Pediatra

9 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt Zapytaj lekarza

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (obecny Uniwersytet Medyczny). W latach 2008-2015 pracowałam na stanowisku młodszego asystenta… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Aktualnie pracuję jako pediatra w CM Medicover Strzegomska we Wrocławiu

  Wrocław, dolnośląskie

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I

  Jeśli potoraroczne dziecko daje się zbadać bez zająknięcia, a do tej pory wszelkie badania u innych lekarzy były wykonywane „na sile” to chyba o czymś świadczy. Jestem pod wrażeniem samej Pani doktor, która spokojnie odpowiadała na badania i wręczyła czytelna karteczkę jak dawkować leki. Zrobiła dokładny wywiad, wyjaśniła dlaczego ten lek a nie inny i udzieliła wszystkich niezbędnych informacji. Mam nadzieje ze będziemy się spotykać już tylko w zdrowiu na bilansie :) Polecam wszystkich którzy szukają rzetelnej opieki nad swoimi pociechami!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Świetny lekarz! Bardzo miła, z podejściem do dzieci. Nie panikuje, jeśli w wynikach wychodzi coś nie tak, tylko podchodzi kompleksowo do dziecka. Jestem zachwycona i na pewno będę do niej wracać z moim synem.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Najlepszy pediatra z jakim się spotkaliśmy. Pani doktor jest przesympatyczna, zawsze stawia celna diagnozę , wyprowadza dziecko nie faszerując bez sensu antybiotykami. Mieliśmy w drugim roku życia synka sporo towarzyszących mu infekcji, jednakże Zawszd dzięki dr Kostce szybko radziliśmy sobie nawet z największym problemem. Dla nas rewelacja, właśnie takich pediatrów powinno być więcej:)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor podeszła do nas bardzo profesjonalnie, dokładnie przebadała córkę, zrobiła wywiad, wyczerpująco odpowiadała na pytania. Pani Ewa jest cierpliwa i ma fantastyczne podejście do dzieci. Badanie było przeprowadzone bez pośpiechu i z dużą dokładnością. Bardzo polecam Panią doktor :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Aktualnie pracuję jako pediatra w CM Medicover Strzegomska we WrocławiuUsługa: konsultacje pediatryczne

  Bardzo profesjonalne podejście do małego pacjenta i do zmartwionego rodzica. Dokładne badanie i trafna diagnoza

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Przesympatyczna Pani z doskonałym podejściem do dzieci. Byliśmy dziś z Synkiem, Pani Ewa ma świetne podejście do dziecka, fachowo i dokładnie tłumaczy jak przeprowadzić leczenie.

 • T

  Zgadzam się z dobrymi opiniami. Korzystamy ostatnio dość często z usług Pani doktor w Medicoverze. Wizyta jest zawsze miła, przyjemna i jednocześnie rzeczowa. Bardzo fajne podejście do dzieci i rodziców również. Można o wszystkim spokojnie porozmawiać i wyjaśnić wątpliwości.

 • Ł

  Pani doktor jest przesympatyczna i ma fantastyczne podejście do dzieci (próbuje zabawić i zająć podczas wizyty, żeby maleństwo jak najmniej zwracało uwagę na badanie). Z przejęciem oglądała naszą córeczkę, dokładnie zbadała pod każdym kątem, aby doradzić jak najlepsze leczenie. Wielki plus za unikanie antybiotyków i próby "lżejszego" rozwiązania kłopotu. Zdecydowanie polecamy i na pewno w przyszłości zechcemy skorzystać z wizyt u Pani doktor - oby okazji mimo wszystko było jak najmniej... ;-).

 • Pani Doktor ma wspaniałe podejście do dzieci (co o dziwo jest co raz mniej spotykane, niestety). Uważnie słucha Rodzica, skupiając się jednocześnie na dziecku. Sprawia, że dziecko ufnie i chętnie poddaje się badaniu.Pomimo młodego wieku Pani Doktor wykazuje się dużą wiedzą i doświadczeniem. Wizyta przebiegła sprawnie, sympatycznie i przede wszystkim - zalecenia Pani Doktor okazały się skuteczne. Trafiliśmy przez przypadek ( po zmianie pediatry), mam nadzieję, że zostaniemy na dłużej pod jej opieką. Pozdrawiamy serdecznie,
  Katarzyna Malik ( mam Samuela i Hani)

Pytania pacjentów (10)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (obecny Uniwersytet Medyczny). W latach 2008-2015 pracowałam na stanowisku młodszego asystenta (rezydenta) we Wrocławiu: w DCP im. J. Korczaka, w II Katedrze i Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia oraz na Oddziale Pulmonologii, Alergologii i Pediatrii WSS im. J. Gromkowskiego, gdzie odbywałam szkolenie specjalizacyjne. W 2016 r. złożyłam państwowy egzamin specjalizacyjny i uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii. Jestem uczestniczką licznych konferencji oraz szkoleń z zakresu pediatrii oraz współautorką publikacji naukowych. Aktualnie pracuję w przychodniach pediatrycznych, gdzie zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób wieku dziecięcego, przeprowadzam również bilanse zdrowia. Jestem bardzo zaangażowana w swoja pracę i każde podejmowane zadanie. Wszystkim swoim pacjentom oraz ich rodzicom staram się zawsze poświęcić tyle czasu, ile potrzebują. Konsultację, badanie i leczenie przeprowadzam w sposób delikatny, przyjazny dla dziecka.

  Pacjentów przyjmuję w:
  CM MEDICOVER - ul.Strzegomska 36, 53-611 Wrocław;

Specjalizacje

 • Pediatria

Znajomość języków

 • polski
 • angielski