Ewa Gonia

Dietetyk

3 opinie

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • I
  Lokalizacja: Dietetyk Tychy Ewa Gonia

  Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do pacjenta. Pracę Pani Ewy widać nie tylko na wadzę ale również odbija się na zdrowiu. Potrafi także dostosować dietę do potrzeb sportowca. Jestem zadowolony i bardzo gorąco wszystkim polecam.

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Doświadczenie i kwalifikacje

  about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

  • Absolwentka Dietetyki. Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas licznych zajęć praktycznych w w poradniach żywieniowych, prowadząc warsztaty żywieniowe , pracując jako dietetyk na portalach internetowych o tematyce żywieniowej, jak również prowadząc własny gabinet dietetyczny. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.
   Specjalizuję się w leczeniu nadwagi i otyłości.
   Zapraszam wszystkie osoby, które cierpią z powodu nadwagi i chorób dietozależnych, do zmiany sposobu żywienia, a co za tym idzie do zmiany stylu i poprawy jakości życia.
   Nie uczę pacjentów jak żyć na diecie, lecz jak zaczynając od diety żyć i jeść zdrowo.
   Celem terapii jest trwała zmiana na lepsze bez efektu jo-jo.
   Uważam, że w każdym momencie życia jest czas na zmianę.
   Prowadzę wykłady i warszatu na UTW, co daje mi pewność , że edukacja w zakresie zdrowego żywienia jest konieczna i przynosi wymierne korzyści w poprawie zdrowia i ogólnej kondycji organizmu.

  Usługi

  pin-iconCreated with Sketch.

  Dietetyk Tychy Ewa Gonia

  Flamingów 66, Mąkołowiec, 43-100 Tychy, śląskie

  Pierwsza wizyta wraz z wywiadem dietetycznym i analizą składu ciała od 90 zł
  7 dniowy indywidualny plan żywieniowy od 150 zł
  14 dniowy indywidualny plan żywieniowy 200 zł

  pin-iconCreated with Sketch.

  www.dietetykewagonia.pl

  Flamingów 66, Mąkołowiec, 43-100 Tychy, śląskie

  Badanie kyberkompakt diagnostyka bakterii oraz grzybów w jelicie 420 zł

  Pytania od pacjentów

  Pytanie dotyczące poradnictwo dietetyczne

  Zwiększenie ilości kalorii w diecie.

  Witam. Mam 18 lat, 1,61 m i ważę obecnie 72 kg. Kiedy miałam 14 lat, przez 5 miesięcy głodziłam się na diecie 500 kcal i dodatkowo biegałam. Skończyło się to oczywiście olbrzymim efektem jojo. Od około 3 miesięcy jestem znowu na diecie i straciłam już 10 kg, lecz od 3 tygodni jem tylko 1000 kcal dziennie. Wiem, że to za mało i sama jestem na siebie za to zła. Chcę powoli zwiększyć tę liczbę do 1400. Czy znów przytyję? Jem regularnie co 3 godziny. Moje posiłki to głównie: warzywa, kasze, owoce, jajka i twarogi; zero słodyczy. Piję 2 litry wody dziennie i godzinę spędzam na spacerze. Poza tym waga ani drgnie od tygodnia, a efekt plateau mam już chyba za sobą.
  Ewa Gonia Dietetyk Tychy
  Dzień dobry, proponuję by skonsultowała się Pani z dobrym dietetykiem, który berdzie mógł w oparciu o pełen wywiad żywieniowy, analizę wyników badań pomóc Pani. Nie jest wskazana dieta 1000 kcal to na pewno! pozdrawiam

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • I
   Lokalizacja: Dietetyk Tychy Ewa Gonia

   Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do pacjenta. Pracę Pani Ewy widać nie tylko na wadzę ale również odbija się na zdrowiu. Potrafi także dostosować dietę do potrzeb sportowca. Jestem zadowolony i bardzo gorąco wszystkim polecam.

  • Lokalizacja: Dietetyk Tychy Ewa GoniaUsługa: Pierwsza wizyta wraz z wywiadem dietetycznym i analizą składu ciała

   Fachowe doradztwo i wspaniałe podejście do pacjenta.
   Pani Ewa posiada ogromną wiedzę, którą w prosty, ale wyczerpujący sposób potrafi przekazać. Z dokładnością przeprowadza wywiad na temat wcześniejszego żywienia oraz ewentualnych chorób by móc jak najlepiej dobrać dla nas odpowiednią dietę. Współpracuje z Panią Ewą od trzech miesięcy i efekty są powalające. Wizyty przebiegają w przemiłej atmosferze. Z czystym sumieniem polecam !

  • Mój komentarz zdaje się być zbędny. Mówią za nas efekty jakie osiągnęliśmy. Było blisko 100 kg a jest 85 kg bez mocno restrykcyjnej metody żywienia opracowanej indywidualnie dla mnie wykorzystując moje gusta kulinarne. Oczywiście wizyty w trakcie zrzucania zbędnego balastu były wykorzystane na kontrolę postępów, ale również na dalsze dostosowanie i modyfikację założeń diety. Panie Ewa słuchała moim potrzeb a nie narzucała tylko i wyłącznie swoją wizję. Jeśli ktoś chce powalczyć z nadwagą i poprawić swoje nawyki to z całą pewnością jest to dobry adres.

   Ewa Gonia2016-02-29

   Panie Piotrze, dziękuję! Pozostaję niezmiennie dumna z Pana dobrej zmiany.